ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Taze & Kuru

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
67 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erinç Yurter
  • ADRES: Mustafa Kemal mah. 2146. Sk. No:14/8 Söğütözü Çankaya Ankara
  • TELEFON: +90 312 482 78 78
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.tazekuru.com
  • E-POSTA: info@tazekuru.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+1 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Mustafa Kemal mah. 2146. Sk. No:14/8 Söğütözü Çankaya Ankara

FİRMA HAKKINDA

Taze & Kuru Gıda İşleme

Taze Kuru Gıda İşleme

 

 

 

Taze & Kuru Sanayi ve Gıda A.Ş.

 

Sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme ile olur diyerek çıktık yola.  Her sebze ve meyve mevsiminde yenmeli, mevsimi olmayan ürünler tüketilmemelidir. İşte bu düşünceler Ankara’da kurduğumuz tesiste birleşti. Ülkemizin her yöresinde yetişen sebze ve meyvelere mevsiminde ulaştık, tesisimize getirdik. Hiçbir katkı maddesi kullanmadan, sağlıklı, temiz ve hijyenik olarak, kapalı ortamlarda kuruttuk.

 

Taze Kuru Gıda işleme

Taze Kuru Gıda işleme

 

Taze&Kuru Gıda İşleme

 

Taze&Kuru Gıda İşleme Teknolojisi sisteminde güneş yok, açık hava yok, böylelikle toz yok, mikrop yok, maya ve küf yok, aflatoksin yok.
Patentli olan kurutma sistemimizde sağlıklı, temiz, mevsiminde yetiştirilip kurutulmuş ürünler vardır. Taze&Kuru Gıda İşleme Teknolojisi ile elde edilen son ürün sahip olduğu eşsiz tadın ayrıcalığıyla, analiz raporlarında, sıfır aflatoksin ve sıfır kirlilikte olduğunu göstererek önemli bir fark oluştururken, yöntemin doğası gereği elde edilen son ürünler daha lezzetli hale gelmektedir.

 

Taze Kuru Gıda işleme

Taze Kuru Gıda işleme

 

Hiç Bir Kimyasal ve Katkı Maddesi Yoktur

 

Piyasadaki benzeri ürünlerde kükürt ve diğer bazı kimyasallar ile ilave şeker olup, ürün işleme sırasında hiç bir kimyasal ve katkı maddesinin kullanılmaması eldeki ürünün gıda ve besin değerini daha da arttırmaktadır. Gün geçtikçe gelişen tüketici bilinci, özellikle gıda ürünlerinin tüketiminde, seçiciliği beraberinde getirmektedir. Günümüzde kirlilik sadece çevre ile kalmayıp özellikle gıdalarda kullanılan katkı maddeleri ile içimize sirayet etmiştir. Doğalın değeri anlaşılmaya başlanmış, tarım ilaçlarının zararları fark edilmiştir.

 

Taze Kuru Gıda işleme

Taze Kuru Gıda işleme

 

Evde Okulda Seyahatte Vitamin Mineral Takviyesi

 

İşte bu noktada Taze&Kuru ürünleri tamamen katkısız olması, hiçbir koruyucu madde içermemesi, ilave şeker ve tatlandırıcı bulunmaması sebebiyle hem büyümekte olan çocuklarımıza özellikle yeme kolaylığı ile birlikte evde, okulda, seyahatte besin, vitamin ve mineral takviyesi, hem yetişkinler için öğün arası atıştırmalık yada yemek ve tatlılarda kullanım, hem de ileri yaşlardaki tüketici için iyi bir besin takviyesi olma özelliği taşımaktadır.

 

Taze Kuru Gıda işleme

Taze Kuru Gıda

 

Nice sağlıklı ürünlerde buluşmak dileğiyle…

 

Linkler

 

https://www.tazekuru.com/iletisim_formu.asp

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.