ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
428 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+3 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde İnegöl BURSA

FİRMA HAKKINDA

Orman Ürünleri

 

 

 

Starwood Orman Ürünleri San. A.Ş.

 

Starwood 4 nesildir orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Yıldız Ailesi’ nin şirketlerinden biridir, her geçen yıl büyüyen üretim kapasitesi ve yeni yatırımlarıyla Türkiye’nin en büyük sanayi şirketleri arasında yer almaktadır.

 

starwood

orman ürünleri exogi.com 1

 

Starwood  Türkiye’de tek çatı altında en yüksek hacimde levha üretimi yapan şirket, 3 adet yonga levha üretim hattında günde 3.000 m³ yonga levha, 2 adet MDF üretim hattında günde 2.000 m³ MDF üretimi de gerçekleştirmektedir. Özellikle 1,5 mm’den 8 mm’ye kadar ince MDF üretiminde uzmanlaşmıştır.

 

orman ürünleri

orman ürünleri exogi.com 2

 

 

Orman Ürünleri

 

İnegöl’de 290.000 m² kapalı alan olmak üzere toplam 520.000 m² üretim yapan Starwood, 12 adet melamin presi ve Gürcistan’daki tesisinde var olan melamin presi ile 183 cm ve 210 cm enlerinde olmak üzere 30.000 levha/gün üretim kapasitesine sahiptir.

 

orman ürünleri parke

orman ürünleri exogi.com 2

 

 

5 adet emprenye hattı ile 600.000 m²/gün hem kendi  üretimin ihtiyacını karşılamakta hem de fason hizmet vermekte olan Starwoood kağıt emprenyelemede, yonga levha ve MDF üretiminde kullandığı reçine ve tutkalı da kendi tesislerinde üretmektedir.

 

Üretim Kapasitemiz

 

300.000 m²/gün kapasiteye sahip baskı-boya üretim hattıyla kalınlıkları 1.5 mm den 22 mm ye kadar olan levhalar 30 farklı desen ve renkte boyanabilmektedir. Ayrıca müşteriye özel her türlü rengin boya baskısı yapılabilmektedir.

 

starwood orman ürünleri üretimi

orman ürünleri exogi.com 3

 

2018 yılında devreye giren 50.000 m²/gün kapasiteye sahip laminat parke tesisi ile bu ürün grubunda da müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Doğa dostu yapısı ve temiz hava kalitesi bilinciyle tüm üretim hatlarında pres gazları için emiş sistemlerine, yonga levha tesisleri için lektrostatik filtre / toz seperatörlerine sahip olan Starwood yaşadığı çevreye saygılı üretim gerçekleştirmektedir.

 

E1 kalitesinde, kanserojen madde içermeyen Starwood ürünlerinin tümü ulusal ve uluslararası kalite standartları ile ilgili sertifikalara sahiptir.

 

starwood binası

orman ürünleri exogi.com 4

 

 

Starwood İhracat

 

Yüksek kalite ve Avrupa standartlarındaki ham yonga levha, ham mdf, melaminli yonga levha, melaminli MDF, boyalı sunta, boyalı MDF ve emprenyeli kâğıt üretimi ile 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Kuru yük gemisi ile parsiyel ve komple yükleme, demiryolu, karayolu ve konteynır taşımacılığı ile sınırları aşarak müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Yurtdışı Yatırımlar

 

Starwood’un yurtdışındaki yatırımı olan Gürcistan Batum’da bulunan 15.000m² kapalı alanda kurulu tesisi stratejik üs olarak belirleyen Starwood, yaygın demiryolu ağının sağladığı nakliye avantajı ile ürettiği ürünleri bölge pazarına sunmaktadır.

 

STAR AR GE adı altında faaliyet gösteren firma ile Gürcistan iç pazarına ve BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu) ülkelerine kaliteli, hızlı ve uygun fiyat ile ürün satışı yapmaktadır.

 

https://www.starwood.com.tr/koleksiyon

 

https://www.expogi.com/kategori/agac-endustrisi-ve-orman-urunleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.