ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Uyguner Deri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
413 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Burak Uyguner
  • ADRES: Sancaktepe San. Mah. Sancak Sok. Nevzat Tuncer İş Hanı No:38/1 Güngören İSTANBUL 34165
  • TELEFON: 0212 637 21 51
  • FAX: 0212 637 21 94
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.uyguner.com
  • E-POSTA: uyguner@uyguner.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+6 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Sancaktepe San. Mah. Sancak Sok. Nevzat Tuncer İş Hanı No:38/1 Güngören İSTANBUL 34165

FİRMA HAKKINDA

Deri İmalatı

Deri imalatı ve satışı

 

 

 Uyguner Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

Nesiller Boyu Dericilik

 

1935 yılında kurulan UYGUNER Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş. faaliyetlerini 1992 yılının sonuna kadar İstanbul Kazlıçeşme’de sürdürdü. 1993 yılında Tuzla Organize Deri Sanayi Bölgesi’ne taşınan UYGUNER vidala, giysilik, döşemelik ve saraciyelik deri imalatı faaliyetlerinde devam ediyor. Dünya modasını ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve müşterilerine kaliteli ürünleri zamanında teslim etmeyi amaçlayan UYGUNER;

 

"<yoastmark

 

2006 yılında merkezi Güngören’de bulunan pazarlama firmasını kurdu. UYGUNER Deri Pazarlama, İstanbul’da 4, İzmir, Konya, Gaziantep ve Moskova’da deri satış mağazası ile kaliteyi müşterilerine sunuyor. 78 yıllık birikim ile deri üreten, ulusal ve uluslararası deri sektöründe lider olmayı hedefleyen UYGUNER, ülke ekonomisine katkı sağlamak ve müşterilerine mükemmel hizmet verebilmek için Ar-Ge yatırımlarına devam ediyor.

 

 

İster otomobil olsun ister yat, uçak veya tren. Geniş renk ve çeşit Otomobil Derisi, Yat Derisi, Uçak Derisi, Tren Derisi yelpazemizle tüm seyahatlerinize konfor ve şıklık katabilirsiniz.

 

"<yoastmark

 

 

Bir evin havası değiştirmek, güzelleştirmek için mobilyalarınızın döşemesiyle başlamak gerekir. Her eve ve tarza uygun döşemelik derilerimizle siz de tarzınızı özgürce yansıtabilirsiniz.

 

"<yoastmark

 

 

Kuşkusuz deri moda dünyasının vazgeçilmez bir parçası.Giysilik deri üretimi tecrübemizle ister mont olsun ister deri pantolon ihtiyacınız olan desen ve renk çeşitlerini Uyguner’de bulabilirsiniz.

 

"<yoastmark

 

 

Bir ayakkabı, kemer ya da deri aksesuarın kalitesini işçiliği kadar kullanılan derisi de belirler. Gerek uluslararası gerekse yerel önde gelen ayakkabı ve sarraciye derisi üreticilerine 1935 yılından beri en kaliteli ve modern derileri sunuyoruz.

 

http://www.uyguner.com.tr/kullanim-alanlari

 

https://www.expogi.com/kategori/tekstil/deri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.