ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
318 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yahya Mert Çakmak
  • ADRES: Üniversiteler Mah. Beytepe Lodumlu Köy Yolu Cad. No:5 K:4 Bilkent 06800 Çankaya ANKARA
  • TELEFON: +90 312 266 11 44
  • FAX: +90 312 266 11 40
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.bilisim.com.tr
  • E-POSTA: bilisim@bilisim.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+3 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Üniversiteler Mah. Beytepe Lodumlu Köy Yolu Cad. No:5 K:4 Bilkent 06800 Çankaya ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Yönetim Bilişim Sistemleri

Yönetim Bilişim Sistemleri

 

 

Bilişim Bilişim ve Yazılım Sistemleri San. ve Tic. AŞ

 

Bilişim AŞ, 1985’te Ankara’da kurulmuş olup kendi endüstriyel yazılım ürünleri yönetim bilişim sistemleri ile pazarlama ve proje geliştirme doğrultusundaki hizmetlerini ulusal bir yazılım odağı olarak sürdürmektedir.

 

yönetim bilişim sistemleri Bilişim A.Ş. expogi.com

yönetim bilişim sistemleri Bilişim A.Ş. expogi.com

 

Bilişim AŞ, önemli kamusal ve özel kuruluşların Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) ve Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) projelerinde sistem çözümleme/tasarım ve uygulama yazılımı geliştirme uzmanlığını, proje yönetiminde her türlü güçlüğü alt edebilecek mühendislik ustalığını, yazılım ürünleriyle ve başardığı hizmetlerle kanıtlamış, çağdaş teknolojinin bütün olanaklarına sahip, yenilikçi ve dinamik bir endüstri kuruluşudur.

Bilişim AŞ, Ankara ve İstanbul’daki merkezlerinde ağırlık verdiği Araştırma-Geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarıyla geliştirdiği aşağıdaki özgün yazılım ürünlerine sahiptir:

 

yönetim bilişim sistemleri Bilişim A.Ş. expogi.com

yönetim bilişim sistemleri Bilişim A.Ş. expogi.com

 

bilişimHR

 

İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi, çoğu İstanbul ve Ankara’da olmak üzere kamu ve özel sektörün önde gelen kurumlarında yaygın biçimde kullanılmaktadır. Çeşitli platformlarla bütünleşik (entegre) versiyonları ile yaklaşık yarım milyon çalışanın bordroları bu ürünümüzle hesaplanmaktadır.

bilişimERP

 

Kurumsal Kaynak Planlama Sistemi, özellikle endüstriyel üretim sektöründeki kurumların bütün iş süreçlerini ve kaynaklarını etkin bir biçimde yönetmeyi amaçlayan kalite odaklı, web tabanlı, bütünleşik bir yazılım ürünüdür. Sistemin mobil ortamda çalışan uygulamaları da, üretim gerçekleşim bilgilerinin izlenmesini yenilikçi bir çizgide başarıyla desteklemektedir.

 

yönetim bilişim sistemleri Bilişim A.Ş. expogi.com

yönetim bilişim sistemleri Bilişim A.Ş. expogi.com

 

bilişimBI

 

Yeni Nesil Bilişim İş Zekâsı Sistemi, kolay kullanılır, zengin görsel raporlama ve çözümleme yeteneklerine sahip, farklı yapısal ve yarı yapısal veri kaynaklarını birleştirebilen, gereksinim değişikliklerine hızla uyum sağlayabilen yenilikçi bir İş Zekâsı ürünüdür.

 

 

Bilişim Kamu HR

 

Kamu İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi, kamu kurumlarında görev yapan ve farklı hukuki statülere sahip tüm personelin işlemlerini kapsayan Bilişim Kamu HR, kurumun personel yönetimini en verimli şekilde yürütülmesine imkan tanır.

 

yönetim bilişim sistemleri Bilişim A.Ş. expogi.com

bilişim sistemleri Bilişim A.Ş. expogi.com

 

MethodWizard

 

Profesyonel Yalın Üretim Yazılımı, standart operasyon sayfası hazırlamak ve operasyonlarını iyileştirmek için, yalın bir üretim aracına gereksinme duyan üreticiler düşünülerek tasarlanmıştır.

 

bilişimWSG

 

Web Servisi Güvenliği Yazılımı, güvenlik ve protokol uyumluluğu sorunlarını bütünüyle ortadan kaldırırken, en yüksek düzeyde izlenirlik sağlamaktadır.

 

Bilişim AŞ’nin, uzun yıllar süreklilik ve uyum içinde Ankara ve İstanbul’da bir arada çalışan 70 kişiyi aşkın uzman kadrosu, her biri birbirini tamamlayan alan bilgilerine sahip bilgisayar mühendisleri, endüstri mühendisleri, proje yönetmenleri ve işlevsel danışmanlardan oluşan proje takımları biçiminde yapılanmıştır.

 

https://bilisim.com.tr/haberler

https://www.expogi.com/kategori/bilisim-teknolojileri/yonetim-bilisim-sistemleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.