ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
521 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ceyda Şener
  • ADRES: Ayazağa Mah. Cendere Cad. Vadi İstanbul 109 O Kat:3 34396 Sarıyer İstanbul
  • TELEFON: +90 212 386 20 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kadın Erkek Kışlık Giyim

Kadın Erkek Kışlık Giyim

 

 

NetWork

AY Marka Mağazacılık A.Ş.

 

AY Marka Mağazacılık A.Ş. çatısı altında Türkiye kadın erkek kışlık giyim hazır-giyim sektörüne 1999 yılında katılan NetWork, 21. yüzyılın çok kültürlü yapısından beslenen, yeni açılımlarla kendini zenginleştiren, yaratıcı ve dinamik bir marka. Net çizgisini her zaman devam ettiren NetWork, marka olarak seçtiği isimle öncelikle içinde bulunduğumuz bilgi ve teknoloji çağını simgeliyor, hedef kitlesi olan çalışan kesimin iletişim ihtiyacına işaret ediyor. Öte yandan, bir hazır-giyim koleksiyonunun fikirden tasarıma, dikişten sunuma uzanan hayata geçme sürecini de tanımlıyor.

 

NetWork Kadın Erkek Kışlık Giyim www.expogi.com (1).

NetWork Kadın Erkek Kışlık Giyim www.expogi.com (1).

 

Tüm Zamanların Modelleri

 

NetWork, 2012 İlkbahar/Yaz sezonundan itibaren, kadın erkek kışlık giyim dahil kusursuz ve zamansız tasarımlarına eklediği yeni serilerle koleksiyon derinliğini artırdı. Her tasarımıyla özel hissettiren ve sınırlı sayıda üretilen NetWork Limited serisi stile farklı bir değer katıyor. Hafta sonunun sakinliğini zamansız NetWork tasarımlarıyla birleştiren NetWork Free, modern yaşamın hızlı temposuna derin bir nefes aldırıyor. NetWork Black; gece hayatının ışıltısını zamansız tasarımlarına yansıtarak şık davetlerin ve özel gecelerin etkileyici silüetini yaratıyor.

Stili inovasyonla buluşturan NetWork, Fashion-Lab serisi ile yenilikçi tavrını teknoloji ve tasarımla harmanlıyor. NetWork, “zamansız moda” anlayışıyla Türkiye’de adı özgünlük ve kaliteyle bütünleşen bir marka olmaktan gurur duyuyor.

 

NetWork Kadın Erkek Kışlık Giyim www.expogi.com (1).

NetWork Kadın Erkek Kışlık Giyim www.expogi.com (1).

 

Müşterileriniz, iş ortaklarınız ya da çalışanlarınız için en özel hediye önerileri…

 

AY Marka Mağazacılık, sahibi olduğu ünlü ve seçkin hazır giyim markalarıyla Türkiye’nin moda trendlerini belirliyor. Her biri farklı bir tüketici segmentinin stil beklentisini karşılayan markaları ile yurt içi ve yurt dışındaki mağazaların yanı sıra internet üzerinden de, ürün çeşitliliğinden satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada müşteri mutluluğunu hedefleyerek fark yaratmayı sürdürüyor.

Kuruluşundan bugüne kadar birçok firma için kurumsal satış faaliyetleri gerçekleştiren AY Marka Mağazacılık, bu konudaki zengin tecrübesi ile bugün sektörün önde gelen firmaları tarafından ilk tercih edilen markalardan biri.

 

NetWork Kadın Erkek Kışlık Giyim www.expogi.com (1).

NetWork Kadın Erkek Kışlık Giyim www.expogi.com (1).

 

My NetWork VIP Card

 

My NetWork Vip Card ile tanışın, ayrıcalıklarla dolu NetWork alışveriş dünyasının keyfini çıkarın. Üstelik alışverişlerinizde kartınızın yüksek puan kazanım oranından yararlanın. Yaptığınız alışveriş tutarının %30’u My NetWork Vip Card’a yüklenir ve kartta biriken tutarı istediğiniz zaman tüm NetWork mağazalarında kullanabilirsiniz.

Alışverişlerinizde yaşadığınız ayrıcalıklarla sizleri daha özel hissettirmeye çalıştığımız My NetWork Vip Card’a 3 yıl boyunca yaptığınız alışverişlerden 7500 puan ve üzeri kazandığınızda sahip olabilirsiniz.

 

NetWork Kadın Erkek Kışlık Giyim www.expogi.com (1).

NetWork Giyim www.expogi.com (1).

 

Linkler

 

https://www.network.com.tr/content/network-outlet

https://www.expogi.com/kategori/hazir-giyim/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |