ArabicEnglishGermanRussianTurkish

Hakkımızda

 

expogi.com

 

Merhaba

Öncelikle Dünya üzerinde bir eşi daha olmayan online fuar uygulaması expogi’ ye hoş geldiniz.

 

Günümüzde ticaretin en önemli unsurlarından biri olan Reklam ve Pazarlama faaliyetleri her geçen gün biraz daha ön plana çıkıyor.

 

Sektörlerinin lider firmaları olan ya da olma yolunda emin adımlarla ilerleyen siz değerli yatırımcılar sektörel fuarlara katılarak Reklam ve Pazarlama faaliyetlerinize  katkıda bulunuyorsunuz. Yıl içerisinde belirli dönemlerde ve sınırlı sayılarda yapılan bu fuarların firmanızın tanıtımına katkısı şüphesiz Çok Önemli; Fakat Yetersiz! Fuar süresince sizlere ulaşamamış olan ziyaretçilerinde faaliyetlerinizden haberdar olabilmesi gerekmekte. Yıl içinde iki ya da üç fuara katılan sizler yılın geri kalan kısmında potansiyel müşterilerinize ulaşma konusunda bireysel çalışmalar yapmak zorunda kalıyorsunuz.

 

 

Online fuar merkezi www.expogi.com

 

İşte expogi olarak bizler tam bu noktada sizlere ihtiyacınız olan o Tanıtım ve Pazarlama fırsatını sunuyoruz. Yılın 365 günü 7/24 aktif olan bu sistem Dünya’ nın dört bir yanında yöresel dilde yayın yaparak bireysel olarak ulaşılması imkansız bir kitleye temas ediyor. Firmanızın web sitesi aracılığı ile tanıtım çalışmaları yapmaya çalıştığınızı biliyoruz. Fakat bu konuda çoğu zaman dışarıdan alınan destekler ile belli bir harcama karşılığı yapılan SEO çalışmalarının istenilen sonucu vermediği muhakkak.

 

Bu noktada bizlerin expogi ailesi olarak sizlere katkısı büyük olacaktır. Expogi sadece firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz bir platform değil, aynı zamanda ürün girişi yaparak yardımcı web sitesi olarak kullanabileceğiniz bir altyapıya sahiptir. Bu özellik sizlerin web üzerindeki tanıtımına çok büyük katkı sağlayacak olan online standınızdan, kendi web sitenize link vererek kaliteli backlink almanızı sağlayacaktır.

 

Expogi olarak bizler tüm bu Reklam ve Pazarlama fırsatlarını sizlerin ofislerine kadar getirerek yatırımlarınıza değer katmayı vaad ediyoruz.

Haydi, sıra sizde ailemizin bir parçası olmak için  ‘’online fuar ‘’ sistemimiz www.expogi.com’ a kayıt olmanız yeterli.

 

Saygılarımızla,

 

Expogi Ailesi.

 

https://www.expogi.com/iletisim/

 

ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |