ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
951 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Berrak Kutucuoğlu
  • ADRES: Büyükdere Caddesi 195 Büyükdere Plaza No:195 K: 1 34473 Esentepe – Şişli İSTANBUL
  • TELEFON: +90 (212) 226 10 83
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kozmetik & Kişisel Bakım

 

 

 

Hunca Kozmetik A.S.

Hunca Kozmetik kişisel bakım ürünleri ni Tekirdağ – Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi içerisinde kurulu üretim tesisinde üretmektedir. 1998 yılına kadar Bahçeköy merkez binasında sürdürülen üretim faaliyetleri, 1998 yılında Çerkezköy’de inşa edilen modern tesislere taşınmıştır.

 

 

kozmetik ürünleri hunca expogi.com

 

 

22 dönüm arazi üzerine kurulu Çerkezköy kozmetik kişisel bakım ürünleri  Üretim Tesisi 16.500 m2 kapalı  alana sahiptir. Tesis, kozmetik kategorisindeki  pekçok ürünü üretme  kabiliyetindedir. Gerek alan büyüklüğü, gerekse kapasitesel büyüklüğü  itibari ile Türkiye’nin önde gelen kozmetik fabrikalarından birisidir.

 

 

bakım ürünleri hunca expogi.com

 

 

Hunca Kozmetik Kişisel bakım Ürünleri

 

Tesiste başta Araştırma Geliştirme birimi olmak üzere Planlama, Üretim, Lojistik ve bunlara destek birimler bulunmaktadır. Tüm faaliyetler konusunda uzman, kalifikasyonu yüksek personel tarafından yönetilmekte ve yürütülmektedir.

kozmetik bakım ürünleri hunca expogi.com

 

 

Hunca Kozmetik kişisel bakım ürünleri güçlü Araştırma Geliştirme kadrosu ve modern ekipmanlarla donatılmış labaratuvarı ile  kozmetiğin her alanında sürekli olarak ürün geliştirmektedir. Bu özelliği ile de sektörün yenilikçi ve öncü firmasıdır.

 

 

kozmetik bakım ürünleri hunca expogi.com

 

 

Üretim faaliyetleri, gerek Türkiye’de yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere  gerekse Avrupa Birliği’nin yürürlüğe koymuş olduğu standart ve yönetmeliklere  uygun olarak yürütülmektedir.

 

Üretim tesisinde Hunca’nın kendi markalarına ait ürünlerin yanında, birçok ulusal ve uluslararası firma için private label ya da fason üretim de yapılmaktadır.

 

http://www.huncaglobal.com/

 

https://www.expogi.com/kategori/kozmetik/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |