ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
812 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat Ağcabağ
  • ADRES: İvogsan Ağaç İşleri Sanayi Sitesi, 1357. Sokak, No:12 OSTİM/06378 ANKARA TÜRKİYE
  • TELEFON: 444 0 858
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Teleferik sistemleri

Asansör ve Yürüyen Merdiven

Teleferik sistemleri

 

 

VALTER Asansör San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Teleferik sistemleri üretimi için 1972’den bugüne Türkiye ile Yükseliyor Türkiye’ yi Yükseltiyoruz…

 

Teleferik sistemleri üretiminde tamamen yerli sermaye ile dünyanın en iyi komponentlerini kendi imalatlarımızla birleştirerek halatlı taşımacılık sektöründeki asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol ve teleferik sistemleri kuruyoruz.

 

asansör valter expogi

 

Yıllardır gerçekleştirdiğimiz yüzlerce konut projeleri, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve bünyesindeki yapılar, Metrolar, Kamu Binaları, Oteller, Üniversiteler, Alışveriş ve Yaşam Merkezleri, İbadet yerleri , Ulaşım ve Şehir Seyir Alanlarındaki dikey ve yatay taşıma sistemlerimizle milyonlarca insanımıza konforu , kaliteyi ve güvenin hizmetini veriyoruz.

 

 Asansör ve Yürüyen Merdiven Sistemleri

 

Dünyada çok önemli bir yeri ve işlevi olan Teleferik sistemleri taşımacılığıyla Türkiye’nin önemli bir ihtiyacını karşılıyor, Lider firma olarak faaliyete aldığımız ve alacağımız tesisler ile kullanıcı dostlarımıza seyir zevki ve hayatı kolaylaştırma imkanı sunuyoruz. Grubunda 600 kişiyi aşan tecrübeli ve yetişmiş kadromuz, tüm Türkiye sathına yayılan pazarlama ekibimiz ve 7/24 teknik servis ağlarımız ile müşterilerimize kesintisiz hizmette dünya standartlarını sağlıyoruz.

 

asansör sistemleri teleferik valter expogi

 

 

AR-GE Faaliyetleri

 

Teleferik sistemleri nde İnsanların emniyeti ve mutluluğunun en büyük değer olduğu bilinci içerisinde yüksek mühendislik çalışmalarına ve   AR-GE faaliyetlerine sürekli destek verip, kaynak ayırarak, Valter’in en iyiyi arayış vizyonunu   taviz vermeden devam ettirip uyguluyoruz. Yeni projelerin yanında, mevcut asansör sistemlerini ve yürüyen merdiven sistemlerini, markasına, yaşına bakmaksızın  modernizasyon prensipleri içerisinde Valter kalitesi  farkı  ile   düzenleyip  kullanıma sunuyoruz.

 

asansör valter expogi

 

Ayrıca bakım-servis departmanlarımız müşterilerimize sürekli hizmet vermeye devam ediyor.

 

Sosyal sorumluluk projeleri, sponsorluklar, spor ve sanat etkinlikleri ile gönüllere dokunuyor, sağlıklı yarınlara bizde katkı sağlıyoruz. Çalışanlarımızın mutluluğu kadar müşterilerimiz mutludur anlayışı ile şirket içi aktivitelerimizi kesintisiz sürdürüyoruz.

 

Valter Teleferik

 

Valter teleferik sistemleri olarak yarım asra yaklaşan yolculuğumuzda değişimin ve kalitenin öncüsü, sektöründe de Türkiye’nin en başarılı gruplarından  birisi olduk. Tüm faaliyetlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyeti, uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim çerçevesinde  yürüterek ülkemizde yakaladığımız istikrarlı başarı grafiğini ve  dünyadaki saygın konumumuzu her gün biraz daha yukarılara  taşımaya kararlıyız.

 

asansör  valter expogi

 

Valter, aşağı-yukarı ‘’en iyisi’’

 

http://www.valter.com.tr/projeler/

 

https://www.expogi.com/kategori/asansor-ve-yuruyen-merdiven-sistemleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |