ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
537 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Hadımköy İstanbul Yolu Cad. Ömerli Mah. No: 195 Arnavutköy İstanbul - TÜRKİYE
  • TELEFON: + 90 212 798 27 50
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Uçar Oyuncak San. ve Tic. Ltd. Şti

 

1965 yılından bu yana oyuncak pazarındaki marka imajını hiç bozmadan başarı ile sürdüren Uçar Oyuncak, yılların tecrübesini günümüz teknolojisi ve güncel üretim kalitesi ile ürünlerine yansıtmaktadır. Türkiye oyuncak üreticilerinin en köklü ve eskilerinden biri olan firmamız 2000’li yılların başından bu yana yapmış olduğu atılımlar ile hem ürün gamını genişletmiş hem de değişik yaş gruplarına uygun oyuncakların yanı sıra zekâ geliştiren oyuncak grubunu da değerli küçüklerin hatta kimi zaman büyüklerin de beğenisine sunmuştur..

 

— Hayalden çizime, çizimden gerçeğe… Oyuncaklarımız

Kurulduğu günden bu yana İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren firmamız, kendi bünyesinde tasarlamış olduğu ürünleri, bilgisayar destekli ortamda yarattıktan sonra kalıplama işlemlerini yine kendi bünyesindeki bölümde gerçekleştirerek, hayalden çizime, çizimden gerçeğe olan oyuncak üretimi safhalarını hayata geçirmektedir. Bunun sonucu olarak ta üretmiş olduğu tüm oyuncaklar hem iç hem de dış pazarlarda, farklı kültürel yapılardaki geniş kitlelerce talep görmektedir.

 

Hayallerden yola çıkılarak uzun uğraşılar ve çalışma saatlerinin neticesinde hazırlamış olduğumuz Tombul Yap-Boz oyuncakları serimizde, tasarımı ve kalitesi ile çocukların zihinsel ve yaratıcılık yeteneklerini geliştirilmesi hedeflenerek, dünyada eşi ve benzeri olmayan bir ürünün imalatı gerçekleştirilmiştir. Bu benzersiz 12 değişik şekilli parçadan oluşan Tombul Yap-Boz setimiz yurt dışında ARS Electronica tarafından dikkate değer bulunarak, merkezi Avusturya’da bulunan ARS Electronica Linz GmbH teknoloji ve buluşlar müzesinde Pixel City başlıklı sergide 190.000 adetlik parçadan oluşan bir şehir görüntüsü 3 boyutlu şekilde yaratılarak gösterime sunulmuştur. (Pixel City – ARS Electronica)

.

— 3. kuşağa aktarılan miras… Kalite, Yenilikçilik ve Güvenilirlik

Özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla birlikte kaliteden ödün verilmeden üretilen oyuncaklarımızın iç piyasadaki başarısının kalıcı olması sağlanırken, dünya pazarlarında da Uçar Oyuncak ve Tombul markalarını bilinen ve aranılan bir konuma çıkarmayı hedeflemekteyiz. Firma yönetiminde 3. kuşağa geçiş dönemini yaşayan Uçar Oyuncak, ilk kuruluşundan bu yana ürünlerinde sağlamlığın ve yenilikçiliğin öncülüğünü yapmaktayız. Ürettiğimiz tüm ürünlerde insan sağlığına zararlı hammadde, boya ve kimyasal katkılar kullanmamayı kendimize görev edinirken, bunun sağlanması için en modern teknolojileri ve değerli insan gücünü kullanmaktayız. Kalite anlayışımızın bir parçası olarak ta tüm ürünlerimizin tasarımında ve üretiminde “Oyuncak Güvenliği” ne ilişkin kurallar dikkate alınmakla birlikte, CE sertifikalandırmasına uygun tüm testleri kapsayan laboratuar analizlerini SGS Hong Kong, SGS İstanbul ve Intertek İstanbul ofisleri ile işbirliği yaparak gerçekleştirmekteyiz.

Bu sebeple tüm ürünlerimiz CE kriterlerine uygun olup, sertifikalandırma işlemleri tamamlanmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |