ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
917 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Saffet Öz
  • ADRES: Bakır ve Pirinç Sanayicileri Yapı Kooperatifi Mustafa Kurdoğlu Cad. No. 29-31 Beylikdüzü İSTANBUL
  • TELEFON: 4442063
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Küçük Ev Aletleri

Küçük ev aletleri

 

 

 

SCHAFER

 

Aslan Ticaret Dayn. Tük. Malları ve Ltd. Şti.

 

Bugün özgün tasarım anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Schafer, 2004 yılında Aslan Ticaret’in 25 yıllık sektör birikimiyle kurulmuştur. Marka yolculuğuna 10 ürün çeşidiyle başlayan Schafer, bugün 5 ayrı ana kategoride yüzlerce çeşit ürünle hizmet vermeye devam eden Türk züccaciye sektörünün saygın ve köklü kurumlarından birisidir. Schafer kuruluşundan itibaren sürdürdüğü istikrarlı ve kararlı büyüme sürecinin bir sonucu olarak genel merkezini 2015 yılında Beylikdüzündeki 30.000m2 kapalı alana sahip, sektörünün en gelişmiş entegre binasına taşımıştır.

 

 

küçük ev aletleri

schafer expogi.com

Küçük Ev Aletleri

 

Marka yolculuğuna 10 ürün çeşidiyle başlayan Schafer küçük ev aletleri, bugün 5 ayrı ana kategoride yüzlerce çeşit ürünle hizmet vermeye devam eden Türk züccaciye sektörünün saygın ve köklü kurumlarından birisidir.

 

küçük ev aletleri

 

Schafer kuruluşundan itibaren sürdürdüğü istikrarlı ve kararlı büyüme sürecinin bir sonucu olarak genel merkezini 2015 yılında  Beylikdüzü ndeki 30.000m2 kapalı alana sahip, sektörünün en gelişmiş entegre binasına taşımıştır.

 

Schafer İnternet Mağazacılığı 

 

Konsept mağazaları, çok katlı alışveriş merkezleri, internet mağazası, uluslararası marketler ve yüzlerce cornerla “rahat ulaşılabilir” bir marka, özelliği taşıyan Schafer, gelişmiş tasarım & üretim anlayışının sonucu olan yüksek kaliteyi, uygun fiyatlarla buluşturmayı da kendisine ilke edinmiştir.

 

 

 

küçük ev aletleri

 ev aletleri schafer expogi.com

 

Yenilik ve farklılık anlayışını sadece ürün gamı ile değil iletişim çalışmaları ile de ortaya koyan Schafer özellikle kadına yönelik sosyal sorumluluk projeleriyle öne çıkmaktadır. Yaptığı cesur ve yenilikçi girişimlerle dış pazarlar Schafer için çok önemli bir gelişim noktası olmuştur.

 

 

küçük ev aletleri

 ev aletleri schafer expogi.com

 

Şık ve  Kullanışlı Tasarımlar 

 

Hızlı büyüme potansiyeli, kalite düzeyi, pazarlama stratejisi gibi özelliklerini “ülkenin beğenisine ve kullanışına uygun ürünler geliştirebilme” gücüyle bir araya getirerek dünya markası olma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Linkler 

 

https://www.schafer.com.tr/kucuk-ev-aletleri

https://www.expogi.com/kategori/ev-elektronigi-ve-beyaz-esya/kucuk-ev-aletleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |