ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,001 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Özen
  • ADRES: Konya Organize Sanayii Bölgesi Büyük Kayacık Mh. 20. Sk. No:4 42300 Konya TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 332 345 42 45
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

KOMPRESÖR

 

 

 

ÖZEN KOMPRESÖR

MEHMET ÖZEN MAKİNA SAN. ve TİC. A.Ş.

 

Kompresör imalatı günümüzde ambalajdan, tekstile, kimyadan tarıma, gıdadan otomotive uzanan birçok  endüstride üretimin vazgeçilmez enerji kaynaklarından birini basınçlı hava oluşturur. Küreselleşen ekonomi ve artan rekabet koşulları ile işletme maliyetlerinin azaltılması ve verimlilik artışı giderek daha büyük önem kazanıyor. Gelişen teknoloji ve büyüyen endüstrilerle birlikte, yüksek performans, zorlu koşullarda sorunsuz çalışabilme ve enerjiden tasarruf sağlama, kompresör basınçlı hava sektöründe de rekabetin ana bileşenlerini oluşturuyor.

 

 

fabrika binası

özen  expogi.com 5

 

 

Özen Kompresör endüstrinin değişen ihtiyaçları paralelinde, basınçlı hava ekipmanlarında verimliliğin artırılması, kesintisiz hava temini ve kullandığı yeni teknolojiler ile enerji tüketiminin  azaltılması yönünde çalışmaya devam ediyor. Sürekli değişen basınçlı hava ihtiyaçları için güvenilir bir ortak olan Özen , Innopark’ta yer alan AR-GE merkezinde Selçuk Üniversitesi ve Sakarya Üniversitesi ile işbirliği yapıyor.

 

 

özen kompresör

özen  expogi.com 1

 

Düşük, orta ve yüksek basınçlı kompresör lerin yanı sıra, vidalı booster ve basınçlı hava ekipmanları (kurutucu, filtre vb.) ile geniş bir ürün portföyü sunan Özen , 2012 yılından bu yana Konya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 20.000 m²’lik alana sahip yeni fabrikasında üretiminedevam ediyor.

 

 

pistonlu kompresör

özen  expogi.com 3

 

Türkiye’de basınçlı hava sektöründeki kilit oyunculardan biri olan Özen , 45 ülkeye ihracat yapıyor. Ürünlerinde dayanıklılık ve verimliliği ön planda tutan firma, Türkiye’de ve dünyada her sektörden küçük ve büyük ölçekli müşterilerinin basınçlı hava taleplerine cevap veriyor.

 

 

vidalı kompresör

özen  expogi.com 4

 

Kendi satış ve servis operasyonunun yanı sıra, ülke geneline yayılan güvenilir distribütör ağı ile de müşterilerinin yanında yer alan Özen , fiyat teklifi aşamasından ürünün kurulumuna ve servisine kadar tüm hizmetlerini, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak yürütüyor. Tüm basınçlı hava çözümleriniz için güvenilir iş ortağınız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |