ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
987 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Barış Ünver
  • ADRES: Tezcan Sokak no: 17 B/C/D Siteler ANKARA TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 312 815 15 58
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

FİRMA HAKKINDA

Ağaç İşleme Makinaları

Ağaç İşleme Makinaları

 

 

Ünver Ağaç İşleme Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Fabrikamız

 

Ünver Ağaç İşleme Makinaları San. Tic. Ltd. Şti, ağaç işleme makineleri imalatı sektöründe 38 yıldır hizmet vermektedir. Sitelerde bulunan firmamız kenar bantlama makinaları, pervaz yapıştırma makinaları, çizicili yatar daire makinaları, çoklu delik makinaları, panel ebatlama makinaları, freze makinaları ve daire makinalarının üretimini yapmaktadır.

 

Temel İlkelerimiz Kalite

 

Üretimini yaptığımız makinalarda temel ilkelerimiz kaliteli, hassas, ergonomik ve ekonomik makinalar üretmektir. Üretimini yaptığımız tüm makinalar CE standartlarına ve makina emniyet yönetmeliklerine uygundur.

 

"isleme-makinalari/

 

Mağazamız

Üretimini yaptığımız makineleri müşterilerimizin kolay ulaşmasını sağlamak için satış mağazamızda sergilemekteyiz. Geniş çeşit ve tipteki makineleri görme, inceleme ve mukayese etme imkanı sağlıyoruz. Kullanıcının ihtiyaç duyduğu makineleri stoktan veya en kısa sürede teslim etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Üretimini yapmadığımız ve piyasanın ihtiyaç duyduğu diğer makinelerinde mağazamızda satışını yapmaktayız. Ahşap üretiminde ihtiyaç duyduğunuz tüm makinelerin alımını yapabileceğiniz bir çatı oluşturulmuştur.

Fuarlarımız

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kaliteden taviz vermeden ar-ge çalışmaları yapıp sürekli kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. İstabul Tüyap’ta her sene yapılan Ağaç İşleme Makina fuarına , her iki senede bir Almanya’nın Hannover şehrinde yapılan -dünya ağaç işleme makina sektörünün kalbi olan- Ligna fuarına ve Birleşik Arap Emirlikleri Dubai kentinde yapılan Woodshow fuarına yeniliklerimizle katılmaktayız. Bu sayede fuarlar yıllar öncesinden makinelerimizi alan ve hala kullanan değerli dostlarımızla buluşma noktamız olmaktadır.

 

Linkler

 

https://www.expogi.com/kategori/makina/

 

http://www.unvermakina.com.tr/urunlerimiz.html

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |