ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Vega Türk

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
163 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ömer Dündar
  • ADRES: Mahmutbey Mah. 2536. Sok. No :5/55 Prime Tower Bağcılar İSTANBUL TÜRKİYE
  • TELEFON: +90-212-452 99 93
  • FAX: +90-212-452 99 29
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.vegaturk.com
  • E-POSTA: info@vegaturk.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+4 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Mahmutbey Mah. 2536. Sok. No :5/55 Prime Tower Bağcılar İSTANBUL TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Tekstil Makinaları

Tekstil makinaları imalatı ve satışı.

 

Vega Türk 

Vega Dış Tic. Ltd. Şti.

 

2004 yılı başında  faaliyete geçmiş, dünya pazarındaki yıllara dayanan tecrübeli uzman kadrosu sayesinde tekstil, tekstil makinaları ve tekstil makine yedek parçaları konusunda, Türkiye ve farklı ihracat pazarlarında,  müşterilerine 14 yıldır gerek ürün gamında gerekse servis ve tedarik hizmetleri ile büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Tekstil makinaları ve yedek parçalar Vega Türk expogi.com

Tekstil makinaları ve yedek parçalar Vega Türk expogi.com

 

Plastik Hammadde

 

Ülkemizde yoğun olarak kullanım alanları bulunan ve tedarik aşamasında en büyük eksikliği olan petrol türevi ürünlerde ki açıklığı fark eden firmamız, dünya pazarlarındaki uzun yıllara dayanan güvenirliği ve kredibilitesi ile sağlamış olduğu tedarikçi ağı sayesinde 2010 yılından itibaren Plastik Hammadde  konusunda, Türkiye ve Avrupa ülkeleri dahil, birçok farklı ihracat pazarlarında müşterilerine ürün satışı ve eğitimi konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

 

Tekstil makinaları ve yedek parçalar Vega Türk expogi.com

Tekstil makinaları ve yedek parçalar Vega Türk expogi.com

 

Tekstil Hammadde

 

Firmamız, tekstil ve hammadde kullanımı yoğun olan bölgelerde, müşteri ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı çözümsel yaklaşımlar sunarak, ticaretin içinde yer almak, daha iyi ve daha hızlı hizmet anlayışıyla, 2009 yılı itibari ile İzmir Şubesini ve sonrasında da 2014  yılı itibari ile Bursa ‘da Güney Marmara Bölge Müdürlüğünü  hizmete açmıştır.

Bursa şehrinde faaliyet gösteren Bölge Müdürlüğümüz, daha çok bu bölgede bulunan ve otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterilerinin plastik hammadde ve türev ürünlerinin ihtiyacına daha iyi cevap verebilmek üzere, yatırımcıların ve ticaret dünyasının yeni merkezi Osmangazi Buttim ‘de kendine ait 800 metrekarelik ofis ve deposu ile faaliyete geçirilmiştir.

 

Halı Sanayi

 

2017 yılında ise, ülkemizin Halı sanayisinin ve bu alanda yan mamuller üreten tedarikçi firmalarının başkenti durumunda bulunan  Gaziantep şehrimizde, firmamız 1000 metrekarelik alan üzerine yayılan ofis ve depolama sistemini faaliyete geçirmiştir. Halı ipliği imalatında yoğun olarak kullanılan hammaddelerin, gerek üretici açısından gerekse bu ürünleri Güney Doğu Anadolu bölgesinde yoğun olarak kullanımı bulunan diğer şehirlerdeki firmalara, hızlı tedarik ve lojistik kolaylığı  sağlayarak hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerinin taleplerine cevap vermeye başlamıştır.

 

Tekstil makinaları ve yedek parçalar Vega Türk expogi.com

Tekstil makinaları ve yedek parçalar Vega Türk expogi.com

 

İnsan Kaynağı ve AR-GE Yatırımı

 

Türkiye genelinde 4 şube ve 2 depo ile büyüme hedeflerinin ilk çeyreğini gerçekleştirmiş olan firmamız,  vizyonu doğrultusunda piyasa yapıcı olarak büyüme ve alt yapı yatırımlarına devam etmeyi planlamaktadır. Bu plan çerçevesinde, gerekli kalifiye insan kaynağı AR-GE yatırımlarından asla vazgeçmemeyi asıl hedef olarak belirlemiştir. Bünyemizde bulunan personelimize ve faaliyetlerine dahil olduğumuz iş ortaklarımızın personeline, uzman mühendis kadromuz aracılığı ile eğitim ve gelişimleri için gerekli olan tüm kursları ve eğitimleri kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

 

 

http://www.vegaturk.com/tr/markalar/

 

https://www.expogi.com/kategori/makina/tekstil-makineleri/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.