ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
469 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İrfan Kayol
  • ADRES: Casper Plaza Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:47 ÜMRANİYE
  • TELEFON: 0850 250 77 77
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Telefon Bilgisayar Tablet

Telefon Bilgisayar Tablet

 

 

Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş.

 

Türkiye’nin teknoloji markası Casper  Telefon Bilgisayar Tablet, 1991 yılında, üç bilgisayar mühendisi girişimci tarafından kuruldu. Bugün 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biri olma özelliğine sahip olan Casper’da, tüm ürünlerimizin tasarım ve AR&GE süreçlerini kendi mühendislerimiz ile yürütüyoruz. Yıllık 1 milyon adet üretim yapılabilen Casper tesislerinde, 417 kişi istihdam ediliyor. Global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetimizle yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri, ürün gamını ve satış sonrası destek hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

 

Telefon Bilgisayar Tablet Casper www.expogi.com  (1).

Telefon Bilgisayar Tablet Casper www.expogi.com (1).

 

Yüksek kalite ve İnovasyon

 

Birbirimiz ve müşterilerimiz ile kurduğumuz güven bağının en temel taşı, kişisel değerimiz olan DÜRÜSTLÜK’tür. Birbirimize ve müşterilerimize verdiğimiz sözleri eksiksiz yerine getirmemiz bizi GÜVENİLİR kılar. Sıra dışı profesyoneller olmamızı, DİSİPLİNLİ çalışmamıza ve kendimizi yenileme özelliğimize borçluyuz. Yaptığımız her işte YÜKSEK KALİTE ilkesini benimsememiz takdir ve saygı gören bir marka olmamızı sağlar. Mükemmel ürünler, özen gösteren servis ve modern çalışma yapımızla sürekli YENİLENEREK müşterilerimizin kalbine dokunuruz.

 

Telefon Bilgisayar Tablet Casper www.expogi.com  (1).

Telefon Bilgisayar Tablet Casper www.expogi.com (1).

 

Neler Yapıyoruz?

Yurt dışında ve yurt içindeki onlarca mühendisimiz, kalite olgusunu yaratmak için günler geceler boyu çalışırlar. Seçilen malzemelerin ve üretim süreçlerinin en ince detaylarına kadar seçici oluruz. Ürünlerin parçaları dünya çapında 1 numara olan üreticilerle yapılır. Üretim öncesi, üretim esnasında ve tüketiciyle buluşmadan önce ürünlerimiz sağlamlık, performans, hız ve dayanıklılık testlerinden geçer.

 

Telefon Bilgisayar Tablet Casper www.expogi.com  (1).

Telefon Bilgisayar Tablet Casper www.expogi.com (1).

 

Türkiye’nin Teknoloji Yüzü: Casper

 

Casper Telefon Bilgisayar Tablet olarak Türk tüketicisini düşünüyoruz. Saha ve tüketici araştırmalarımızı sürekli tekrarlıyor ve yurt dışındaki trendleri tüketicimize uyarlıyoruz. Casper markası, birçok kez ödüle layık görüldü. Lovemark, en bilinen marka, en beğenilen marka, en iyi dijital pazarlama uygulaması, en iyi pazarlama uygulaması, en iyi ürün iletişimi ve memnuniyet ödülleri aldık. Bu ödüller markamızın müşteri odaklı felsefesinin sonucudur.

 

Telefon Bilgisayar Tablet Casper www.expogi.com  (1).

Telefon Bilgisayar Tablet Casper www.expogi.com (1).

 

Casper Tasarım ve Becerisi

 

Casper tasarım yapma becerisi de olan global ölçekte bir Türk markasıdır. Tasarım, malzeme ve renk seçimleri tasarım ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve uluslararası beğeni kazanmıştır. Bilgisayar alanında, tüketiciye özel üretim yapma becerisi olan Türkiye’deki tek firma olmaktan gurur duyuyoruz ve müşterilerimiz için binlerce farklı seçenekte konfigürasyon üretilebiliyoruz. Casper Genel Merkezi’nde müşterilerimize 1 saatte servis imkanı sunuyor ve satış sonrası destek hizmetimiz ile müşterilerimizin mutluluğunu önemsiyoruz.

 

https://www.casper.com.tr/excalibur-oyun-bilgisayari

https://www.expogi.com/kategori/bilgisayar-ve-cep-telefonu/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |