ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,161 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ömer Karatemiz
  • ADRES: İstoç Toptancılar Çarşısı 25. Ada No: 169-171 Mahmutbey Bağcılar 34219 İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 659 78 91
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Promosyon ve Tanıtım Ürünleri

Promosyon ve Tanıtım Ürünleri

 

 

 

İlpen Kalemcilik Plastik San.ve Tic. Ltd. Şti.

 

Promosyon ve tanıtım ürünleri sektöründe hizmet veren firmamız 1988 Yılında kurulmuş olan şirketimiz; sektördeki yerini en üst düzeye taşıyabilmenin gururu ile 30 yılı geride bırakarak tanıtım  ürünleri sektörünün seçkin firmalarından biri olmayı başarmıştır.

 

tanıtım ürünleri expogi.com

 

Şirketimiz, promosyon ve tanıtım ürünleri konusunda özgün asarım ve  farklılaşmanın gerekliliğini kendi bünyesinde gerçekleştirerek çözüm ortaklarına sınırsız hizmetler sunmanın mutluluğunu  yaşamaktadır.

 

promosyon ürünleri expogi.com

 

Promosyon

 

Altınşehir’de 4.000 metrekare kapalı üretim alanına sahip olan İLPEN, ürün gamındaki mevcut promosyon ve tanıtım ürünlerinin bir çoğunu kendi tesislerinde üretmektedir. Üretim sonrası baskı noktasında da hizmet veren şirketimiz ürün tasarımı, kalıp, montaj, ambalajlama, enjeksiyon, tampon, lazer ve uv baskı gibi tüm üretim süreçlerini  kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

 

Kurumsal Hizmet Politikamız

 

Kurumsal politikamızın temel taşları olan; kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı, disiplin, çözüm odaklı bir sisteme dayalı ekip çalışmasını ilke edinmiş olan şirketimiz, teknolojinin sunduğu olanakları en iyi şekilde kullanmaktadır.

 

tanıtım ürünleri expogi.com

 

İlpen promosyon ve tanıtım ürünleri ; ürettiği ürünlerin kurumsal firmalara dağıtımının yanı sıra promosyon sektöründeki bir çok firmaya ve bayilerine de ürün temini noktasında çözüm ortağı olmasıyla rakiplerinden ayrılmıştır.

 

Birçok ülkeye ihracat yapmakta olan şirketimiz ürettiği ürün yelpazesini gün geçtikçe daha da genişletmektedir.

 

En Hızlı Büyüyen Şirket

 

promosyon ürünleri expogi.com

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye’ nin en hızlı büyüyen 100 şirketini araştırdı. Araştırma sonucunda İlpen, promosyon ve tanıtım ürünleri 2012-2015 yılları arasında yüzde 150 ciro artışı ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasında üçüncü kez yer aldı.

 

tanıtım ürünleri expogi.com

 

Kuruluşumuzdan bugüne dek süregelen 30 yıllık yolculuğumuzda bizleri yalnız bırakmayan değerli çözüm ortaklarımıza teşekkür eder, işbirliğimizin sürekliliğini temenni ederiz.

 

Promosyonda Geri Dönüşümün önemi

 

Öncelikle geri dönüşüm bir eylemdir. Bu eylem insanlığa fayda sağlar. Şöyleki;  değerlendirilebilir geri dönüşüme uygun atıklar diğer atıklardan  ayrılarak birikmesi sonucu, kendi içinde sınıflandırılır (cam, kağıt atıkları,  plastik, metal vb ). Hem ülke ve dünya ekonomisine hem çevreye etki eder . Çünkü bu atıklar fiziksel ve kimyasal değişime uğrar, yeni  bir geri  dönüşüm malzemesi elde edilerek ekonomiye geri gelir. Yeni ürünün  kullanılabilir olması demektir.

 

promosyon ürünleri expogi.com

 

Linkler 

 

https://www.ilpen.com.tr/kategoriler

 

https://www.expogi.com/kategori/promosyon-urunleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.