ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,244 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Pınar Özgüder
  • ADRES: Flatofis, Otakçılar Cd. No:78 Kat:2, 34050 Eyüpsultan İstanbul / Türkiye
  • TELEFON: 0850 250 22 22
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı

 

 

 

Waternet Su Hizmetleri A.Ş.

 

Waternet Su Hizmetleri A.Ş., su arıtma cihazı konusunda 2012 yılında sağlıklı yaşamın temel gerekliliklerinden biri olan sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmak amacıyla kuruldu. Şirketimizin ana faaliyet konusu; sağlıklı, taze ve temiz suyu abonelik sistemi ile müşterilerin hizmetine sunmaktır. Sağlıklı su üreten ve Ters Ozmoz teknolojisi ile çalışan şık tasarımlı su arıtma cihazlarımız ile sunduğumuz bu hizmet sayesinde abonelerimiz güvenilir ve sağlıklı suyu zahmetsizce içmenin keyfini çıkarırlar.

 

waternet su arıtma cihazı www.expogi.com  (1).

waternet su arıtma cihazı www.expogi.com (1).

 

 

Sağlıklı Su Waternet

 

Sağlıklı Suya Ulaşmanın En Konforlu Yolu’ ilkesini benimseyen Waternet, gelişen teknoloji ve büyüyen kentleşme ile birlikte her geçen gün daha da uzak kaldığımız sağlıklı yaşama bizi bir adım daha yaklaştırmak için sağlıklı su içmeyi bir hizmete dönüştürür. Sağlıklı suyun insan hayatındaki önemi konusunda tüketicilerde bir bilinç oluşturma amacında olan Waternet, gün geçtikçe daha da geniş kitlelere ulaşma, büyüme ve aynı zamanda su dünyasına yön veren bir marka olma hedefi ile yoluna devam eder.

 

 

waternet su arıtma cihazı www.expogi.com  (1).

waternet su arıtma cihazı www.expogi.com (1).

 

Arıtmalı Sebil

 

Tatlı kalabalıklar ve geniş aileler  için benzersizdir! Waternet Arıtmalı Su Sebili, geniş aileler tarafından sıkça tercih edilen bir üründür. 96 derece sıcak, 4 derece soğuk ve oda sıcaklığı olarak üç farklı sıcaklıkta suya Sebil Su Arıtma Cihazımız sayesinde  ulaşabilirsiniz. Sıcak su yanmalarına karşı geliştirilmiş çocuk kilidi sayesinde olası yanma tehlikelerine karşı kullanımı güvenlidir.

Waternet arıtmalı su sebili, evinizde şıklığı, pratikliği ve tasarruflu güç harcaması ile gönlünüzü kazanır. Ergonomisi ile evde çay-kahve yapmak ve istenilen sıcaklıkta su almak çok daha pratiktir. Arıtmalı Su Sebilimizin şık görünümü ile damacananın yarattığı çirkin görüntüden eser kalmaz;  damacananın zararları ve değiştirme zahmetinden kurtulursunuz. Ailenize sağlık getirirsiniz.

Sebil cihazımız diğer ürünlerimizde olduğu gibi Ters Ozmoz teknolojisiyle suyu arıtmaktadır. Üretim kapasitesi günde 100 litredir.
Arıtmalı su sebili, yaşamınızı kolaylaştıran özelliklere sahiptir.

 

waternet su arıtma cihazı www.expogi.com  (1).

waternet su arıtma cihazı www.expogi.com (1).

 

 

Set Altı Su Arıtma Cihazları

 

Küçük mutfaklar tezgah altına yerleştirilen bu cihaz ile çok mutlu! Çünkü yer kaplamaz. Waternet Set Altı Su Arıtma Cihazları, kullanım kolaylığı ve yerden tasarruf imkanı ile evinizin tatlı ufaklığı olmaya adaydır! Kompakt tasarımı sayesinde mutfağınızda size daha fazla yer kalmasını sağlar. Tezgah altında yerleştirilen bu su arıtma cihazı ile musluğunuzdan her an pratik bir şekilde taze ve sağlıklı içme suyuna ulaşabilir; meyve ve sebzelerinizi gönül rahatlığı ile yıkayabilir, yemeklerinizi temiz suyla yapabilirsiniz.

Yerden tasarruf ederken, çay ve kahvelerde de kullanabileceğiniz sağlıklı suya konforlu bir şekilde ulaşır, temiz suyu musluktan içmenin rahatlığına kavuşursunuz. Ortam sıcaklığında su veren Set Altı Cihazlarımız, tüm cihazlarımızda olduğu gibi Ters Ozmoz yöntemiyle suyu arıtır. İçme suyu kalitesinde şebeke suyunu gıda hazırlığında da kullanmanızı sağlayan Set Altı, yaşamınızı kolaylaştıran özelliklere sahiptir.

 

waternet su arıtma cihazı www.expogi.com  (1).

waternet su arıtma cihazı www.expogi.com (1).

 

Set Üstü Su Arıtma

 

Evinizin kahramanı olmaya adaydır! Waternet Set Üstü Su Arıtma Cihazınızı, evinizde tezgahınızın veya masanızın üzerine yerleştirilerek kullanabilirsiniz. Şık tasarımlı ve dokunmatik olan bu cihazımızla, 96 derece sıcak, 4 derece soğuk ve aynı zamanda da oda sıcaklığında suya tek musluktan ulaşabilirsiniz. Üstelik bu cihazımızda sıcak su yanmalarına karşı güvenli çocuk kilidi bulunur.

Red Dot Design Ödüllü Set Üstü modeli şık ve modern görüntüsüyle dekorasyonunuza da uyum sağlar. Masa üzerinde az yer kaplar. Tezgah üstü su arıtma cihazınızı her an hazır sıcak, soğuk ve oda sıcaklığında su özelliğiyle çay ve kahvelerinizde de kullanabilirsiniz. Geceleri güç tasarrufu özelliği sayesinde kullanmadığınız zamanlarda az enerji harcar. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi Ters Ozmoz Arıtma yöntemiyle suyu arıtmaktadır. Üretim kapasitesi ise günde 40 litredir.

Tezgahınızın üzerine yerleştirilen Set Üstü cihazımız, yaşamınızı kolaylaştıran özelliklere sahiptir.

 

https://www.waternet.com.tr/waterality

https://www.expogi.com/kategori/bahce-yapi-market/su-aritma-sistemleri/

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |