ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
50 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+5 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

FİRMA HAKKINDA

Torku Gıda İmalatı

Torku gıda imalatı fabrikası

 

 

Konya Şeker San. ve Tic. A.Ş.

 

Biz, Anadolu’nun verimli topraklarını işleyen, doğal üretim yapan 900 bin çiftçiyiz ve kendi ürettiğimizi yine kendi fabrikalarımızda işleyerek kendi markamızla sizlere ulaştırıyoruz. Markamız Torku ile evlerinize ve sofralarınıza geliyoruz. Üreticimizin emeğini tarladan sofranıza getiriyoruz. Tohumumuzu, gübremizi ve yemimizi kendimiz üretiyoruz. Güvenle tüketin diye araya kimseyi sokmadan kendi fabrikalarımızda doğallığı, sağlığı ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutarak Anadolu toprağının bereketini ve emeğimizi sizlere ulaştırıyoruz.

 

Torku gıda ürünleri www.expogi.com

Torku gıda ürünleri www.expogi.com 1

 

Biz, Torku’yuz, biz Konya Şeker’iz.

 

Torku , geniş bir ürün yelpazesini tohumdan çatala Konya Şeker güvencesiyle sunuyor

Bugün geniş bir ürün yelpazesini Konya Şeker güvencesiyle tüketiciye sunan Torku, adını Türkçenin bilinen en eski sözlüğü Divan-ı Lügat’ı Türk’ten aldı. Kelime anlamı “ipeksi, ipek gibi sağlam” olan Torku ile 2007 yılında çikolata ürünleriyle tüketiciye merhaba dedik ve kısa sürede unlu mamullerden, çikolata kaplamalı ürünlere, şekerlemeye, dondurulmuş patatesten süt ve et ürünlerine, bulgurdan meyve suyuna sirkeden şalgama kadar geniş bir yelpazeye ulaştık.

 

Torku gıda ürünleri www.expogi.com

 gıda ürünleri www.expogi.com 2

 

Torku Geniş Ürün yelpazesi

 

Bu yelpazeyi her geçen gün büyütmeye ve ürün çeşitliliğimizi artırmaya devam ediyoruz. Torku markası altında ürettiğimiz ürünleri, tohumdan sofranıza, çatalınıza kadar her aşamada güvenilir bir gıda zinciri sistemi ile sunuyoruz. Ürettiğimiz hemen her ürünün çoğu hammaddesi çiftçilerimiz tarafından üretiliyor.

 

Torku gıda ürünleri www.expogi.com

 

Konya Şeker güvencesini dondurulmuş gıda ürünleri

 

Üretici ortaklarının her türlü ürününe katma değer sağlamayı ve bunu yaparken de tüketiciye sağlıklı, güvenilir ve yüksek kalitede ürünler sunmayı amaçlayan Konya Şeker, ürettiği parmak patates çeşitleri, soğan halkası, patates kroket gibi özel ürünleri dondurarak yüksek kalite standartlarında tüketicilere sunuyor. Şeker pancarı gibi tohumundan itibaren her aşamasında Konya Şeker’in kontrolünde olan ürünlerimizin, hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan çok hızlı bir biçimde dondurularak tarladaki tazeliğini korumasını sağlıyoruz. Torku markasıyla tüketicilerimize sunduğumuz dondurulmuş ürünlerimiz aralarında uluslararası markaların da bulunduğu önemli restoran zincirlerinin de menülerinde yer alıyor.

 

Torku gıda ürünleri www.expogi.com

gıda ürünleri www.expogi.com 4

 

Et ve süt ürünlerinde Torku Güvenilir Gıda Zinciri

 

Arkasında 900 bin çiftçi ortağıyla Konya Şeker’in bulunduğu ‘Torku Güvenilir Gıda Zinciri’nin iki temeli bulunuyor. Bu temellerin ilki ve en önemlisi, sertifikalı çiftçilerden oluşan hammadde tedarik modelimiz, diğeri ise yüksek teknolojinin kullanıldığı en üst düzeyde hijyenin sağlandığı Akıllı Üretim Tesisimiz oluyor. Torku et ürünleri için ise çiftçilerimizin hayvanları Konya Şeker veterinerleri tarafından detaylı kontrollerden geçiriliyor ve hayvanların menşei, aşı geçmişi inceleniyor.

 

Torku gıda ürünleri www.expogi.com

gıda ürünleri www.expogi.com 5

 

Linkler

 

http://torku.com.tr/tr/urun/yeniurunler/4138/yeni-urunler

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.