ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
522 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kaan Önadım
  • ADRES: Ertuğrul Mah. Emek Sok. No:15 16140 Nilüfer BURSA
  • TELEFON: +90(224) 413 25 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Metal İşleme Makinaları

Metal İşleme Makinaları

 

 

Ön-İş Mak Önadımlar Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Metal işleme makinaları sektöründe yer alan firmamız 1970 yıllarından bu yana ticaret hayatında  tekstil imalatı ve ticaretini içeren faaliyet alanlarına 1978 yılından itibaren makine sektörünü de dâhil etmiştir.

 

öniş makina expogi

öniş makina expogi

Geniş Satış ve Servis Ağı

 

Muzaffer ÖNADIM kuruculuğunda Ön-İş Mak Önadımlar Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti. Ticarette her anlamda kaliteyi ilke edinmiş ve makine alanında Türkiye’ ye uygulamalı yeni bir satış öncesi ve satış sonrası hizmet anlayışını tanıtmıştır.

Ön-İş Makine bu temeller üzerinde başarı grafiğini, kalite ve güven ilkeleri üzerinde sürekli yükselterek büyütmektedir.

 

öniş makina expogi

öniş makina expogi

 

Metal İşleme Makinaları ve Ahşap Makinaları

 

Ön-İş Mak Önadımlar Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti. Sanayi makineleri, takım tezgâhları ve ahşap mobilya makinaları satışı, satış sonrası servis ve makine imalatı alanında çalışmakla beraber çok sayıda yurt içi ve yurt dışı üretici firmaların temsilciliğini yapmaktadır.

 

Yaygın servis ve yurt içi bayii satış ağı ve komple müşteri memnuniyeti ile firmamız, Türk Standartları Enstitüsü ve Sanayi Bakanlığı onaylı, Satış Sonrası Hizmet Yeri Yeterlilik ile kaliteli ve güvenli hizmet verme prensibini belgelemiştir.

 

öniş makina expogi

 

Satış ve Pazarlama

 

Satış ve pazarlama sistemimizin yer aldığı ve yapılandığı hususlar;

 

– Yurt içinde sektörlerimizle ile ilgili üretim yapan yerli firma ürünlerinin yurt içinde ve yurt dışında satış ve pazarlanması.

– Yurt dışında yerleşik uluslararası firmaların ürünlerinin, tek yetkili temsilci veya distribütörü olarak, yurt içi veya yurt dışında satış ve pazarlanması.

 

öniş makina expogi

öniş makina expogi

 

Teknolojik  Gelişmeler

 

– Sektörlerimizde üstlendiğimiz görev bilinci ile, mevcut ürün yelpazemizi, sektörümüzdeki teknolojik gelişmelere bağlı olarak sürekli genişleterek, yeni ürünleri imalat sanayisi ve kullanıcılarının hizmetine sunmaktayız.

 

https://www.onismak.com.tr/1-metal-isleme-makinalari

 

https://www.expogi.com/kategori/makina/metal-isleme-makineleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.