ArabicEnglishGermanRussianTurkish

Nemaksan Makina

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
352 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mevlüt Temiz
  • ADRES: Dudullu O.S.B. Mah. Des Sanayi Sitesi A-06 Blok 103 Sok. No: 50 Y.Dudullu Esenşehir 34775 Ümraniye İstanbul‎
  • TELEFON: +90 216 420 58 59
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Vida ve Kovan İmalatı

Vida ve Kovan İmalatı

 

 

Nemaksan San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Vida ve kovan imalatı yapan Nemaksan, 1996 yılında şu anki adresinde 30 yıllık tecrübe birikimiyle kurulmuştur. Firmamız, plastik enjeksiyon ve ekstrüzyon makinalarının tek ve çift burgulu vida ve kovan larının tasarım ve imalatını yapmaktadır. Üretimlerimiz iş tesliminden sonra da takip altında tutularak, sorunlarınıza çözümler sunulmaktadır.

 

vida ve kovan nemaksan

vida ve kovan nemaksan expogi

 

Nemaksan, tedarikçilerini konularının önce gelen firmalarından seçmektedir ve imalatta kullanılan çelikler üretici firmalar tarafından sertifikalandırılmaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyetine dolayısıyla teslim edilen işlerin istenen özellikte olmasına ve zamanında teslimine çok dikkat eder.

 

Yüksek Kalite:

 

 Üretimde kullanılan çelikleri ve diğer malzemeleri sektöründe öncü tedarikçilerden  temin etmekteyiz. Uygun sertleştirme işlemini belirledikten sonra takıp altında  tutuyoruz. Üretim aşamasından önce müşterinin talepleri doğrultusunda bir tasarım yapıp müşterinin ürünü kullanımı sırasında karşılaşabileceği sorunları minimuma indirerek uzun ömürlü ve isteklerini tam karşılayan ürünler üretmeyi hedefliyoruz.

 

vida ve kovan nemaksan expogi

vida ve kovan nemaksan expogi

 

Güvenilirlik: 

 

Üretilen ürünün teslim süresi içinde tamamlanmasına büyük özen gösteriyoruz. Üretim aşamasında müşterilerimize sunmuş olduğumuz olumlu çözümlerin yanı  sıra, üretimlerimizi satış sonrasında da takip altında tutup müşterilerimizin konuyla ilgili sorunlarına çözümler sunuyoruz.

 

 

vida ve kovan nemaksan expogi

vida ve kovan nemaksan expogi

 

Verimlilik:

 

 Firmamızda üretim takibi en iyi şekilde sağlanmaktadır ve bu bağlamda oluşabilecek hatalar en aza indirgenerek düşük maliyetle daha uzun ömürlü ve kaliteli ürünler üretiyoruz.

 

VİDA

 

Müşteri taleplerine en uygun tasarımlarla karşılık vererek, en doğru malzeme tercihi ve ısıl işlem kalitesiyle  üretmektedir. Standart tasarım ile üretilen ve her türlü termoplastik malzemenin eritilip kalıba aktarılması amacıyla kullanılan standart vidaların yanı sıra, mikserli vidalar, Co-Rotate ikiz vida segment ve yürütücüleri,  yan besleme vidaları ve bariyerli vidalardan müşteriler tarafından maksimum verim ve memnuniyet dönüşü alınmaktadır.

 

vida ve kovan nemaksan expogi

vida ve kovan nemaksan expogi

 

KOVAN

 

Plastik enjeksiyon ve ekstrüzyon makineleri için en uygun şekilde tasarlanarak,  aşınmayı minimuma indirmek için kullanılan doğru malzeme ve ısıl işlemlerle  müşterilerin taleplerine en iyi şekilde karşılık verilmektedir.

 

 

ROKET TAKIMI VE MEME

 

Vida ve kovan içerisinde belirli koşullar altında eriyik hale gelen ham maddenin  kalıba aktarılmadan önce geçtiği aşama olan meme ve roket takımı , plastikçinin isteklerine göre en uygun şekilde tasarlanır ve bu bağlamda sertleştirme işlemine  tabi tutularak müşteriye sunulur.

 

vida ve kovan

nemaksan expogi

 

REVİZYON VE DİĞER

 

Yara almış, delik çapında büyüme olmuş veya aşınmış kovanların sorunlu bölgeleri  tamir edilebilir sınırlar dahilinde ise tornalama ve honlama yöntemleriyle giderilebilir. Kovana yapılan işleme uygun olarak da vida üzerinde değişiklik yapılabilir veya yeni vida imal edilir.

 

  • Honlama İşleri. ( ø27,5 – ø350mm x 2200mm )

  • CNC Dik İşleme Merkezi.

  • Çeşitli Talaşlı İmalat ve Montaj İşleri.

 

https://www.nemaksan.com/

 

https://www.expogi.com/kategori/makina/plastik-makinalari-ekipmanlari/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.