ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
276 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Uğur Çerkezi
  • ADRES: Merkez Mah. Çavuşbaşı Caddesi No: 69/1 34752 Çekmeköy İstanbul/TÜRKİYE
  • TELEFON: 0212 640 41 66
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0549 466 68 66
  • WEB SİTESİ: http://www.fibrelle.com.tr
  • E-POSTA: info@fibrelle.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+2 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Merkez Mah. Çavuşbaşı Caddesi No: 69/1 34752 Çekmeköy İstanbul/TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Stevia Tatlandırıcı

Diyabetik tatlandırıcı stevia ürünleri

 

 

 

fibrelle 

Kardel Gıda Paz. Ltd. Şti.

 

Stevia tatlandırıcı imalatında kalite felsefesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak taleplerini karşılayabilecek ürün ve hizmet sunmak. Stevia Tatlandırıcı sektöründe lider olabilmek için kalite yönetim sistemi şartlarına yasal şartlar çerçevesinde uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek.

 

Sorumluluğumuz doğrultusunda, gıda güvenliğine uygun yasal şartlara, ahlaki değerlere, insan haklarına, paydaşlarımıza ve tüm çevremize duyarlı bir şekilde faaliyetlerimizi gerçekleştirmek.

 

"fibrelle

 

Doğal Stevia Ekstresi İle Tatlandırılmıştır

 

Fibrelle prebiyotik lifli stevialı tatlandırıcıda kullanılan steviol glikozitler, stevia rebudiana adlı bitkinin yapraklarından elde edilen doğal bir tatlandırıcıdır. Dünya genelinde tüketicilerin en çok tercih ettiği tatlandırıcı olmaya başlayan stevia bilinen bir yan etkisi olmayan ve güvenle tüketebileceğiniz bir üründür.

 

"fibrelle

 

Kalori alımını azaltır

 

İçerdiği bileşenler kısmen sindirildiği veya sindirilmedikleri için kalori değeri düşüktür  ve şeker yerine kullanıldığında tükettiğiniz ürünlerin kalori değerini azaltmaya yardımcı olur.

 

"fibrelle

 

Prebiyotik etkilidir

 

İçerdiği prebiyotik etkili lifler polidekstroz ve inülin bağırsaklarda bulunan faydalı bakterilerin gelişimini destekler, daha sağlıklı ve düzenli bir sindirim sistemine yardımcı olurlar.

Kan şekerini yükseltmez

 

İçerdiği prebiyotik lifler polidekstroz ve inülin ile eritritol sindirilmediği,maltitol ise kısmen sindirildiği için kan şekerinin hızla yükselmesine neden olmaz, diyabetliler için uygundur.

 

stevia tatlandırıcı expogi

fibrelle stevia tatlandırıcı expogi

 

Gıdaların Enerjisini Azaltır

 

Tatlı pişirirken şeker yerine popüler düşük kalorileri tatlandırıcıları kullanan pek çok kişi bu nedenle aslında son ürünün kalorisini artırdıklarının farkında değildir. Popüler tatlandırıcıların çoğu şekerden çok daha tatlı oldukları için şekere kıyasla düşük oranlarda kullanılmaktadır.

 

Düşük Kalori

 

Bu nedenle de pişirdikleri şekersiz tatlılarda  yağ ve un gibi diğer bileşenlerin miktarı artmakta olup özellikle kek, kurabiye gibi  yağ kullanılarak pişirilen tatlılar şekersiz olanlara kıyasla hem daha fazla yağ hemde daha fazla kalori içermektedir. Zira 1 gram şeker 4 kalori enerji içerirken 1 gram yağ 9 kalori enerji içermektedir.

 

fibrelle stevia expogi

fibrelle stevia tatlandırıcı expogi

 

Lifli Stevia Tatlandırıcı

 

Fibrelle prebiyotik lifli stevialı tatlandırıcı ise diğer düşük kalorili tatlandırıcıların aksine şekerle aynı ağırlıkta kullanıldığından, bitmiş ürünlerde un, yağ gibi diğer bileşenlerin oranını arttırmaz. 1 gram şeker 4 kalori enerji içerirken kendi bileşiminde yer alan maltitol, polidekstroz, inülin, eritritol ve stevia gibi hammaddelerin enerji değeri şekere kıyasla çok düşük olduğundan 1 gram Fibrelle prebiyotik tat yaklaşık 2 kalori enerji içerir. Böylelikle şekerden gelen gelen kalorileri yarı yarıya azaltmanıza yardımcı olur.

 

http://www.fibrelle.com.tr/tr/saglik-faydalari

 

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/diyabetik-gidalar/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.