ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
570 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yunus Savaş
  • ADRES: Bostancıyolu Caddesi Aslı Sokak No:7 Y.Dudullu Ümraniye İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 527 05 05
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Doküman Sistemleri Network Sistemleri

Doküman Sistemleri Network Sistemleri

 

 

Saykom Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.

 

1990’dan bu yana bilişim sektöründe profesyonel hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Profesyonel ve deneyimli kadrosu, yenilikçi ve dinamik ekip çalışmasının gücüne inanan işletme yönetimi ile oluşan başarısını siz değerli müşterileri ile paylaşmaktadır.

Saykom, sorunlarınızı ve ihtiyaçlarınızı doğru belirleyerek size en uygun projeler geliştirmekte ve bu doğrultuda sistemler oluşturmaktayız. Sürekli gelişmekte olan bilgi ve iletişim teknolojilerini izleyerek sizlere rekabet avantajı sağlayacak ve verimliliğinizi artıracak çözümler üretmekteyiz. Başlangıç seviyesinden en karmaşık sistemlere kadar satış ve satış sonrası hizmetleri sağlamak, müşteri gereksinimleri doğrultusunda çözümler üretmek, katma değerli hizmetler sağlamak, entegre edilebilen ve yüksek verimliliği hedefleyen platformalar oluşturmak başlıca uzmanlık alanlarımızdır.

 

Doküman sistemleri network sistemleri saykom bilişim expogi.com

Doküman sistemleri network sistemleri saykom bilişim expogi.com

 

Docsvault, kurumların belgelerini en etkin biçimde saklamalarını, yönetmelerini ve ihtiyaç duyduklarında hızlı bir şekilde erişebilmelerini sağlayan doküman yönetim sistemidir.
Docsvault ile dijital ortama geçirilen belgeler, stok, kırtasiye ve iş gücü gibi birçok kaybın önüne geçerken, başarılı bir belge arşiv sisteminin kullanılması, belgeye ve dolayısıyla da bilgiye erişim süresini kısaltır.

E-posta uyarıları

Basit iş akışı

Sıkı güvenlik

Detaylı belge profilleri

Belge bağlantıları

Web arayüzü

OCR desteği

Otomatik yedekleme

Versiyon kontrolü

Active directory entegrasyonu

MS office entegrasyonu

Klasör ve dosya izleme

Kayıt saklama konsolu

Hızlı tarama arayüzü

PDF düzenleyici

Detaylı raporlama

 

 

Doküman sistemleri network sistemleri saykom bilişim expogi.com

Doküman sistemleri network sistemleri saykom bilişim expogi.com

 

Network Sistemleri

 

Firmaların ihtiyacı olan network alt yapısı kablolamadan başlayıp server ve pc entegrasyonuna kadar bütün işlemler uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Network kurulumlarında firmaların ihtiyacı olan her türlü UTP ve Fiber Optik kablolama veya kablosuz ağ kurulumları yapılmaktadır.

 

 

Doküman sistemleri network sistemleri saykom bilişim expogi.com

Doküman sistemleri network sistemleri saykom bilişim expogi.com

 

Sunucu Çözümleri

 

Marka bağımsız olarak, Intel tabanlı sunucuların kurulumlarının yapılması Sunucu işletim sistemleri, güvenlik yazılımları ve antivirüs yazılımlarının kurulması Intel tabanlı sunucuların farklı platformlar ile entegrasyonu Sunucu üzerinde yük ve yetki paylaşımı, güvenlik ve kullanıcı profillerinin yapılandırılması Sunucular için müşteri adresinde 7 gün ve 24 saat esasına göre hizmet sağlanması,

Sunucu kurulumlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yapılandırılmaktadır. Firmanın kendi bünyesinde bir sunucusunun olması ve bu sunucu üzerinde çeşitli uygulamaların kullanılması tamamen kendine birçok avantaj sağlamaktadır. Bu uygulamalar tek bir sunucu üzerine kurulacağı gibi birden fazla sunucuya da farklı uygulamalar kurulabilir.

 

http://www.saykom.com.tr/blog

 

https://www.expogi.com/kategori/bilisim-teknolojileri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |