ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
814 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Diane Podrasky
  • ADRES: Mahmutbey Mahallesi, 2413. Sok. Öksüzoğulları Plaza, E-1 Blok No:5/92 Kat: 9; 34217 Bağcılar İstanbul
  • TELEFON: 0 (850 ) 532 27 63
  • SOSYAL MEDYA:

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Züccaciye Ürünleri

Züccaciye Ürünleri Satışı

 

 

 

Bernardo Paz. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

 

Sofranızda bir dost var…

Züccaciye konusunda Bugün sofralarınıza şıklık ve zarafet katan Bernardo olarak  köklerimiz bundan uzun zaman öncesine uzanıyor. Temelleri 1984 yılında Güner Sözen ve oğulları; Nurettin ve Ömer Sözen  tarafından Bağdat Caddesi’nde açılan bir züccaciye mağazasıyla  atılan Bernardo, bugün de yılların deneyimini ilk günkü heyecanla birleştirmeye devam ediyor.

 

züccaciye

yemek takımları bernardo expogi.com

 

 

Züccaciye Sektöründe Gelişim Sürecimiz

 

1997 yılında züccaciye ve hediyelik eşya ithalatına başlamamızla birlikte sektördeki iddiamızı artırdık.2000 yılına geldiğimizde ise alışveriş merkezlerinde ardı ardına açılan mağazalarımız ile Türkiye geneline yayılmaya başladık.

 

züccaciye

yemek takımları bernardo expogi.com

 

 

2016 yılında 31 ilde 8’i franchise olmak üzere toplam züccciye mağazası  sayımızı 106’ya taşıyarak hizmet ağımızı genişlettik. Bu sayede artık müşterilerimize daha da yakındık.

 

2018 yılına geldiğimizde ise 35 ilde 23’ü franchise olmak üzere toplam mağaza sayımızı 122’ye yükselttik.

 

züccaciye

yemek takımları bernardo expogi.com

 

Kısa süre içinde züccaciye sektöründe  sahip olduğumuz bu başarının  altında yatan sır, pazarın beklentilerini en hızlı ve en doğru şekilde tespit ederek müşterilerimize mükemmel çözümler sunmaktı.

 

Yemek Takımları

 

Bugün de müşterilerimize yemek takımları, çatal bıçak takımları ve sofra aksesuarlarında, farklı ve modern tasarım alternatiflerinin yanı sıra seçkin koleksiyonlar da sunarak sofralarını uzmanlıkla tasarlıyoruz. Bunu yaparken dünyadaki trendleri ve sofra tasarım ürünlerindeki gelişmeleri yakından izliyoruz. Üstelik ürünlerimizin büyük bir bölümünü de Avrupa’dan ithal ediyoruz.

 

züccaciye

yemek takımları bernardo expogi.com

 

Kalitenin yanında geniş ürün yelpazesini her bütçeye uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırarak, evlerin vitrinlerinde duran porselen yemek takımları, çatal bıçak takımları, kadeh setleri ve diğer sofra tamamlayıcılarını vitrinlerden indirerek, gündelik yaşamın vazgeçilmez parçaları haline getirmeyi amaçlıyoruz.

 

züccaciye

yemek takımları bernardo expogi.com

 

Müşterilerimizin sofrada aileleri ve dostlarıyla geçirecekleri zamanı çok daha keyifli hale getirmek ise nihai hedefimiz.

 

Mağazalarımız

 

Türkiye’de 38 ve KKTC’de 2 ilde yer alan 95 mağazamızla, 1999 yılından beri hep en yakınınızda olmak için çalışıyoruz. Siz de en yakınınızdaki Bernardo mağazasının adres ve iletişim bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

 

Bernardo Kurumsal kataloğumuzu indirmek için lütfen tıklayınız.

 

https://www.expogi.com/kategori/zuccaciye-hediyelik-esya/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |