ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,903 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Erdal KÖSE
 • ADRES: İkitelli osb. mah. Atatürk san. sit. 17. Blok No : 549 - 550 İkitelli İstanbul
 • TELEFON: +90 212 486 29 43
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Dolum ve Paketleme

Tetripak Bil. Hiz. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Dolum Makinaları , Dolum ve Paketleme konusunda uzmanlaşmış olan Tetripak Makine özellikle Süt dolum makinaları konusunda ihtisas yapmıştır. Plastik şişe, cam şişe ve pet şişe süt dolum makinaları Türkiye’ nin Dünya’ nın bir çok yerinde sorunsuz olarak Çalışmaktadır.

 

expogi online fuar merkezi tetripak makina çiğ süt dolum ve kapatma makinası

 

Teknolojiye ve yetişmiş insan gücüne yapmış olduğu yatırımlar sayesinde Dolum ve paketleme sektöründe kısa sürede rakiplerini geride bırakarak sektörün belirleyicilerinden biri haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini esas alan imalat anlayışı ile dolum ve paketleme makinaları ile ilgili tüm talepleri karşılayabilen Tetripak Makine dolum ve paketleme sektöründe her yıl bir çok projeye imza atmaktadır.

 

şişe dolum makinası tetripak makine expogi.com 5

 

Türkiye’ de Dünya’da yaşanan krizleri fırsata dönüştüren Tetripak Makine Ayran Dolum ve kapatma sistemlerinde yapmış olduğu yenlikçi değişiklikler sayesinde hem üretmiş olduğu makinelerin kabiliyetlerini arttırmış hemde maliyetlerini düşürerek üretici dostu bir çizgi yakalamıştır.

 

Dolum ve paketleme makinaları na örnek olarak şişe dolum makinası.

 tetripak makine expogi.com

 

Üretim Kısımları

 

Tetripak Makine dolum ve paketleme sektöründe genç, dinamik 3 ve eğitimli kadrosu ile sürekli kendini geliştirmeye ve yenilikler üretmeye devam etmektedir. Şirket içi ve şirket dışı mesleki eğitimlere sürekli olarak devam etmekte olan Tetripak Makine bu sayede sektöre yön veren bir konumda olmayı başarmış bulunmaktadır.

 

Dolum ve paketleme sektöründe ki değişen dinamikleri sürekli olarak ve yakından takip eden Tetripak Makine bu sayede sektörün ihtiyaçlarına hızlı ve doğru çözüm üretme noktasında rakiplerinden bariz oranda pozitif olarak ayrışmaktadır.

 

 

Dolum ve paketleme makinaları na örnek olarak Kova dolum makinası.

tetripak makine expogi.com

 

 

Tetripak Makine’ yi Tercih Etmeniz İçin

 

Otomatik Kapak Kapatma

 

Her durum için uygun fotoelektrik sensörler sayesinde algılan  değişik özellikte ki kaplar ( cam, plastik, metal ) dolum işleminin ardından hijyenik kabinlerde özel tasarlanmış kapatma sistemleri tarafından kapaklanarak sonraki istasyonlara yönlendirilmektedir.

 

meyve suyu dolum makinesi

şişe dolum makinası tetripak makine expogi.com 9

 

Ayarlı Dolum Üniteleri

 

Tetripak’ ın üretmiş olduğu  Dolum ve paketleme  Makineleri üreticinin talebine göre dizayn edilmektedir. Üretim kapasitesi, doldurulacak olan ürünün cinsi ve doldurulacak kabın özellikleri % 100 performans almaya uygun olarak tasarlanmaktadır. Ayran dolum makinesi ve otomatik ayran dolum makinesi için bizi arayabilirsiniz.

Etiketleme ve Tarih Atma Sistemleri

 

Dolum ünitelerinde doldurulup kapatılana ürünler son kullanıcıya ulaştırılmadan önce otomatik Etiketleme makinaları tarafından etiketlenerek yine son model İnkjet sistemleri tarafından son kullanma tarihleri üzerlerine yazılmak sureti ile sevke hazır hale getirilmektedir.

 

Dolum kapatma ve etiketleme makinaları üretimi konusunda uzmanlaşmış olan Tetripak Makine, 10 yılı aşkın tecrübesini siz değerli partnerlerine üretmiş olduğu makinalar aracılığı ile aktarmaya devam ediyor.

Dolum ve paketleme makineleri alanında Dünya’ da ki trendleri yakından takip eden Tetripak Makine, teknolojik gelişmeler ile tecrübesini birleştirerek daima sizler için en efektif çözümleri sunuyor.

Dolum kapatma ve etiketleme makineleri bir çok sektörün üretim hattında bulunmaktadır. Gıda sanayi, ilaç sanayi, kozmetik sanayi bu sektörlerin başlıcalarını oluşturmaktadır.

Yukarıda saymış olduğumuz sektörlerde faaliyet gösteren ülkemizin bir çok önde gelen kuruluşu ile partner olarak çalışmaktayız. Bunun yanı sıra ülkemizde edinmiş olduğumuz tecrübe ile yurt dışında Türki Cumhuriyetleri, Gürcistan gibi ülkeler başta olmak üzere Dünya’ nın bir çok ülkesine ürettiğimiz makinaları ihraç ediyoruz.

Bu sektörel çeşitlilik içerisinde Tetripak makine süt dolum makinası, ayran dolum makinası, cam şişe ayran dolum makinası, cam şişe süt dolum makinesi, pet şişe dolum makinası, çiğ süt dolum makinası, bal dolum makinesi.

Ve yine salça dolum makinesi, kova dolum ve kapatma makinesi, şişe dolum kapatma ve etiketleme makinesi , cup filling machine başta olmak üzere bir çok makinanın üretimi konusunda siz değerli partnerlerine hizmet vermektedir.

Özellikle gıda sektöründe cam şişe ayran dolum makinası, pet şişe süt dolum makinası, bal dolum makinası, plastik şişe meyve suyu dolum makinası. Tetripak Makine’ nin ürün gamında bulunan makinelerdir.

Eğitimli uzman kadromuz ve yetişmiş personelimiz ile Tetripak Makine Ltd.Şti olarak sizlere en doğru makinayı en efektif şartlarda sunmaya devam edeceğiz.

 

Saygılarımızla

Tetripak Ailesi / Cup Filling Machine

 

 

Üretmiş Olduğumuz Makinalar’ dan Bazıları

 • Şişe Dolum Makinası
 • Kova Dolum Makinası
 • Bardak Dolum Makinası
 • Pet Şişe Dolum Makinası 
 • Plastik Şişe Dolum Makinası
 • Cam Şişe Dolum Makinası
 • Etiket Makinası
 • İnkjet Makinası
 • Süt Dolum Makinası
 • Çiğ Süt Dolum Makinası 
 • Cup Filling Machine 

https://www.expogi.com/kategori/makina/dolum-ve-kapatma-makineleri/

 

https://www.tetripak.com/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |