ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Uludağ İçecek

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
39 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özgür Dede
  • ADRES: Ömer Avni Mahallesi, Meclisi Mebusan Cd., İnebolu Sokak, Ekemen Han, Arka Bina No:1 Kat:5 34427 Kabataş, Beyoğlu İstanbul
  • TELEFON: 0 212 249 82 19
  • FAX: 0 212 249 96 77
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.uludagicecek.com.tr
  • E-POSTA: icecek@uludagicecek.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+3 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Ömer Avni Mahallesi, Meclisi Mebusan Cd., İnebolu Sokak, Ekemen Han, Arka Bina No:1 Kat:5 34427 Kabataş, Beyoğlu İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Doğal Kaynak Suyu Maden Suyu

Uludağ içecek Doğal Kaynak Suyu Maden Suyu

 

 

 

Erbak Uludağ İçecek Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

Şirketimiz Erbak-Uludağ İçecek AŞ.; 1930 yılında Mehmet Hakkı (Erbak) Bey tarafından kurulmuş, Efsane Uludağ Gazozu’nun formülü ise Mehmet Hakkı Bey’in oğlu Nuri Zafer Erbak tarafından bulunmuştur. Şirketimiz, Nuri Erbak’ın çocukları ve torunları 3. ve 4. kuşak tarafından yönetilmektedir. Başta Efsane Uludağ Gazozu ve Uludağ Limonata olmak üzere tüm içecek çeşitlerimizi, Bursa’nın Yenice Sanayi Bölgesi’nde 35.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 98.000 m2’lik bir alan üzerinde kurulu olan meşrubat fabrikamızda üretiyoruz.

 

Uludağ maden suyu gazoz meşrubat www.expogi.com

Uludağ maden suyu gazoz meşrubat www.expogi.com 1

 

1912 Yılından Beri Uludağ

 

1912 yılından beri Uludağ Çaybaşı Köyü’nde şişelenen Uludağ Doğal Maden Suyu ve doğal maden suyundan üretilen Uludağ Frutti çeşitlerimizi ise,10.900 m2’si kapalı olmak üzere toplam 50.000 m2′ lik alana yayılmış olan tesislerimizde üretiyoruz. Her yıl son teknolojiye uygun olarak yenilenen tesislerimizde toplam 9 dolum hattımızla, saatte 210.000 cam şişe, 153.000 pet şişe ve 36.000 metal kutu içecek üretimine olanak sağlayan imalat kapasitesine sahibiz.

 

Uludağ maden suyu gazoz meşrubat www.expogi.com

Uludağ maden suyu gazoz meşrubat www.expogi.com 2

 

Uludağ İçecek Kalite ve İnovasyon

 

Uludağ İçecek olarak şirketimizin en önemli misyonu kaliteden ve inovasyondan ödün vermemesidir. Ar-Ge departmanımız, yeni ürün geliştirme faaliyetlerini sürekli sürdürdüğü gibi mevcut ürünlerimizi iyileştirme çalışmalarına da devam etmektedir. Yeni bir ürünü tüketicilerin beğenisine sunmadan önce; hedef kitlenin damak zevkine uygun en doğru lezzete ulaşabilmek için yüzlerce deneme yapıyor, ardından; tüketici için en kullanışlı ve yenilikçi ambalajları oluşturuyoruz. Bunun sonucunda da Uludağ İçecek olarak, sektörde pek çok ilke ve başarıya imza atmaya devam ediyoruz.

 

Uludağ maden suyu gazoz meşrubat www.expogi.com

Uludağ maden suyu gazoz meşrubat www.expogi.com 3

 

7 Kategori, 13 aAlt Marka, 39 Değişik Ürün

 

 

“Uludağ” ana markası altında 7 kategori, 13 alt marka, 39 değişik ürün ve 112 farklı ambalajımız ile iç ve dış pazarlarda faaliyet gösteriyoruz. Gelişimci ve yenilikçi anlayışımızı temsil eden ürünlerimizin başında; 100 yılı aşkın süredir aynı kaynakta şişelediğimiz Uludağ Doğal Maden Suyu, meyve aromalı doğal maden suyu Uludağ Frutti, meyve sulu doğal maden suyu Uludağ Frutti Extra, özel tasarımlı kobalt mavi şişesinde hafif içimli doğal maden suyu Uludağ Premium, efsane lezzetiyle Efsane Uludağ Gazozu ve çeşitleri, ev yapımı tadıyla Uludağ Limonata, sektörde fark yaratmamızı sağlayan Uludağ Meyvelim Mandalina, Uludağ Meyvelim Çilek, Uludağ Meyvelim Greyfurt, Uludağ Meyvelim Orman Meyveleri ve Uludağ Meyvelim Portakal geliyor.

 

Uludağ maden suyu gazoz meşrubat www.expogi.com

Uludağ maden suyu gazoz meşrubat www.expogi.com 4

 

Linkler

 

https://www.uludagicecek.com.tr/urunlerimiz/

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/mesrubat-ve-icecekler/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.