ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
774 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Faruk Filiz Öncü
  • ADRES: Karadeniz Çarşı Sok No: 90-A Fetih Mah. Ataşehir İstanbul
  • TELEFON: (0216) 324 74 09
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Sandalye İmalatı

Sandalye imalatı, Plastik sandalye ve ahşap sandalye.

 

 

 

Nova Sandalye Ltd. Şti.

 

İstanbul Sandalye İmalatçılarından Nova Sandalye imalatı olarak 2014 yılında faaliyete geçmemize karşın, Mobilya sektöründe ise 20 senenin üzerinde eleman ve yönetici olarak çalışma tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Çalışma ortamımızda sektörümüzün en büyük eksikliğini tespit ederek olmazı kabul etmeyişimiz en büyük düsturumuzdur.

 

sandalye imalatı plastik sandalye nova sandalye expogi

sandalye imalatı plastik sandalye nova sandalye expogi

 

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

 

Ürünlerimizin, tedarikçilerimizden başlayarak müşterilerimizin müşterilerine kadar uzanan hayat sürecinde, kalitesini ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde korumak, geliştirmek, bu amaçla kurulan kalite ve yönetim sistemlerimizin etkinliğini sürekli iyileştirmek temel ilkemizdir.

 

sandalye imalatı plastik sandalye nova sandalye expogi 1

sandalye imalatı plastik sandalye nova sandalye expogi 1

 

Rahatlık ve konforu güvenle buluşturan ürünlerimizi insan ve çevre sağlığına zarar vermeden, çağın teknolojilerini kullanarak, eğitimli ve katılımcı personelimizle, her defasında ve ilk defa sında, doğru ve zamanında üretmek, Müşterilerimize ürünlerini zamanında teslim etmek ve ihtiyaç duydukları anda kolay ulaşılabilir olmak,  Çalışanlarımıza rahat bir çalışma ortamı, planlı eğitimler ve sosyal imkanlar sunarak mutlu olmalarını sağlamak…

 

 

Plastik Sandalye Konforlu ve Dayanıklı

 

Plastik sandalyelerin sıvılara karşı dayanıklı olması temizliğinde kolaylıkla yapılmasını sağlamıştır. Bunun için plastik sandalyenin üzerine dökülen her türlü sıvı bir bezle rahatlıkla silinebilir. Bu tür sandalyelerin kullanımı cafeler, restoranlar ve çocuklu aileler için oldukça pratiktir. Plastik malzemesi kir ve tozun çok basit bir şekilde silinmesini sağlarlar. Dış mekanlarda sıklıkla kullanılıyor olsa da bugün geliştirilmiş ve tasarımı ön plana çıkarılmış olan plastik sandalye modelleriyle de iç mekanlarda da kullanılabilir hale getirilmişlerdir.

 

sandalye imalatı plastik sandalye nova sandalye expogi 2

sandalye imalatı plastik sandalye nova sandalye expogi 2

 

Plastik sandalyelerde oturma bölümleri ya da ayaklı olan bölümleri metal olarak da yapılabilir bu nedenle de istenilen bir ürün kullanılarak temizlik işi rahatlıkla yapılır. Kiri emmeyen bir yüzeye sahiptirler bunun içinde leke tutmazlar.  Plastik sandalyelerin en güzel özelliklerinden birisi de uzun süren temizliğe ihtiyaçlarının olmamasıdır. İster iç mekanda kullanılsın ister dış mekanda kirlendiği anda basit bir silme işlemiyle eski haline dönebilir.

 

 

sandalye imalatı plastik sandalye nova sandalye expogi 4

sandalye imalatı plastik sandalye nova sandalye expogi 4

 

Plastik Sandalye Çeşitleri

 

Plastik sandalyelerde renk seçenekleri çok fazladır. Bunun içinde istenilen bir renkte çok rahatça üretilebilirler. Oturma odası, yemek odası, mutfak ve balkon gibi farklı seçenekler için farklı modeller tercih edilebilir. Özellikle kollu plastik sandalyeler balkon ve ofislerde çok fazla tercih edilirler. Sandalyelerin hafif olmaları taşınabilirliğini de kolaylaştırmıştır. Bunun için tek bir seferde birkaç plastik sandalyeyi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

 

 

http://www.novasandalye.net/kampanyalar/

 

https://www.expogi.com/kategori/plastik/plastik-masa-sandalye/

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |