ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,185 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İstoç 7. Ada No: 1-3-5-7 Bağcılar İstanbul
  • TELEFON: +90 212 659 83 36
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Züccaciye ve Hediyelik Eşya

Züccaciye ve Hediyelik Eşya

 

 

 

Kosova Züccaciye İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Firmamızın züccaciye sektörüne girişi 1970 ‘li yılların başında gerçekleşmiştir. O yıllarda perakende satış yaparak hizmet veren firmamız 1992 yılında Tahtakale’de toptan satış yapmaya başlamıştır. Akabinde 1994 yılında ithalat ve ihracat yapan bir şirkete dönüşmüştür.

2004 yılından itibaren de ticaretin en hareketli olduğu yerlerden biri olan İstoç’ da ki showroomda faaliyet göstermektedir.

 

kosova züccaciye

kosova ltd expogi

 

Sektörün nabzını ve müşteri beklentilerini iyi bilen firmamız, bu doğrultuda seçtiği kaliteli ürünleri ve profesyonel satış politikasıyla başarılı bir tablo çizmektedir..Ürünlerimizin % 70’i ithal,% 30’u da yerli ürünlerden oluşmaktadır.

 

züccaciye kosova

kosova ltd expogi

 

 

Ev tekstili ve mobilya haricinde bir evde bulunması gereken her şey Kosova Züccaciye’ de rahatlıkla bulunabilmektedir.Her zevke hita p eden modern ve şık ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından oldukça beğeni toplamaktadır.

 

 

züccaciye

kosova ltd expogi

 

 

MİSYON / VİZYON

 

Müşteri memnuniyetini baz alarak,her zamankinden daha fazla çalışarak kaliteli ürünler ithal etmek,ürün yelpazemizi genişleterek yurt içinde ve yurt dışında etkili işbirliktelikleri sağlamak firmamızın hedefleri arasında yer almaktadır.Ayrıca Kosova  olarak  yeniliklerimizi ve yatırımlarımızı devam ettirerek,önümüzdeki yıllarda da markalaşmak en önemli misyonumuz olacaktır.

 

 

kosova

kosova ltd expogi

 

http://www.kosovaltd.com/cat/bambu-grubu

 

https://www.expogi.com/gold-firmalar/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Kader ilhan 30 Ağustos 2020 15:38 CEVAPLA

    Firmanızın ürünlerini beğeniyle takip edip alıyorum bulabildiğim mağazalarda fakat her yerde bulmak zor sizden bir ricam var e ticaret platformuna katılın lütfen birebir size ait bir siteden ürünlerinizi temin etmek istiyorum 😊

ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |