ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
193 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Ali Ertek
 • ADRES: Susam Sk. No:22 BAGFAS Binası Cihangir Beyoğlu İstanbul Türkiye 34433
 • TELEFON: +90 (212) 293 08 85
 • FAX: +90 (212) 249 97 44
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.bagfas.com.tr
 • E-POSTA: info@bagfas.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+1 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Susam Sk. No:22 BAGFAS Binası Cihangir Beyoğlu İstanbul Türkiye 34433

FİRMA HAKKINDA

Gübre Fabrikası

Gübre fabrikası

 

 

 

Bağfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş.

 

Bandırma Gübre Fabrikası A.Ş., kimyevi gübre üretimi konusunda, sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarındandır. Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, Türkiye ve Dünya’da sektörel pek çok ilke imza atmıştır.

BAGFAŞ Entegre Gübre Tesisleri, Marmara Denizi’nin güneyinde Bandırma – Erdek arasında, Kapıdağ yarımadasının karayla birleştiği noktanın yanı başında kuruludur.

 

bağfaş gübre fabrikası expogi.com

bağfaş gübre fabrikası expogi.com

 

BAGFAŞ, gerçek anlamda halka açık şirket özelliklerini taşımakta olup, Türk Sermaye Piyasası Mevzuatında öngörülüş olan tüm özellikleri daha kuruluş aşamasında ana sözleşmesine almış, sadece teknolojik alanda değil, hukuksal ve sosyal alanda da örnek bir şirkettir.

1969 yılında ülkemizin artan kimyevi gübre ihtiyacını gören Etibank Boraks ve Asitborik fabrikaları kurucusu genç bir mühendis olan Sınai Kimya Yüksek Mühendisi RECEP GENÇER’ in önderliğinde yöre çiftçi ve iş adamları tarafından kurulmuştur. Kuruluşunu takiben halka açılan BAGFAŞ’ın hisse senetleri o tarihlerden itibaren piyasalarda işlem görmüştür. Şirket merkezi 1978 yılında, Genel Kurulun oybirliği kararı ile İstanbul’a alınmıştır.

 

bağfaş gübre fabrikası expogi.com

bağfaş gübre fabrikası expogi.com

 

Misyon Vizyon

 

Ülkemiz ekonomisinde tarımın, tarımda da kimyevi gübrenin öneminin bilinciyle takip ettiğimiz misyonumuz, Türk çiftçisine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunarak kuruluş amacımız olan çiftçilere hizmete devam etmektir.

Vizyonumuz ise, sürekli kendini geliştirip yenileyen yapısıyla tüketicilerin tercih ettiği bir marka olmaya devam edip, müşteri memnuniyetinden aldığımız güç ile gübre sektöründe çığırlar açmaya devam etmektedir. Sahip olduğumuz değerlerimiz arasında;

 • Ürün kalitesini en önde tutmak
 • Çiftçilerini, bayileri ve hissedarlarını gözetmek
 • Dürüst, çalışkan, dinamik olmak
 • Araştırmacı ve yenilikçi olmak

bulunmaktadır.

 

bağfaş gübre fabrikası expogi.com

bağfaş gübre fabrikası expogi.com

 

Kalite Politikası

 

Günümüzde tarımsal üretimin vazgeçilmez girdilerinin en önemlisi kimyasal gübredir. Topraktan yüksek kalite ve miktarda verim alınması için kaliteli gübre kullanılması çok önemlidir. Diğer koşulların aynı kalması durumunda sadece doğru cins ve miktarda kaliteli kimyasal gübre kullanımı ile %50’nin üzerinde verim artışının sağlanması mümkündür.

BAGFAŞ Entegre tesislerinin ileri teknolojisi ve kendini sürekli geliştiren deneyimli uzman kadrosu, Türk ve dünya çiftçisine uygun fiyatla kaliteli kimyevi gübreyi sunmayı hedef edinmiş ve BAGFAŞ gübreleri kalitesi ile sektörde haklı bir yer edinmiştir.

BAGFAŞ, kaliteli üretimini TSE belgesi ile tescillemiş olmasının yanında, Dünya Gübre Üreticileri Birliği İFA’nın önde gelen bir ismi ve Dünya gübre atlasında adı olan ülkemizin en büyük kimyevi gübre ihracatçısıdır.

 

 

https://www.bagfas.com.tr/Urunler.aspx

 

https://www.expogi.com/kategori/tarim-ve-hayvancilik/gubre/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.