ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
67 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Çiğdem Tunç
 • ADRES: AKDENİZ MAH. CUMHURİYET BULVARI NO:77/101 35210 KONAK İZMİR
 • TELEFON: 0232 290 04 64
 • FAX: 0232 290 04 63
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.zelglobal.com
 • E-POSTA: info@zelglobal.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+2 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

AKDENİZ MAH. CUMHURİYET BULVARI NO:77/101 35210 KONAK İZMİR

FİRMA HAKKINDA

İlikli Kemik Suyu

İlikli Kemik Suyu

 

 

Zel Global

YD Deniz Taahhüt Tedarik Tic. Ltd.Şti.

 

İlikli kemik suyu üretiminde ülkemizin gıda sektöründe yer edinmiş bir markayı satın alarak bugüne kadar yalnızca ticaret yaparak içinde bulunduğumuz gıda sektöründe üretici firma olarak yerimizi aldık. Markamızın gücünü daha yukarılara taşıyarak ülkemizde kendi ürün grubumuzda en üst sıralarda yer almak öncelikli hedefimizdir. Bu amaca ulaşmak için sektördeki uluslararası trend ve gelişmeleri yakından takip ederek, üniversitelerle uyumlu bir işbirliği içerisinde arge çalışmalarını artırarak yürütmek, insanımıza geleneksel ve sağlıklı gıda ürünleri sunmak, yüksek katma değerli ürünler üretmek, ülke ekonomisine ve istihdama katkı yapmak önceliğimiz olacaktır.

 

Zel ilikli kemik suyu www.expogi.com (1).

Zel ilikli kemik suyu www.expogi.com (1).

 

Zel İlikli Kemik Suyu n da Neler Var?

 

 • sadece %100 dana ilikli kaval kemiği kullanılarak kendi tesisimizde üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünümüzü az miktarlarda katkısız havuç, kuru soğan, tane beyaz karabiber, defne yaprağı ve tuz ile lezzetlendiriyoruz.
 • Ürünümüz sterilize edildiği için ürünümüz içerisinde hiçbir bakteri ve mikroorganizma üreyememektedir.
 • Kavanoz kapağımız açılmadan son tüketim tarihine kadar güvenle saklayabilirsiniz.

 

Zel ilikli kemik suyu www.expogi.com (1).

Zel ilikli kemik suyu www.expogi.com (1).

 

60 Yıllık Ticari Tecrübe

 

Firmamız 1956 yılında perakende gıda sektöründe ticari faaliyete başlamış ve 60 yıllık ticari serüvenine üçüncü kuşak aile bireyleri ile devam etmektedir. Piyasadaki güvenilirliğimiz ve tecrübemiz ile birçok sektörde faaliyet göstermekteyiz. YD Deniz Tedarik bünyesinde gıda, tekstil, elektronik ve haberleşme, mobilya ve beyaz eşya ürünlerinin üretim ve satışı yapılmaktadır.

Zel ilikli kemik suyu www.expogi.com (1).

Zel ilikli kemik suyu www.expogi.com (1).

 

Türkiye’ nin Bir Çok İlinde Üretim Tesisleri

 

 

Firmamız, İzmir’de kırmızı, beyaz et parçalama üretim tesisi ve konserve üretimi, Ordu’da balık şoklama ve paketleme tesisi, Mersin’de bakliyat üretim tesisi, Tunceli’de Mobilya, beyaz eşya ve zücaciye satış mağazaları, Diyarbakır’da kamu kurum ve kuruluşlarının gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarının tedariki, İstanbul’da elektronik ve haberleşme konularında ithalat ve ihracat yapmaktadır. Türkiye’nin birçok ilinde ve yurt dışındaki fabrikalarda fason üretimler yaptırarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı, kaliteli ve uygun fiyatla tedarik etme gayreti içerisindeyiz.

Zel ilikli kemik suyu www.expogi.com (1).

Zel ilikli kemik suyu www.expogi.com (1).

 

Güvenilir ve Sağlam Tedarik Zinciri

 

Firmamız dondurulmuş balık, meyve ve sebze, zeytinyağı, ayçiçeği yağı, konserve ve salçalar, bakliyatlar, kuru gıdalar, et ve et ürünleri tedariki yapmakta olup birçok güvenilir gıda firmasıyla ortaklaşa faaliyetlerini sürdürmektedir. Üretici ve tüketici firmalar arasında kurmuş olduğumuz köprüde Türkiye’deki tedarik firmalarının en güvenilir ve sağlam temelli firmalarından biri olma hedefimizi sürdürmekteyiz.

Linkler

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.