ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD UYS İş Güvenliği

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
117 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+6 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Nilüfer Ticaret Merkezi 70. Sok No: 131 Nilüfer Bursa

FİRMA HAKKINDA

İş Elbiseleri İş Güvenliği Ürünleri

İş Elbiseleri İş Güvenliği Ürünleri

 

 

 

UYS İş Güvenliği Malzemeleri Ltd. Şti.

 

Uys İş Güvenliği 1994 Yılında temelleri atılan firmamız önce Uludağ Yangın olarak satış ve imalata başlamıştır. 2002 Yılında İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ sektöründe özellikle Bursa’da eksiklerin olduğunu gözlemleyerek  geniş kapsamlı İş güvenliği malzemeleri satışı, iş elbiseleri ve iş güvenliği levhaları üretim ve pazarlama ağlarıyla sektörde önemli bir yer almıştır.

 

iş elbiseleri iş güvenliği uys iş güvenliği expogi.com

iş elbiseleri iş güvenliği uys iş güvenliği expogi.com

 

İş Güvenliği

 

Uys İş Güvenliği Ltd. Şti. firması ülkemizde geliştirilmesi gereken bir konu olan iş güvenliğini arttırmak için alınabilecek ürünlerin satışını yapmaktadır. Firmamız farklı türden, çeşitten, renkten ve fiyattan yüzlerce farklı ürünün satışını yapmaktadır. Özellikle iş güvenliği ve iş kıyafetleri üzerine kurulu olan firmamızdan “İş güvenliği malzemeleri, İş elbiseleri, İş kıyafetleri, İş ayakkabıları, İş gözlükleri, İş eldivenleri, İş güvenliği levhaları, Göz duşu, Gaz maskeleri” gibi birçok farklı çeşitteki ürünleri satın alabilirsiniz.

 

iş elbiseleri iş güvenliği uys iş güvenliği expogi.com

iş elbiseleri iş güvenliği uys iş güvenliği expogi.com

 

İş Elbiseleri

 

İnternet alışverişi için hiçbir kuşkunuz olmasın, çünkü güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız için ödemelerinizi yaparken 128 bit koruma ile yapmaktasınız.  Uys İş Güvenliği malzemeleri Ltd. Şti. imalatları yanı sıra Türkiye’de iş güvenliği malzemeleri anlamında isim yapmış kalitesini ispatlamış firmaların bayiliklerini almış bulunmaktadır.  Bölge bayilikleri bulunan firmalarımızın “Mekap iş ayakkabıları Güney Marmara bölge bayiliği, Polly Boot Güney Marmara bölge bayiliği, Juba iş eldivenleri Güney Marmara bölge bayiliği, Dunlop iş çizmeleri Güney Marmara bölge bayiliği”  Gibi firmaların ürünlerini web sitemizi ziyaret ederek kapıda ödeme, kredi kartı taksitli ödeme seçeneklerinden istifade ederek satın alabilirsiniz.

 

iş elbiseleri iş güvenliği uys iş güvenliği expogi.com

iş elbiseleri iş güvenliği uys iş güvenliği expogi.com

 

İş güvenliği İkaz Levhaları

 

İş güvenliği çok dikkat edilmesi gereken bir konu olduğundan bu konudaki alınacak ürünlerinde kalitelerine dikkat edilmelidir. Bu ürünlerin kaliteli olmaması veya hatalı olması can kaybına kadar gidebilecek bir yola uzanır. Bu yüzden aldığınız iş kıyafetlerinizin veya malzemeleriniz kaliteli markalar ve kaliteli firmalar tarafından almaya özen göstermelisiniz. Uys firması da tam da anlattığımız firmalardan birisidir. Çünkü gerek ithal edilen gerekse yerli markaların en kalitelilerinin satışını yapan firmamız İtalya, Fransa, İspanya ve Japonya gibi ülkelerden de ürün ithal etmektedir.

 

iş elbiseleri iş güvenliği uys iş güvenliği expogi.com

iş güvenliği uys iş güvenliği expogi.com

 

İmalattan Satışa İş Güvenliği

 

Uys firması üzerinden sadece iş elbiseleri ve güvenlik malzemelerinin satışını yapmamaktadır ayrıca iş elbiseleri ve iş güvenliği levhalarının imalatlarını da yapmaktadır. Bunu yaparken de bu sektördeki 20 yıllık tecrübelerini kullanan şirketimiz gerçekten kaliteli ve son derece güvenilir ürünler ortaya çıkarmaktadır.

 

https://www.uysisguvenligi.com.tr/catinfo.asp?typ=4

 

https://www.expogi.com/kategori/hazir-giyim/is-elbiseleri-ve-uniformalar/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.