ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
975 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erman Kabasakal
  • ADRES: Beylikdüzü OSB. Mahallesi Karanfil Cad. No:1-1 Beylikdüzü - İstanbul
  • TELEFON: (+90) 212 875 34 34
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Küçük Elektrikli Ev Aletleri

Küçük elektrikli ev aletleri

 

 

 

GoldMaster

Globalstore Elektronik Tic. A.Ş.

 

Küçük elektrikli ev aletleri konusunda Dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri izleyip,bu geliri ve teknolojileri 40 yıldır elektronik sektörüne taşıyan GoldMaster, kaliteden ödün vermeyerek tüketiciye en kullanışlı, anlaşılır ve modern ürünler sunuyor.

 

küçük elektrikli ev aletleri

ev aletleri goldmaster expogi.com

 

40 yıl önce Türkiye’nin ilk küçük  elektrikli ev aletleri üreticilerinden biri olan GoldMaster, elektronik perakendesinde ki liderliğinden sonra 2010 yılından itibaren Küçük elektrikli ev aletleri üretimi ve sağlık grubunda Medisana distribütörlüğü ile ürün gamını geliştiriyor.

 

Türkiye Çapında Geniş Servis Ağı

 

GoldMaster, yaptığı doğru yatırımlarla, Türkiye’nin her yerinde kurmuş olduğu 700’ün üzerinde servis noktasıyla tüketicilere yakın olarak her zaman daha iyi servis hizmeti ve kalitesi için uğraş veriyor.

 

 

küçük elektrikli ev aletleri

 goldmaster expogi.com

 

GoldMaster, Türkiye’nin her yerinde uydu alıcısı ve elektronik sektöründe herkes tarafından bilinen ve güvenilen bir marka olarak Türkiye’de ve Dünya’da ilk niteliği taşıyan yenilikçi ürünleri ve ürün gruplarındaki zengin ürün çeşidi ile varlığını sürdürüyor.

 

İleri Teknoloji AR-GE Yatırımları 

 

GoldMaster grubu üretim ve Ar-Ge gücüyle tüketici elektroniği alanındaki dünyanın en ileri teknolojilerini büyük bir hızla ve birçok uluslararası markanın bir adım önüne geçerek Türkiye’de ve Dünya’da tüketicilere sunuyor.

 

küçük elektrikli ev aletleri goldmaster

 goldmaster expogi.com

 

Teknoloji trendlerini yakından takip ederken, global üretim standartlarında hizmet veren ve ürünlerini; yenilikçi, lider ve tasarım felsefesiyle oluşturup kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile müşterilerine sunan Türkiye’ nin öncü elektronik markası GoldMaster çatısı altında yaklaşık 4000 satış noktası bulunuyor.

 

Geniş Ürün Yelpazesi 

 

GoldMaster’ın ürün grupları arasında; dijital uydu sistemleri,  HD uydu alıcıları, oto ses ve görüntü sistemleri, navigasyon sistemleri, DVD-HD mediaplayer, MP3-MP4 oynatıcılar, tabletler, cep telefonu, dijital fotoğraf ve kamera.

 

küçük elektrikli ev aletleri

goldmaster expogi.com

 

 

Bunun yanı sıra ev sinema sistemleri, ses sistemleri, küçük elektrikli ev aletleri, yaşam konfor ürünleri, sağlık  ürünleri, züccaciye ürünleri, led aydınlatma ürünleri, hediyelik eşya ürünleri, güvenlik sistemleri, uydu yan aksesuarları, bilgisayar ve çevre birimleri, diğer elektronik ürünler yer alıyor.

 

ev aletleri

ev aletleri goldmaster expogi.com

 

Kaliteliyiz

 

1975 yılından günümüze kadar değişmeyen ve bundan sonrada asla değişmeyecek olan önceliğimizdir. Tüketicilerimizin kaliteli ürün ve hizmetlere layık olduğunu düşünürüz.

Kazanç hırsı, kaliteli hizmet ve ürün anlayışımızın önüne geçmez, buna asla izin vermeyiz.

 

https://www.goldmaster.com.tr/kucuk-ev-aletleri-kategorisi/

 

https://www.expogi.com/kategori/ev-elektronigi-ve-beyaz-esya/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |