ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,069 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Necip Sarıkaya
  • ADRES: Balıkhısar Mahallesi 33. Sokak No:782 Akyurt Ankara TÜRKIYE
  • TELEFON: 0 (312) 847 53 88
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Endüstriyel Fırın Makinaları

Endüstriyel Fırın Makinaları

 

 

Başkent Grup Ekmek Fırın Mak. Tic. Ltd. Şti.

 

Baskent Fırın Makinaları 1986 yılında basladığı fırın makinaları sektöründe uzman kadrosu ile birlikte, yeni nesil teknolojiler kullanarak 10.000 metrekarelik üretim alanıyla varlığını sürdürmektedir. Dünyada henüz 3 firmanın geliştirebilmiş olduğu ileri düzeydeki yağlı tünel ve hava sirkülasyonlu ekmek pişirme fırınları, borulu ve yağlı tam endüstriyel otomatik ekmek pişirme robotları, pastane fırınları ve hamur isleme ekipmanları imalatı yapmaktadır.

 

fırın makinaları başkent fırın makina expogi

fırın makinaları başkent fırın makina expogi

 

Yüksek Üretim Standartları

 

Üretim tesisimiz modern montaj hatları, kaliteli CNC tezgahlar, kaynak robotu, boyama öncesi kumlama tesisi ve son teknoloji ürünü toz boyama sistemlerinden oluşmaktadır. TSE. CE ISO 9001 – 2000 Kalite yeterlilik sertifikalarına sahiptir.

 

fırın makinaları başkent fırın makina expogi

fırın makinaları başkent fırın makina expogi

 

Kaliteli üretim sistemimizle müşterilerimize her koşulda dayanıklı ve uzun ömürlü makinalar sunabilmekteyiz. Ayrıca ürettiğimiz her makina bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılımlarıyla tasarlandığı için üretime geçmeden önce makine Üzerindeki problemler tespit edilerek kısa süreli çözümler bulunabilmektedir. Bu sayede daha uzun ömürlü ve sürdürülebilir üretim yapılabilmektedir.

 

Dünya Liderliğine Giden Yol

 

Hedeflerimiz en iyi kaliteyi en yüksek verimlilikle sektörün hizmetine sunmak. Pazar payımızda ki devamlı artışla, ürün segmentimiz de, Türkiye’deki lider konumumuzu koruyarak Dünya’ nın lider firmalarından biri olma pozisyonuna taşıyabilmek. Türkiye ve Dünya’da ki sektörel problemleri çözümlemeye yardımcı olabilecek teknolojik ilerlemeler kayıt edebilmektir.

 

fırın makinaları başkent fırın makina expogi

fırın makinaları başkent fırın makina expogi

 

Yaygın Servis Ağı

 

Müşteri farkındalığını arttırıp, en yüksek verimlilikle optimum çözümler sunarak. Yaygın servis ağı ile müşterilerinin sıkıntılarına anında cevap veren firmamız için öncelik sürdürülebilir müşteri memnuniyetidir. Çevreye saygılı ve yaratıcı akılla etkin verimlilik yönetimi uygulayarak, BAŞKENT GRUP EKMEK FIRIN MAKİNA takımının her bir üyesinin bilgi ve yeterlilik düzeyini sürekli olarak geliştirmekte önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

 

http://www.baskentfirinmakina.com/

 

https://www.expogi.com/kategori/makina/endustriyel-firincilik-makinalari/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |