ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Ecopack Nonwoven

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
376 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Selçuk Uzun
  • ADRES: İOSB İkitelli OSB Mh. İSDÖK San. Sit. Sosyal Tesis Plaza Binası A Blok No:6-7 Başakşehir - İSTANBUL 1TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 (212) 269 58 92
  • FAX: +90 (212) 269 58 92
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.ecopackambalaj.com
  • E-POSTA: info@ecopackambalaj.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+5 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İOSB İkitelli OSB Mh. İSDÖK San. Sit. Sosyal Tesis Plaza Binası A Blok No:6-7 Başakşehir - İSTANBUL 1TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Nonwoven Çantalar

Nonwoven Çantalar

 

 

 

Ecopack Ambalaj Makine ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

 

Nonwoven çantalar üreten Ecopack Ambalaj Ltd. Şirketi, genç ve dinamik bir ekip, ileri teknolojik makine ve ekipmanlarla 2011 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren, çalışanlarının devamlı olarak artan eğitim ve tecrübeleriyle, ürün ve hizmet kalitesini üst seviyelerde tutarak, sektöründe yer almıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve yatırımları ile sektörünün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Ekopack nonwoven çantalar www.expogi.com (1).

Ekopack nonwoven çantalar www.expogi.com (1).

 

Nonwoven Ultrasonik Dikişli Çanta

 

Firmamız, nonwoven ultrasonik dikişli çantalar üretim parkurunda günlük 100.000 – 150.000 adet üretim kapasitesine sahiptir. Son teknoloji parkurumuzda size kaliteyi en uygun fiyatlara sunma konusunda iddialıyız. Uzmanlık alanımız olan ultrasonik dikişli bez torbalar, bez çantalar ve bez ambalaj ürünlerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Bizi rakiplerimizden farklı kılan özelliklerimiz; son teknoloji alt yapı, termin sürelerine maksimum özen ve kurumsal firmalarla olan uzun süreli çalışmalarımızdır.

Ekopack nonwoven çantalar www.expogi.com (1).

Ekopack nonwoven çantalar www.expogi.com (1).

 

Promosyonda En Çok Tercih Edilen Yöntem

 

Ticaretin gelişmesiyle birlikte geçmişten bugüne gelişip büyümek için en önemli aracının reklam olduğunu anlamış bulunmaktayız. Bununla beraber yapılmakta olan birçok çeşitli reklam içerikleri görmekteyiz. Bunların en akılda kalıcı olanları ise görsel betimleme yolu ile yapılanlardır. Bu sayede ürünlerin İnsanların akıllarında daha çok kalıcı olmalarına ve tercih ederken bilinç altlarında o ürüne yönelmelerine sebep olmaktadır.

Günümüz şartlarında değişen şartlar ile birlikte yapılan reklam araçları da değişiklik göstermektedir. Görselliği en iyi olan alışveriş poşetlerinin ücretlendirilmesi ile doğada iyileştirilmeler amaçlanmıştır. Bununla beraber yapılan çalışmalarla toplumda farklı sonuçlarla karşımıza çıkmaktadır. Kullan at poşetler yerine bez çantaların kullanımı başlamıştır. Toplum olarak bu sayede hem doğa dostu hem de bilinçli tüketiciler olma yolunda ilerlemeye başladık.

 

Ekopack nonwoven çantalar www.expogi.com (1).

Ekopack nonwoven çantalar www.expogi.com (1).

 

Misyonumuz 

 

Değişime açık ve yenilikçi bakışımızla sürekli yenilenmek; Tüketici ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, ürün ve hizmette kalite çıtasını sürekli yükselterek, müşteri taleplerini en uygun koşullarda ve en uygun zamanında karşılamak; sunduğumuz görsel çözümler ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.

Ekopack nonwoven çantalar www.expogi.com (1).

Ekopack nonwoven çantalar www.expogi.com (1).

 

Vizyonumuz

 

Kişi ve kuramların reklam sektöründe ihtiyaç duyduğu görsel çözümleri, ileri teknolojiler kullanarak geniş bakış açısı ile sunup, tasarım ve üretime yön veren lider bir firma olmak.

 

Linkler

 

https://samecopack.com.tr/tr/referanslar

https://www.expogi.com/kategori/ambalaj/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.