ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
382 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Metin Kuru
  • ADRES: Aydınlı Sb, Üniversite Caddesi & Tem Yanyol Melodi Sok. Bilmo Mobilyacılar Küçük Sanayi Sitesi No:9, 34953 Tuzla İstanbul
  • TELEFON: + 90 216 593 24 75
  • FAX: + 90 216 593 24 76
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.artmakina.com
  • E-POSTA: info@artmakina.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+2 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Aydınlı Sb, Üniversite Caddesi & Tem Yanyol Melodi Sok. Bilmo Mobilyacılar Küçük Sanayi Sitesi No:9, 34953 Tuzla İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Mobilya İmalatı Makinaları

Mobilya İmalatı Makinaları

 

 

 

Art Makina Kesici Takımlar San. Tic. Ltd. Şti.

 

Ahşap işleme sektöründe mobilya imalatı makinaları konusunda uzmanlaşan 17. yılını doldurmuş olan firmamız; 2013 senesinde kompozit işleme makinalarının satışına da başlayarak ürün grubunu daha da genişletmiştir. Deneyimli satış mühendisleri ve kalifiye teknik servis ekibi ile büyüyen Türkiye pazarına hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

Mobilya imalatı makinaları Art makina expogi.com

Mobilya imalatı makinaları Art makina expogi.com

 

Ahşap İşleme Makinaları

 

Endüstriyel makina satışımızın yanı sıra; ahşap işleme makinaları için profesyönel kesici takımların satışını da gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün büyüyen bayi ağımız ile tüm Türkiye’de kaliteli kesici takımın vazgeçilmez markasını oluşturuyoruz.

 

CNC Ahşap İşleme

 

Ahşap işleme makinalarında; 3 ve 5 eksenli CNC ahşap işleme makinaları, panel ebatlama, kenar bantlama, çoklu delik, planya & kalınlık, şerit testereler, kalibre & zımpara, kombinasyon makinaları,çizicili yatar ebatlama, sandalye imalatı için delik & zıvana makinaları vb. geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

 

Mobilya imalatı makinaları Art makina expogi.com

Mobilya imalatı makinaları Art makina expogi.com

 

Kesim İşlemleri

 

2013 yılında satışına başladığımız Zund ile; kompozit, karbon, prepreg, cam yünü, teknik tekstiller, tüm teksil ürünler, vinil, kevlar, kumaş, petek dolgu ( honeycomb ), contalar, halı, köpük, alüminyum, pleksiglas vb. gibi ürünlerin kesim işlemlerinde hizmet sunuyoruz.

 

Pahalı ve kıymetli ürünlerin firesiz kesimlerine değer katın…

 

Yılların verdiği tecrübe ve İsviçre kalitesi ile üretilen Zund makinaları ile deri ayakkabı üretiminizi arttırarak esnek ve kaliteli kesimler için benzersiz bir çözüm sunar. Pahalı kalıp maliyetlerinizi artık bir tarafa bırakabilirsiniz, kesim makinamızla aynı zamanda işgücünüzü ve el işçiliğini de minimize edebilirsiniz. Ayakkabı tabanları, astar, kalıp ve model kesimleri artık Zund ile daha kaliteli, daha ucuz ve daha verimli. Muhteşem kesim kalitesi, düşük işletim maliyetleri, optimize edilmiş üretim programı ile düşük bir yatırımla büyük bir üretim makinasına sahip olabilirsiniz.

Mobilya imalatı makinaları Art makina expogi.com

Mobilya imalatı makinaları Art makina expogi.com

 

Maximum kesim kalitesi, maximum üretim kapasitesi….

 

Bir Zund makinası ile kesilmiş olan ürünlere her yerde rastlayabilirsiniz, evde, arabada, uçakta vb. Zund’ün çok fonksiyonlu yapısı, hızı, hassasiyeti, kalitesi birçok ürünün kesiminde Zund’ü ön plana çıkarmaktadır. Deri, tekstil, teknik tekstiller , dolgu malzemeleri, iç dolgu, karton, mukavva, sunta, MDF, PVC gibi birçok sayısız malzemenin kesimi için en ideal çözümleri sunuyoruz. Bu gibi malzemelerin kesimini sadece kolay olduğu için değil özellikle verimlilik ve düşük maliyete ulaşmanız için öneriyoruz.

 

https://www.artmakina.com/basari-hikayeleri

 

https://www.expogi.com/kategori/makina/agac-isleme-makinalari/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.