ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
543 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tunç Anlatır
  • ADRES: M. Kemal Atatürk Bulvarı No:37 35620 İ.A.O.S.B Çiğli İzmir
  • TELEFON: +90 (232) 328 00 15
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Plastik Boru ve Hortum

Plastik boru ve hortum imalatı

 

 

 

Güven Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Güven Plastik borular ve hortum İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ve 1960 yılından beri plastik borular ve hortum sektörüne yön veren öncü bir firma olmuştur. Yirmiden fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Güven Plastik, her geçen gün çağın gerektirdiği şekilde kendini yenileyen ve yenilenmiş son teknoloji makine parkuru  ile ürettiği ürünleri müşterilerine sunan yenilikçi bir firmadır.

 

 boru ve hortum

güven plastik expogi

 

Kaliteyi Uygun Fiyatla Buluşturduk

 

Kuruluşundan itibaren ilke olarak benimsediği kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Güven Plastik borular ve hortum , en kaliteli ürünü müşterilerine en rekabetçi fiyata sunma gayreti içerisindedir.

 

İnşaat ve Tesisat Ürünleri

 

Güven Plastik gelişim süreci 60′ lı yıllarda başladığı mat hortum üretimine yeni hortum çeşitlerini ilave edip, 90′ lı yılların başında PVC boru üretimine başlayarak inşaat ve tesisat sistemlerine adım atmasıyla yol bulmuştur.

 boru ve hortum güven plastik

güven plastik expogi

 

Evapool Havuz Hortumu Üretimi

 

2000′ li yılların başından itibaren inşaat ve tesisat grubuna ağırlık veren Güven Plastik boru,  tesisat boru ve ek parçaları imalatı ve atık su boru ve ek parçaları üretiminde büyük başarılara imza atmıştır. Güven Plastik 2014 yılında Türkiye’de ilk Evapool havuz – süpürge hortumu üretimine başlamıştır.

Plastik Çember Üretimi

 

2016 yılı itibariyle Güven Plastik iştiraki olan plastik çember üretim fabrikası Tanpak ambalaj Sanayi ve Tic. Ltd. Şti, sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek ve kaliteli çözümler sunmak maksadı ile  Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

 

güven plastik expogi

 

Lifli Kompozit Çember Üretimi

 

Müşterilerine plastik çemberleme alanında kullanılan polyester (PET), polipropilen (PP), polyester lifli kompozit çember ve polyester lifli tekstil çember üretimine  başlayarak kaliteli çözümler ve ürünler sunmaktadır. Ayrıca, 2018 yılı itibariyle Nova Plastik bölge dağıtıcı bayisidir.

 

Önce Müşteri Memnuniyeti

 

Güven Plastik adı gibi güven veren ve varlığı boyunca güvenilir bir firma olma özelliğini koruma gayret içerisinde olan bir firmadır. Güven Plastik olarak hedefimiz tamamen güvenilir, kaliteli ürün, iyi bir hizmet anlayışı içerisinde müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmaktır.

 

https://www.guvenplastic.com/tr/urunler/kategori/2_hortumlar-

 

https://www.expogi.com/kategori/plastik/plastik-boru-ve-hortum/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |