ArabicEnglishGermanRussianTurkish

Adonis Temizlik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
651 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gamze Başaran
  • ADRES: Akçaburgaz Mah. 3085 Sokak. No:6/2 Esenyurt İstanbul
  • TELEFON: 444 3 933
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Endüstriyel Temizlik Ürünleri

Endüstriyel Temizlik Ürünleri

 

 

 

Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş.

 

2010 yılında kurulan Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş., endüstriyel temizlik malzemeleri, kimyasalları, kâğıt grupları ve gıda ürünleri satış ile satış sonrası hizmet alanında faaliyet göstermektedir. Marmara, İç Anadolu ve Akdeniz Bölge Müdürlükleri ile operasyonlarını yöneten Adonis, kısa bir süre çerisinde Ege ve Karadeniz bölge müdürlüklerini de hayata geçirmeyi ve tüm Türkiye’ye hizmet sunmayı hedeflemektedir.

 

Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri www.expogi.com (1).

Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri www.expogi.com (1).

 

Endüstriyel Temizlik Ürünleri  Primo “fark yaratır, değer katar”

 

Kalite yönetim sistemi gereklerinden ödün vermeden, “fark yaratır, değer katar” mottosuyla hizmet sunan Adonis, en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla faaliyetlerini yönetmektedir. Şeffaf bir yönetim anlayışını benimseyen Adonis, dinamik ve yetkin kadrosuyla, teknolojik yeniliklere duyarlı, kaynaklarını koruyarak ve geliştirerek sektörün en başarılı ve en iyi şirketlerden birisi olmaya odaklanmıştır. Adonis, 2019 yılından itibaren Bilkent Holding bünyesinde hizmet sunmaya başlamıştır.

 

Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri www.expogi.com (1).

Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri www.expogi.com (1).

 

Hijyenik Açıdan “en üst düzeyde koruduğu”

 

Tüm hizmet noktalarında ürünün tedarik edilmesi noktasından, satış sonrasına kadar süreçte “en üst düzeyde koruduğu” ürünleri doğru teslimatla müşterilerine ulaştıran Adonis, bilinçli tedarikçi seçimi ve satış sonrası sunduğu teknik destek hizmetleriyle sektöründe fark yaratmaktadır. Ulusal ve uluslararası mevzuata ve diğer tüm şartlara uygun şekilde hareket eden Adonis, ticari faaliyetlerini müşteri memnuniyetine odaklanarak yürütmektedir.

 

POMONA

Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri www.expogi.com (1).

Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri www.expogi.com (1).

Beyaz Opak Özel Pafümlü Sıvı El Yıkama Maddesi

Yüksek kaliteli sürfektanlardan özel formüle edilip üretilmiştir. Sert ve yumuşak sularda kullanılabilen elde özel yumuşaklık sağlayan özel bir üründür. Ferahlatıcı parfümü ve dengelenmiş pH’ı ile oldukça etkili ve sağlıklı kullanım sağlar. Deriyle dost, etkili bakım sağlayan içeriği ile elde deride etkili temizlik ve yumuşaklık sağlar. Kullanımda ekonomi sağlar, sıvı sabun dispenserlerinde kullanılabilir. okullar, hastaneler, klinikler, fabrikalar, oteller, restoranlar, barlar, kafeler, askeri birlikler, hava alanları, ofisler vs de tüm alanlardaki banyo, tuvalet ve lavabolarda güvenle kullanılabilir.

 

 

MEDOS

Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri www.expogi.com (1).

Adonis Temizlik Ürünleri www.expogi.com (1).

Yüksek Yoğunlukta Klorlu Temizleme Maddesi

Genel amaçlı Endüstriyel Temizlik Ürünleri  hijyenik etkili çok özel temizleme ürünüdür. Yoğun ve viskoz formülü ile dik yüzeylerde uzun süre kalır ve bu özelliği ile yüzey temas süresi yüksek olduğu için kirin çözülmesinde son derece performansı yüksek ve etkilidir. Geniş aralıkla hijyen ve temizlik sağlar. Çok amaçlı kullanılabildiği için tercih edilir. Lavabolar, tuvaletler, drenajlar,hijyen gerektiren ekipmanlar, banyo ve tuvalet zemin ve duvarları için uygundur. Ayrıca beyaz tekstil ve çamaşır yıkamalarında ağartıcı ve leke çıkarıcı olarak kullanılabilir. Kullanılmış bez, mop ve paspaslanıp yıkanmasında güvenle kullanılabilir. Temizler, hijyen sağlar ve tekstili beyazlatır. Tekstil lekelerinin giderilmesi için ön bastırma maddesi olarak kullanılabilir. Kötü kokuların giderilmesinde de oldukça etkilidir. Hoş ve kalıcı parfümü ile ferahlık verir. MEDOS tıkanmış giderlerin, boru hatlarının, lavabo ve giderlerin açılmasında da güvenle kullanılabilir.

 

Linkler

 

https://www.adonis.com.tr/iletisim

https://www.expogi.com/kategori/kozmetik/kisisel-bakim-urunleri/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |