ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
879 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Pınar Güldağ
  • ADRES: Cihangir Mahallesi Petrol Ofisi Caddesi No:1 Avcılar İstanbul
  • TELEFON: 0212 456 53 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kozmetik Ürünleri

 

 

Golden Rose

Erkul Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.

 

Erkul Kozmetik kurulduğu 1983 yılından beri kaliteli üretim ve uygun fiyat ilkesiyle dünya cosmetic sektörünün önemli kuruluşları arasındadır. 30 yıllık deneyimi ile sektörün öncü kuruluşu olan Erkul ; Golden Rose, Classics, Miss Selene ve Emily markaları ile oje, ruj, maskara, far, allık, fondöten ve lipgloss gibi renkli kozmetik ürünlerinin üretimi konusunda faaliyet gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir.

 

golden rose kozmetik

golden rose expogi.com

 

Oje üretiminde dünyanın 5 büyük üreticisinden biri olan Erkul, Avrupa, BDT ülkeleri, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Amerika olmak üzere 5 Kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracat yaparak başarısını sınır ötesine taşımıştır.

 

Dört yıldır Türkiye’de kozmetik ihracatında birinci sırada yer alarak büyük başarıya imza atan Erkul bu başarısı ile ülke ekonomisine de destek sağlamaktadır.

 

golden rose kozmetik

golden rose expogi.com

 

Ülke Çapında Yaygın Satış Ağı

 

Erkul  Türkiye genelinde GR ve Emily markalarıyla parfümeri, eczane ve zincir marketlerden oluşan 7500′ ü aşkın satış noktasıyla ve Golden Rose markasıyla 25 seçkin AVM’de yer alan kendi mağazalarıyla yaygın bir satış ağına sahiptir.

 

Erkul Kozmetik toplamda 70.000 m2′ yi bulan entegre üretim tesislerinde , plastik ambalaj ve parfüm üretimlerini gerçekleştirmektedir.

 

golden rose kozmetik

golden rose expogi.com

 

Kalite Sistemlerine Uyumluluk

 

üretimi, İstanbul’da 36.000 m2’lik kapalı alanda,sahip olduğu ISO 22716:2007 Cosmetic-GMP, HELAL/HALAL (MS 1500:2009) ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri doğrultusunda, hijyen koşulları altında, üretim teknolojisindeki çağdaş yaklaşımla ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

 

golden rose kozmetik

golden rose expogi.com

 

 

Erkul  konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple sürdürdüğü AR-GE çalışmalarını tüketiciye sunmadan önce EU Direktifleri doğrultusunda akredite laboratuarlarda test ettirmektedir ve satışa sunulan her bir ürünün Ürün Güvenlik dosyasına sahiptir. Erkul  30 yıllık deneyiminin gücüyle kaliteyi hedefleyerek sürekli gelişmekte ve güzellikler dünyasındaki yolculuğuna devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

 

Dünyanın her ülkesinde kadınların renkli ürünlerdeki  bir numaralı tercihi olmak ve bir Türk markası olarak ihracat birincisi olma başarısını sürdürerek global kozmetik pazarında lider markalardan biri olmak.

 

golden rose kozmetik

golden rose expogi.com

 

 

Misyonumuz

 

Müşteri odaklı yaklaşımla beklentileri karşılayarak, modern ve ileri teknoloji kullanarak kaliteli ürünler üretmek, Yasal yükümlülükleri yerine getirerek, etik değerlere saygı duyarak ve öğrenen organizasyon yapısı ile çalışanlarının yetkinliğini sürekli artırarak sosyal ve ekonomik gelişime katkı sağlamak, Yenilikçi ARGE yaklaşımı ile farklı ve güvenilir, uygun fiyat politikası ile ulaşılabilir ürünler sunarak tüm dünya kadınlarını renkli ürünleriyle buluşturmak.

 

http://www.goldenrose.com.tr/tr/kurumsal/tanitim-filmi.asp

 

https://www.expogi.com/kategori/kozmetik/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |