ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
45 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mustafa Bılıkçı
  • ADRES: Gimat 2. Blok No: 56 Macunköy ANKARA
  • TELEFON: 08503460034
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.sultanet.com
  • E-POSTA: noreply@sultanet.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+9 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Gimat 2. Blok No: 56 Macunköy ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Sultan Et ve Gıda Ürünleri

Et ve Gıda Ürünleri Sultan Sucuk

 

 

Sultan Sucuk

Sultan Et ve Gıda Ürt. Tic. ve Paz. Ltd. Şti

 

Sultan Et ve Gıda Ülkemizin farklı yerlerinde bulunan 5 bölge müdürlüğü ve bu bölge müdürlüklerine bağlı bayii ağı ve ulusal/ yerel zincir marketler kanalıyla ülkemizin her yerine hizmet etmeye çalışılmaktadır. Tüm dağıtım ağında kendine ait sıcaklığı sürekli kontrol edilen frigofrik araçları kullanmaktadır.

 

Sultan et ve sucuk www.expogi.com

Sultan et ve sucuk www.expogi.com 1

 

Dana ve Kuzu Eti

 

Ana ham maddesi olan dana ve kuzu etini Orta ve Doğu Anadolu bölgesinden alan firmamız, kullandığı baharatları alanında uzman yurt içi ve yurt dışı firmalardan tedarik etmektedir. Baharatlarımız aromasını ve lezzetini kaybetmemesi için – 40 derecede öğütülüp ürünlerimizde kullanılmakta böylelikle daha az baharat kullanılıp daha yoğun lezzetler elde edilebilmektedir.

 

Sultan et ve sucuk www.expogi.com

Sultan et ve sucuk www.expogi.com 2

 

FSSC 22000 İle Kontrol

 

Firmamızda hammadde alımından ürün sevkiyatına kadar olan tüm üretim süreç şuan dünyadaki en gelişmiş gıda güvenliği yönetim sistemlerinden biri olan FSSC 22000 ile kontrol edilmektedir. Sultan Et ve Gıda alanında uzmanlaşmış veteriner hekimlerin, gıda mühendisleri ve et teknologlarından oluşan gıda güvenliği ekibiyle tüm üretim süreci her gün 100 ün üzerinde noktada takibi yapılmakta ve süreçlerin fiziki, kimyasal ve mikrobiyal analizleri firma bünyemizdeki laboratuvarlarda yapılmaktadır. Ayrıca uygulamakta olduğumuz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Yönetim Sistemleri ve Helal Gıda Yönetim Sistemleriyle toplam kaliteye ulaşmak için çalışılmaktadır.

 

Sultan et ve sucuk www.expogi.com

Sultan et ve sucuk www.expogi.com 3

 

Sultan Et İlk 1000 Sanayi Kuruluşu Listesinde

 

Şarküteri alanında yurtiçi pazarının önemli aktörlerden birisi olan firmamızın son 10 yılda özel önem vererek markalaşma adına adımlar attığı taze et üretimi, turizm bölgelerinde karşılık bulmuş ve Akdeniz ve Ege Bölgeleri’nin yüksek kaliteli otel ve restoranlarının ana tedarikçisi konumuna ulaşılmıştır. Şarküteri ve et üretimi alanlarında yaşana bu başarı sayesinde firmamız son 4 yıldır en büyük kendisine yer edinmiştir. Son iki yıldır yapılan yeni yatırımlarla Pazar payı her geçen gün artan MAP ambalajda taze et ve et ürünleri üretimine de (kıyma, kuşbaşı, köfte vs) başlanmış ve toplu tüketim kanalında kalitemizle yakaladığımız başarımızı perakende alanında da yakalayabilmek için gerekli çalışmalar başlatılmıştır.

 

Sultan et ve sucuk www.expogi.com

Sultan et ve sucuk www.expogi.com 4

 

Sultan Et Güvenilir Marka

 

Güvenilir marka olma çabasının uzun ve zorlu bir yol olduğunu ve süreklilik gerektirdiğini biliyoruz ve bunun için yatırımlarımızı kesmeden büyümeye ve sürekli yenilenmeye devam ediyoruz. Takip eden değil takip edilen bir marka olup, oluşturduğumuz değerlerle gıda sektörüne yeni bir soluk katabilmek adına müşterilerimiz beklentilerini anlayıp buna yönelik ürünler üretebilen bir marka olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 

https://www.sultanet.com/kategori/kirmizi-et-sarkuteri

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/et-balik-ve-sarkuteri-urunleri/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.