ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
645 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Öner Tekin
  • ADRES: Üniversiteler Mah. İhsan Doğramacı Bulvarı Titanyum Blok No:17/B Zemin Kat 06800 ODTÜ Teknokent Ankara
  • TELEFON: + 90 (312) 589 41 50
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 /18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Savunma Sanayi

İnsansız hava araçları

 

 

Vestel Savunma San A.Ş.

 

VESTEL Savunma, Savunma ve Havacılık Sanayi’ n de İnsansız Hava Araçları , Sistem Entegrasyonu, Hidrojen ve Yakıt Pili Teknolojileri konularında tasarım ve geliştirmeden üretime kadar geniş bir yelpazede ürün  ve hizmet sunmaktadır.

 

insansız hava araçları

insansız hava araçları vestel savunma expogi

 

Özellikle İnsansız Hava Araçları alanında sadece Türkiye’ nin değil, bölgemizin en önde gelen firmalarından biri olma vizyonumuz doğrultusunda İHA’ larımız tamamen özgün geliştirilmektedir.

 

Oto-Pilot Sistemi

 

Yapısal ve aerodinamik tasarımından oto-pilot sistemi, merkezi kontrol bilgisayarı ve yer kontrol istasyonu dahil aviyoniklerin tasarımına, tüm  yazılımın geliştirilmesinden sistemin üretimine kadar tamamen Türk mühendisleri tarafından gerçekleştirilen İHA’ larımız ile Türk Savunma ve Havacılık Sanayi’ nin gelişmesine ve Türkiye’ nin stratejik konumuna  katkıda bulunmaktan gurur duymaktayız.

 

insansız hava araçları

insansız hava araçları vestel savunma expogi

 

AR-GE Faaliyetlerimiz

 

İnsansız Hava Araçları çalışmalarımıza paralel olarak Yakıt Pili alanında da dünyanın çok az sayıda ülkesinde yürütülebilen AR-GE faaliyetleri için yaptığımız yatırım Zorlu Grubu’ nun geniş vizyonunu göstermektedir.

 

insansız hava araçları

 hava araçları vestel savunma expogi

 

VESTEL Savunma olarak başarının, ancak müşteri beklentilerini karşılamak ile mümkün olduğu bilinci ile yüksek seviyede eğitimli, tecrübeli ve yenilikçi yaklaşıma sahip çalışanlarımızla müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet vermeye çalışmaktayız

 

 

Karayel Taktik İHA Sistemi

 

KARAYEL Taktik İHA Sistemi keşif ve gözetleme yapmak amacıyla NATO’ nun ‘Sivil Hava Sahasında Uçuşa Elverişlilik’ Standardı STANAG-4671’e göre tasarlanıp, üretilmiş ilk ve tek Taktik İnsansız Hava Aracıdır. KARAYEL sistemi, her türlü kontrolsüz kırıma karşı koruma sağlayan özgün 3’lü yedekli dağınık aviyonik mimariyesahiptir.

 

 

insansız hava araçları

insansız hava araçları vestel savunma expogi

 

Bu özelliğiyle VESTEL, dünya genelinde şimdiye kadar sadece insanlı havacılıkta kullanılan sistematik hata emniyetini KARAYEL ile birlikte ilk kez bir insansız hava aracına taşımıştır. Hava aracı kompozit yapısı üzerinde bulunan alüminyum ağ örgüsü sayesinde, yıldırım koruma özelliğine sahiptir.

 

insansız hava araçları

hava araçları vestel savunma expogi

 

 

Zorlu Şartlarda Üstün Performans

 

Buzlanma şartları ile karşı karşıya kalındığı durumlarda bunu otomatik olarak tespit edip faaliyete geçen ‘Buz Giderme Sistemi’ kullanılmaktadır. Bu özelliğiyle KARAYEL, her türlü hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterip, çetin hava koşullarında üstün performans sergilemektedir. Havadan keşif ve gözetleme yapmak amacıyla taşıdığı kamera sistemi ile hedefi tespit ve teşhis edip üzerindeki işaretleyici sistemler ile lazer güdümlü mühimmatları yönlendirme kabiliyetine sahiptir.

 

insansız hava araçları

insansız hava araçları vestel savunma expogi

 

http://www.vestelsavunma.com/tr/haberler

 

https://www.expogi.com/kategori/silah-sanayi/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.