ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
49 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Oya Bingal
 • ADRES: Cumhuriyet Mah. Silahşör Cad. Yeni Yol Sok. No:8 Bomonti Business Center Şişli İSTANBUL
 • TELEFON: 0212 397 12 00
 • FAX: Belirtilmemiş
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.ucogun.com.tr
 • E-POSTA: info@ucogun.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+7 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Cumhuriyet Mah. Silahşör Cad. Yeni Yol Sok. No:8 Bomonti Business Center Şişli İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Catering Hizmetleri

Catering Hizmetleri

 

 

3 Öğün Catering

 

Üç Öğün Catering Hiz. A.Ş.

 

2000 yılında İstanbul’da kurulan Üç Öğün Catering hizmetleri ; alanında tecrübeli ve eğitimli çalışanları ile hijyenik koşullarda yemek hizmeti sunan bir kuruluştur. 2016 yılı itibari ile Kuveyt merkezli Murabahat Real Estate Solutions (Mresco Türkiye) ile yaptığı ortaklık neticesinde Üç Öğün Catering; gıda sektörüne yeni bir soluk ve ivme katmaya hazırlanıyor.

 

Üç Öğün Catering Hizmetleri www.expogi.com (1).

Üç Öğün Catering Hizmetleri www.expogi.com (1).

 

 

Günlük 50.000 Kişi Kapasiteli Yemek Fabrikası

 

İstanbul’un Anadolu yakasındaki en son teknoloji ile donatılmış olan, günlük 50.000 kişi kapasiteli fabrikası ve Ankara, Bilecik, Eskişehir, Denizli ‘de bulunan butik mutfaklarında müşterilerinin ihtiyacı olan tüm yemek ve outside catering hizmetlerini profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. Taşıma Yemeğin yanı sıra, dileyen müşterilerimize kendi mutfaklarında Yerinde Üretim yöntemi ile yemek hizmeti veren Üç Öğün Catering, mutfak projelendirme ve kurulum aşamalarında müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır.

 

Üç Öğün Catering Hizmetleri www.expogi.com (1).

Üç Öğün Catering Hizmetleri www.expogi.com (1).

 

Deneyimli, Eğitimli Catering Personeli

 

Üç Öğün Catering bugüne kadar edindiği tecrübelerini; deneyimli, eğitimli ekibiyle birlikte, kalite-hijyen ve müşteri memnuniyeti öncelikleri ile hizmet verdiği plaza, kobi, şantiye gibi farklı alanlardaki müşterilerinin beğenisine sunarak bu kuruluşların tüm yemek ve outside catering ihtiyaçlarını farklı çözümlerle, zamanında ve tam hizmet anlayışıyla karşılamaktadır.

 

Üç Öğün Catering Hizmetleri www.expogi.com (1).

Üç Öğün Catering Hizmetleri www.expogi.com (1).

 

Catering Hizmetleri

 

Size ve beklentilerinize özel davet, toplantı, kokteyl, nişan, düğün, sünnet yemekleri, doğum günü partileri, mezuniyet törenleri, yıl dönümü partileri, ödül törenleri ve kutlama partileri organize edilir. Catering hizmeti ile işletmelerin yönetim kadrolarının iş, eğitim ve seminer gibi özel organizasyonları ve toplantıları için en kaliteli sunum, en leziz tatlarla harmanlanır. Kendi yemek şirketinizden catering hizmeti de alabilmeniz, önemli ve özel günler için risksiz, kaliteli ve daha ekonomik bir hizmet avantajı

 

Catering ve Organizasyon Yönetmeliklerimiz :

 

 • Bayi Kanal Toplantıları
 • Fuarlar Açılış ve Tanıtımlar
 • Yemek ve Kutlamalar
 • Düğün, Nişan ve Eğlence
 • Konserler ve Festivaller
 • Sosyal Etkinlikler…

 

Üç Öğün Catering Hizmetleri www.expogi.com (1).

Üç Öğün Catering Hizmetleri www.expogi.com (1).

 

Taşıma Yemek

 

Taşıma yemek hizmetinde mutfaklarımızda üretilen yemekler, teknik kadro tarafından tüm kalite kontrolleri yapılıp ürün çıkış onayı verildikten sonra kapalı termobox sistemi ile hijyenik ve güvenilir bir şekilde hizmet noktalarına sevk edilmektedir. Termobox, saatte en fazla 1-4 C ısı kaybı özelliği nedeni ile yemekleri uzun süre istenilen ısıda tutmasıyla yemeklerin bozulma riskini minimuma indiren ve taşıma yemekte en riskli süreç olan taşıma işinin son derece güvenli yapılmasını sağlayan ekipmandır.

Ürettiğimiz yemekler termoboxlar vasıtasıyla ısı kaybetmeden, dış etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Bu hizmet türü, işletme çatısı altında yemek üretme imkanı olmayan kurumlar tarafından tercih edilmektedir.

 

Linkler

 

http://www.ucogun.com.tr/uretim/uretimimiz.html

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/catering-hizmetleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.