ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Söke Un

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
142 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Volkan Akın
  • ADRES: Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad. No:11 Airport Hill D-Blok D:8 Yenibosna Bahçelievler İSTANBUL TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 (256) 554 63 54
  • FAX: +90 (256) 554 63 58
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.soke.com.tr
  • E-POSTA: info@soke.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+6 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad. No:11 Airport Hill D-Blok D:8 Yenibosna Bahçelievler İSTANBUL TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Un İmalatı

Un İmalatı

 

 

Söke Değirmencilik San. ve Tic. A.Ş.

 

Değirmencilikteki 50 yılı aşkın uzmanlığı ve tecrübesiyle un imalatı üretimin her aşamasında yüksek kaliteyi odağında tutan Söke, çevreye ve insana karşı saygı ve güven anlayışıyla gerçekleştirdiği dünya standartlarındaki teknoloji yatırımları, profesyonellerin ve tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun ürün çeşitliliği ile bugün Türkiye’ nin lider ve yenilikçi un markası konumunda.

 

un imalatı söke un expogi

un imalatı söke un expogi

 

Son Teknoloji Üretim Hatları

 

Söke 1963 yılında, dünyada en saygın değirmen teknolojisini geliştiren İsviçreli Bühler makinelerini ve teknolojisini kullanarak kurduğu 60 ton un imalatı kapasitesine sahip ilk değirmeni ile ismini aldığı Söke’de üretime başladı.

1982 yılında toplam günlük kapasiteyi 440 tona çıkaran ikinci değirmenini kurdu. Aynı yıl gerçekleştirdiği Türkiye’ nin ilk endüstriyel paketleme hattı yatırımıyla fırıncılardan evlere kadar geniş bir kitleye ulaşarak hayatımızdaki lezzetlerin hamurunda daha çok yer almaya başladı.

 

 

un imalatı söke un expogi

Glutensiz un

 

Türkiye’ nin İlk Beş Un Fabrikasından Biriyiz

 

1993 yılında genel üretiminde otomasyona geçerek üretim kapasitesini günde 560 tona çıkaran Söke, %100 kapasite kullanımıyla Türkiye’ nin önde gelen ilk 5 un imalatı fabrikasından biri unvanını kazandı.

Söke, 2017 yılında buğdaydan farklı olarak diğer tahıl çeşitlerini de tam tane olarak öğütebilen, günlük 60 ton kapasiteli yeni bir değirmen kurdu. Bu son yatırımı ile buğday unu ile birlikte farklı tahıl unlarını da profesyonellerin ve tüketicilerinin beğenisine sundu.

%100 kapasitenin tamamını iç piyasa için kullanan Söke, inovasyona ve teknolojiye verdiği önemin yanı sıra çevre ve insana karşı saygı ve güven prensibini sahiplenen marka olarak kısa sürede sektörünün lider markası konumuna geldi.

 

un imalatı söke un expogi

un imalatı söke un expogi

 

Yatırım Yapmaya Devam Ediyoruz

 

Söke, 2018 yılında Ankara’ da büyük bir yatırıma imza attı. İç Anadolu Bölgesi’ nin en iyi kalitedeki buğdaylarının da işlendiği Ankara Fabrikası ile üretim kapasitesini üçe katlayarak günlük 1400 ton kapasiteye ulaştı. Bu son yatırımı ile ürünlerini daha fazla profesyonele ve tüketiciye ulaştırma imkanı buldu.

Bugün profesyonellerin ve tüketicilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak ürettiği farklı un çeşitleriyle Söke, Türkiye’ nin her noktasında maharetli ve usta eller tarafından tercih edilmenin gururu ve büyük heyecanıyla sektörünün öncüsü olmaya devam ediyor. Çünkü 50 yıldır lezzetin hamurunda Söke var.

 

https://www.soke.com.tr/hakkimizda/tarihce

 

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/unlu-mamuller/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.