ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
400 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serdar Meriç
  • ADRES: Oruç Reis Mahallesi Tekstilkent Caddesi Koza Plaza A Blok Kat:2 5-6 Esenler İstanbul
  • TELEFON: 0850 3334353
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Bebek Bezi

Bebek bezi ve bakım örtüsü

 

 

Canbebe

Ontex Tüketim Ürünleri San ve Tic A.Ş

 

Bebek bezi ve bakım örtüsü Tek kullanımlık hijyen ürünlerinin dünya çapında lider tedarikçisi olarak, her nesilden insanların yaşamlarında fark yaratmaktan gurur duyuyoruz. Yüzden fazla ülkedeki perakendeciler ve sağlık hizmeti tedarikçileri için tek kullanımlık alt bezleri, külotlar, pedler, tamponlar ve günlük pedler tasarlıyor, üretiyor ve sunuyoruz. Dünyanın çeşitli yerlerindeki 19 üretim merkezimizle 11 000’den fazla personel istihdam ediyoruz. Sadece 2016 yılında €1,9+ milyarlık satış gerçekleştirdik.

 

Canbebe Bebek Bezi Ontex www.expogi.com  (1)

Canbebe Bebek Bezi Ontex www.expogi.com (1)

 

Yüksek Standartta Koruma ve Rahatlık

 

Ürünlerimizin üçte ikisi perakende markaları için özel olarak üretilmekte olup biz, pazarın en büyüklerine sektörlerindeki değişken trendlere hızlı karşılık vermeleri konusunda verdiğimiz destekle tanınıyoruz. Hem tüketiciler hem perakendeciler yüksek standartta koruma ve rahatlık konusunda her zaman bize güveniyor. Parolamız «Değer» olmakla beraber kaliteden de asla ödün vermiyoruz.

 

Canbebe Bebek Bezi Ontex www.expogi.com  (1)

Canbebe Bebek Bezi Ontex www.expogi.com (1)

 

Yüksek Teknoloji Üretim Hatları

 

En ileri teknolojiye sahip araştırma ve geliştirme ekiplerimiz kapsamlı müşteri içgörülerinden yararlanıyor ve hem perakende hem de sağlık sektörü müşterilerimizin hızla değişen piyasalarda önde olmalarına ve kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olabilmemiz için bize esneklik sağlıyor. En son tasarım ve üretim teknolojileriyle birleşen dürüstlük ve müşteri sorumluluğu gibi geleneksel değerler bizi perakendeciler, sağlık kurumları ve tüketiciler için akıllı tercih olarak öne çıkarıyor.

 

Canbebe Bebek Bezi Ontex www.expogi.com  (1)

Canbebe Bebek Bezi Ontex www.expogi.com (1)

 

Canbebe Bebek Bezi

 

 

Canbebe Bebek Bezi Ontex www.expogi.com  (1)

Canbebe Bebek Bezi Ontex www.expogi.com (1)

 

Canbebe Bebek Bakım Örtüsü

 

Canbebe Bebek Bakım Örtüsü, bebeğinizin alt temizliğini yaparken, bezini veya üstünü değiştirirken hijyenik bir koruma sağlar. Yumuşak dokusuyla bebeğinizin hassas olan cildine özel olarak geliştirilmiştir, kalın dokusu sayesinde ise alt değiştirme esnasında olabilecek kazaları önler. Bakım örtüsünün üzerindeki renkli desenler bebeğinizin ilgisini çeker ve size alt değişim esnasında pratiklik sağlar. Bakım örtüsünü çarşafın altına sererek yatak koruyucu olarak da kullanabilirsiniz. Ürünümüz koli ile satılmakta olup 1 koli içerisinde 10 paket 8’li Canbebe Bebek Bakım Örtüsü bulunmaktadır.

 

Linkler

 

https://shop.canbebe.com.tr/kategoriler.html

https://www.expogi.com/kategori/kozmetik/kisisel-bakim-urunleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |