ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,138 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SELİM BAYRAK
  • ADRES: TALATPAŞA MAH.1046 SOK NO:19 Esenyurt İstanbul
  • TELEFON: 02125966969
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Tekstil Konfeksiyon Aksesuar

Helsakam Kof. Yan Ürün. San.ve Tic. A.Ş.

 

35 yıllık deneyimi, profesyonel ekibi ve teknolojik yatırımları ile Helsakam, vatka ve kol balığı üretiminde Türkiye’ nin lider kuruluşudur.  Ülkemizden Avrupa, Amerika, ve Orta Doğu’ya ihracat yapan hazır giyim üreticilerinin vatka ve kol balığı ihtiyaçlarının %92’si Helsakam tarafından karşılanmaktadır.

 

vatka tekstil aksesuarı imalatı

vatka ve kol balığı tekstil aksesuarı

 

Yurtdışındaki önemli üreticilere doğrudan ihracat yapan Helsakam’ın tedarikçiliğini yaptığı firmalar arasında Hugo Boss AG ve Basler Fashion gibi Avrupa’nın ünlü markaları bulunmaktadır. Helsakam otomatik ve programlanabilir pamuk döküm, kesim ve dikim sistemleriyle en üst düzeydeki kalite standartlarına göre üretim yapar.

Teknolojiye ve inovasyona verdiği önem nedeniyle gerek kendi bünyesinde gerekse iş ortağı firmalarla birlikte yeni makineler geliştirerek sektöre yön verir.

vatka tekstil aksesuarı

vatka ve kol balığı tekstil aksesuarı

 

 

Avrupa ve Türkiye’nin önde gelen Oeko-Tex sertifikalı hammadde tedarikçileri ile çalışan Helsakam, Oeko-Tex Standard 100 sertifikasını

her yıl yeniler. Yüksek seviyede stokla çalışmayı tercih eden Helsakam’ın tüm hammaddeleri insan ve çevre sağlığına uyumludur.

 

https://www.expogi.com/kategori/tekstil/tekstil-aksesuar/

 

Helsakam, ihtiyaçlar doğrultusunda en kısa sürede yeni model ve ürün tasarlayabildiği gibi müşteriyle işbirliği yaparak farklı modeller ve ürünler de geliştirir. Helsakam’da tüm numuneler normal üretim akışı içerisinde hazırlanır, numunelerin müşteri tarafından onayı sonrasında üretim siparişleri kabul edilir.

Kendi kalıp ve malzemelerine sadık kalınarak üretim yapılmasını isteyen firmalara da talep ve terminleri doğrultusunda süratle hizmet sunulur. Helsakam 24 saat içinde numune ve fiyat teklifini hazırlar.

Aşağıdaki çizim ve bilgiler genel bir fikir vermeyi amaçlar; malzeme ve kalıp seçiminini hiçbir şekilde sınırlamazlar. Çizim üzerine gelerek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Made with

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |