ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,123 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Barış Kesme
  • ADRES: Gazitepe Mah. Aybar Sok. No:7 34570 Silivri – İSTANBUL TÜRKİYE
  • TELEFON: + 90 212 738 84 64
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kozmetik Ürün İmalatı

Kozmetik ürünleri

 

 

Sora Kozmetik San. Tic.  A.Ş.

 

Sora Kozmetik, 1981 yılında Türkiyede ilk aeresol dolum makinesini yaparak faal iş hayatına başlamıştır. Firma, 2000 yılından itibaren kozmetik ürünlerinin üretimine başlamış olup kısa zamanda yurtiçinde ve yurtdışında kozmetik sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

 

kozmetik ürünleri sora cosmetics expogi

 

2011 yılını IKMIB ihracat verilerine göre “ Kişisel Bakım “ dalında sektör ikincisi olarak kapatan firmamızın  ürünleri 5 kıtada sayıları 70’i aşan ülkede yerleşik kozmetik dükkânları, zincir market ve toptancılara ihraç edilmektedir.

 

Bebak Markası

 

Firmamız, yine 2011 yılında 1933 yılında kurulmuş bir firma olan BEBAK firmasını tüm lisans ve marka haklarıyla birlikte satın almıştır. Acı badem sütü özlü krem ve makyaj temizleyici krem ürünlerini portföyünde bulunduran Bebak, bu segmentte Türkiye pazar lideri olup yakın bir tarihte de Sora çatısı altında ihracat pazarlarında satış ve pazarlama faaliyetlerine girmeyi planlamaktadır.

 

kozmetik ürünleri sora cosmetics expogi

 

Sora ürünleri; kişisel bakım başlığı altında kadın, erkek ve çocuklara yönelik geniş bir cilt bakım, bebek bakım ve kişisel temizlik ürün grubu yelpazesi sunmaktadır.

 

Ev Kozmetiği

 

Ev bakım ve temizlik ürünleri başlığı altında firmamız, oda spreyleri, oda sprey refill ve dispenser gibi seçkin ürünler üretmektedir. Firmanın önde gelen markaları arasında ECI, BEK, SECRET OF LADY, BEBAK, SORA CARE, GARDEN ve COOL AIR yer almaktadır.

 

sora cosmetics expogi

 

 

SORA, kendi markaları dışında sektörünün bilinen perakende firmalarına ve kozmetik firmalarına da zaman zaman kendi markalarıyla üretim yapmaktadır. Şirketimiz, uluslararası vizyonuna paralel olarak düzenli şekilde COSMOPROF BOLOGNA, COSMEETING PARIS, HAIR & BEAUTY FRANKFURT, BEAUTYWORLD DUBAI ve COSMOPROF HONG KONG gibi sektörün önde gelen fuarlarına katılmakta ve müşterilerini düzenli şekilde ziyaret etmektedir.

 

Uluslararası Alanda Sora kozmetik

 

Ayrıca alibaba.com, turkishexports.com, kompass.com gibi profesyonel internet portallarında da üyeliği bulunan ve en önemli uluslararası kalite yönetim sertifikasyonlarına sahip firmamız, gelen talepleri özenli şekilde değerlendirmektedir.

 

sora cosmetics expogi

 

Ürün kalitesini ve vizyonunu her geçen  gün geliştirmekte olan firmamızın gelecekteki hedefi, ihracat yaptığı  her ülkede her ürün grubunda minimum bir SORA ürününün tüketiciyle  buluşmasını sağlamak ve kozmetik alanında uluslararası arenada firma ve ürünlerimize duyulan güveni en üst düzeye taşımaktır.

 

 

Bebak Acıbadem Sütü

 

Yıllardır güvenle kullandığımız Bebak acı badem sütü , makyaj temizleme sütüdür. Cildinizi temizlerken yumuşatır, nemlendirir ve besler. 1933 ’ten beri yıllardır tüketicinin sadakatinden bir şey kaybetmeden aynı kaliteyi sürdürmektedir. Bu zamana kadar sayısız ürün geldi geçti. Hangisini hatırlıyoruz? Geçmişe şöyle bir bakıp düşündüğümüzde kaç tanesi aklımıza geliyor?

sora cosmetics expogi

 

İnsanlar çağlardan beri sağlıklı ve güzel olmak, dost ya da düşman olsun başkalarını etkilemek ve genç kalmak için çevrelerinde bulunan her şeyi kullandılar: Otları, çamuru, kumu, kaynak suyunu, deniz suyunu, yosunları, toprağı… Ve kozmetik hala gençlik ve güzellik iksirlerinin peşinde.

 

Bebak aci badem sütü bunlara inat ne içeriğinden nede ambalajından ödün vermeyerek , müşteri sadakatinden bir şey kaybetmeden nerdeyse 100 yıllık bir marka oldu. Bebak bize annemizi, uzun çan eteklerini, permalı saçları yani çocukluğumuzu hatırlatır

 

sora cosmetics expogi

 

 

Acı Badem Sütü ile Pürüzsüz Ciltler

 

Annelerimizin ciltlerine bakıp hep onların ciltlerini överiz ‘biz bu kadar iyi bir teknolojiye sahipken neden cildimiz sizinkiler kadar iyi değil ‘ diye. İşte bebak’ın sırrıda burada. Bebak marka, Bebak acı badem sütü ile sektörde liderdir. Acı badem kremi, Acı badem nemlendirici kremi, Acı Badem nemlendirici sütü ve Acı badem besleyici sütü, acı badem makyaj temizleme sütü yine tüketici tarafından beğenilen ve tercih edilen ürünlerimizdir.

Bebek gibi bir cilt icin Bebak …

 

https://www.soracosmetics.com/markalar/?lang=tr

 

https://www.expogi.com/kategori/kozmetik/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |