ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,013 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Ercan
  • ADRES: Deliklikaya Mah. Kısıklı Cad Teskoop San. Sit. No:23-25, 34555 Arnavutköy İstanbul
  • TELEFON: +90 212 407 04 24
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kozmetik ve Kişisel Bakım

Kozmetik ve Kişisel Bakım

 

 

 

Aksan Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.

 

Aksan Kozmetik ve kişisel bakım 2008 yılında Deep Fresh markası ile ıslak mendil sektöründe kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştiren uluslararası bir güç olma hedefi ile İstanbul’da kurulmuştur. İlerleyen yıllarda Comfort Love, Happy Kinder ve Savon De Royal markaları ile uluslararası bir güç haline gelmiştir.

 

Aksan Kozmetik ve Kişisel Bakım www.expogi.com (1).

Aksan Kozmetik ve Kişisel Bakım www.expogi.com (1).

 

ISO ve GMP Kalite Standartları

 

Aksan kozmetik Hadımköy’de 20 bin metrekare entegre bir üretim tesisinde ISO ve GMP kalite standartlarında kozmetik, kişisel bakım, bebek bakım ürünleri, ev temizlik ürünleri ve ıslak mendil üretmektedir. Üretim kapasitesinin %80’ini 6 kıtada çeşitli dünya ülkelerine ihraç etmektedir. İhracattan kalan kapasitesini yurtiçinde sektöründe lider markalar ve market zincirleri için özel markalı ürün üretimi yapmaktadır. Bünyesine kattığı PET ambalaj ve PP enjeksiyon üretim hatları ile kendi plastik ambalaj ihtiyacını karşılayıp lider markaların ambalaj tedarikçisi konumundadır.

 

Aksan Kozmetik ve Kişisel Bakım www.expogi.com (1).

Kişisel Bakım www.expogi.com (1).

 

Yenilikçi ve Kaliteli Ürünler

 

Tüm çalışanlarına, işbirliği içerisinde olduğu tedarikçilerine, iş ortakları ve müşterilerine kazandırarak büyüyen; topluma, ekonomiye, ülkesine ve çevreye faydalı lider bir kuruluş olmayı hedefleyen Aksan Kozmetik yenilikçi ve kaliteli ürünleri en üst kalitede üretmeye devam edecektir.

 

Aksan Kozmetik ve Kişisel Bakım www.expogi.com (1).

Aksan Kişisel Bakım www.expogi.com (1).

 

Deep Fresh

 

DEEP FRESH markası bebek, kişisel bakım ve ev bakım ürünleri kategorisinde  kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda rekabetçi ürünler geliştirmek amacıyla Aksan Kozmetik tarafından kurulmuştur. Deep Fresh markası olarak her zaman en kaliteli ürünleri en rekabetçi fiyatlar ile müşterilerimizle buluşturmayı amaçlıyoruz. Üretim sistemimiz Uluslararası ISO 9001-2008 ve ISO 22716-2007 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

 

Aksan Kozmetik ve Kişisel Bakım www.expogi.com (1).

Aksan Kişisel Bakım www.expogi.com (1).

 

Savon De Royal

 

Savon De Royal sıvı sabun kulvarındaki Türkiye ve dünyada yenilikleri takip eden ve farklı premium ürün arayan müşterilerimizin taleplerini karşılamak hedefi ile  Aksan Kozmetik tarafından kurulmuştur. Savon De Royal markası olarak her zaman en kaliteli içerikli ürünleri fark yaratan tasarım ambalajlar ile buluşturarak sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Üretim sistemimiz uluslararası ISO 9001-2008 ve ISO 22716-2007 Kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir.

 

 

Linkler

 

http://www.aksankozmetik.com.tr/kataloglar

https://www.expogi.com/kategori/kozmetik/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |