ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
853 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Rabia Şahin
  • ADRES: Evren Mahallesi Cami Yolu Cad. No: 56 Güneşli - Bağcılar İstanbul
  • TELEFON: 444 37 63
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 / 19:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Züccaciye | Ev Tekstili

Züccaciye

 

 

Esme Dayanıklı Tüketim Malları San. Ve Tic. Ltd Şti

 

Züccaiye sektöründeki Faaliyetine, 1989 yılında başlayan firmamız ülkemizin gelişen ekonomik  süreçleriyle birlikte perakende mağazacılığın nabzını tutarak sektöründe  daima büyüme gayreti içerisinde olmuştur.

 

züccaciye

esme ev tekstili expogi.com

 

İstanbul başta olmak üzere  Türkiye’ nin çeşitli il ve ilçe merkezlerinde 750 ile 5000 m2 arasında değişiklik gösteren 26 mağazası, 4 Lojistik depolama merkezi ve 2018 yılı Ocak ayı itibariyle 600 ü aşkın personel kadrosu ile züccaciye sektöründe  bulunmaktadır.

 

Züccaciye de İhtiyacınız Olan Tüm Ürünler

 

züccaciye

esme ev tekstili expogi.com

 

Eviniz için herşey sloganı ile yola çıkan Esme Alışveriş Merkezleri bugün müşterilerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli  markaları satışa sunmaktadır.Cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, züccaciye, ev tekstili, halı, mobilya ana grupları ürün çeşitliliğimizin  başlıcalarıdır.

 

Ödeme Kolaylığı

 

züccaciye

esme ev tekstili expogi.com

 

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanısıra; peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizle müşterilerimize satın alma kolaylıkları sağlayarak züccaciye ihtiyacı olan müşterilerimize  her zaman müşterimizin yanında olmak bizlerin perakende sektörü içerisinde farklı olmasını sağlamıştır.

 

 

züccaciye

esme ev tekstili expogi.com

 

Geçmişten aldığmız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve güçlü finansal yapımızla Türkiye’nin dört bir yanında faaliyete geçireceğimiz yeni satış noktalarımızla hizmetimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

 

 

Gizlilik İlkeleri Esme.com.tr’ yi ziyaret etmek için herhangi bir kişisel bilginizi vermeniz gerekmemektedir. Ancak üye olmak ya da alışveriş yapmak için bazı bigilerinizi vermeniz gerekmektedir. Esme.com.tr’ye üye olurken ya da bu siteden alışveriş yaparken bıraktığınız kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygılıdır

 

Üye Olmak İçin

 

Kullanım Şartları 18 yaşından küçük kişiler Esme.com.tr’den alışveriş yapamazlar. Esme.com.tr’den alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

 

züccaciye

esme ev tekstili expogi.com

 

Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir. Esme.com.tr’de satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca Esme.com.tr’de geçerlidir. Esme.com.tr’de yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

 

https://www.esme.com.tr/ev-tekstili

 

https://www.expogi.com/kategori/zuccaciye-hediyelik-esya/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |