ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
831 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmer Er
  • ADRES: 2. San.Böl. Kale Mh. Burçak Sk. Kestel BURSA TURKEY
  • TELEFON: 0(224) 372-4243
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kumaş İmalatı

 

 

 

Erşat Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

 

Kumaş imalatı ile faaliyetlerine başlayan Erşat Tekstil,  kaliteli ürünler elde etmek için daima ileri teknoloji dokuma tezgahları kullanarak ve kalite kontrol aşamalarını entegre ederek kaliteye odaklandı. Mükemmele ulaşma arzusu ve müşteri memnuniyeti sağlama, verim ve esneklik üzerindeki bir takım yatırımlarımız bizi sektörde önemli bir kumaş imalatçısı ve ihracatçısı haline getirdi.

 

 

kumaş imalatı erşat

kumaş imalatı erşat tekstil expogi.com

 

Deneyimli iç gücü ve sağlam yönetim sistemi ile bütünleşmiş bir teknolojinin kullanılması bize uluslar arası kalite standartlarına uygun ürünler satış ve garanti etme imkanı sağlamaktadır.

 

Erşat Tekstil’in ana hedefi müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini, kalite odaklı, yüksek verimlilik anlayışıyla yerine getirmektedir. Bu hizmet anlayışı ve hizmet kalitesiyle tekstil sektörünün vazgeçilmezleri içindeki yerini almıştır.

 

kumaş imalatı mağaza

kumaş imalatı erşat tekstil expogi.com 1

 

 

DÜZ BOYA

30 ton/gün otalama boyama kapasitesine sahip boyahanemizde Polyester, viskon, pamuk, naylon, yün, katyonik ve karışımları boyama işlemleri son teknolojik otomasyon ortamında yapılmakta.

 

APRE

Bay ve bayan kumaş imalatı nın tüm yaş ve kuru apre işlemleri (chintz apre, nano, su iticilik, yağ iticilik, buruşmazlık vb.) yapılmakta ve müşteri memnuniyetini göz önünde tutmaktadır.

 

kumaş imalatı imalat

erşat tekstil expogi.com 2

 

1940 Yılında Uşak’ın Karahallı ilçesinde Mehmet ER tarafından kurulan firmamız el tezgahlarıyla başlayan üretimine, 1993 yılından itibaren de ERŞAT Tekstil sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak Bursa’da faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Modern Kumaş İmalatı Tesisleri

 

Kumaş imalatı yapan Erşat Tekstil Bursa’nın Kestel Sanayi Bölgesindeki 40.000 m2 üretim alanına  sahip modern tesislerinde yılda yaklaşık 12 milyon metre bay ve bayan dış giyim  ve işçi elbiseleri kumaşı üretiminde Türkiye’nin öncü firmalarındandır. Erşat Tekstil  kumaş imalatı nda ki 78 yıllık tecrübe ve bilginin ışığında en son teknoloji ürünü olan makine parkuru ve yeni teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli yenilenerek geleceğe emin adımlarla  ilerlemektedir.

 

kumaş imalatı kumaşlar

expogi.com 3

 

Yeşil Çevre Kooperatifi üyesi

 

Erşat Tekstil  kumaş imalatı n da çevreye ve doğaya verdiği önem ve sorumluluk bilinci içeresinde Yeşil Çevre Kooperatifi üyesi olarak arıtma ve dönüşüm sistemleriyle üretim yapmaktadır.

 

Erşat Tekstil  kumaş imalatında yurtiçinde tanınan, güvenilir bir firma olmasının yanında, yıllardır uluslararası platformda da ticari işbirliği içerisindedir. Erşat Tekstil üretiminin %50’sini yurtiçi, %50’sini de yurtdışı piyasaya pazarlamaktadır.

 

http://www.ersattextile.com/

 

https://www.expogi.com/kategori/tekstil/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.