ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Tadım Gıda

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
46 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Onat Kıcalı
  • ADRES: Atatürk Mahallesi Çitlenbik Caddesi No : 4 Ataşehir İstanbul
  • TELEFON: (0216) 251 93 00
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.tadim.com
  • E-POSTA: info@tadim.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+5 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Atatürk Mahallesi Çitlenbik Caddesi No : 4 Ataşehir İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Kuruyemiş ve Kuru Meyve

Kuruyemiş ve Kuru Meyve

 

 

 

Tadım Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş.

 

Türkiye’nin lider paketli Kuruyemiş ve Kuru Meyve markası Tadım, Mehmet Tekinalp tarafından 1971 yılında İstanbul’da kuruldu. 1940’lı yıllardan itibaren Antep fıstığı ticareti ile uğraşan Gaziantepli Tekinalp Ailesi, bugün üçüncü kuşak temsilcileri ile birlikte Antep fıstığı tanıtımına büyük katkıda bulunmayı sürdürüyor. Mehmet Bey’in “Fıstıkçı Arap” lakabıyla anılan babası, Antep fıstığını İstanbullulara tanıtan ilk kişilerden biri olarak bilinir ve 1950’li yıllarda Antep fıstığı ihracatını genişleterek Amerika pazarına açılmıştır.

 

Kuruyemiş ve Kuru Meyve Tadım Gıda www.expogi.com (1).

Kuruyemiş ve Kuru Meyve Tadım Gıda www.expogi.com (1).

 

Paketli Kuruyemiş

 

Mehmet Tekinalp, Antep fıstığının yanı sıra diğer kuruyemişleri de paketleyerek satmaya karar vererek 1971 yılında Tadım’ı kurdu ve paketli kuruyemiş sektörüne adım attı. Tadım’ın marka özü de o dönemde net bir şekilde oluştu: “Kuruyemişi paketleyerek en kaliteli ürünü en taze haliyle ve en uygun fiyattan tüketiciye sunmak.” Hem insan sağlığı için gerekli hijyen koşullarının sağlanmasını hem de bayatlamaya çok yatkın olan kuruyemiş ürünlerinin ticari hayatının uzatılarak tüketiciye de aynı anda fayda sunulabilmesini amaçlayan Mehmet Tekinalp, bu bakış açısı ile Tadım marka ağacını çok sağlam kökler üzerine oluşturdu.

 

Kuruyemiş ve Kuru Meyve Tadım Gıda www.expogi.com (1).

Kuruyemiş ve Kuru Meyve Tadım Gıda www.expogi.com (1).

 

49 Yıldır Sektördeki Öncü

Marka adı olarak lezzeti anlatan “Tadım” ismine karar verilirken, bu ismin tüketiciye en etkili şekilde ulaşması için marka logosu büyük grafik ustası Mengü Ertel tarafından tasarlandı. Bugün Gebze’de ve Almanya’da kuruyemiş, kuru meyve ve Tadım Kuruyemiş Bar üretim tesisleri bulunan Tadım; 49 yıldır sektördeki öncü ve lider pozisyonunu koruyarak, üreticiden aldığı birinci kalite hammaddeyi son teknolojiye sahip makinelerden oluşan üretim hattında el değmeden işliyor, paketliyor ve en taze haliyle tüketicilerine ulaştırıyor.

 

Kuruyemiş ve Kuru Meyve Tadım Gıda www.expogi.com (1).

Kuruyemiş ve Kuru Meyve Tadım Gıda www.expogi.com (1).

 

Dalından Son Tüketiciye Kadar Taze ve Doğal

 

Tadım, tüm ürünlerini, dalından son tüketiciye kadar bütün tazeliği ve doğallığıyla ulaştıran bir üretim prensibine, altyapısına ve hizmet kalitesine sahiptir. Bu sebeple ürün alımlarının yapıldığı çiftçiler dahi, ürün standart ve kalitesi olarak en iyisini sunanlar arasından ayrıntılı bir eleme ve değerlendirme sürecinin ardından seçilir. Çiftçilerin, yılın dört mevsimi dikkat, özen ve emekle yetiştirdiği yemişler, Tadım kalite standartlarına göre çok kapsamlı test ve analizlerden geçirilir. Son ürün olarak tüketiciyle buluşmasına karar verilen ürünler paketlenmek üzere Tadım üretim tesislerine gönderilir.

 

Kuruyemiş ve Kuru Meyve Tadım Gıda www.expogi.com (1).

Kuruyemiş Tadım Gıda www.expogi.com (1).

 

Linkler

 

https://www.tadim.com/urunkategori/tum-urunler/0

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/kuruyemis-cips-ve-atistirmalik/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.