ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
515 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Meltem Özipekçi
  • ADRES: İslamsaray mah. Kırmızıkule Cad. No: 1 Bergama / İzmir
  • TELEFON: 0(232) 631 35 95
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Tarım ve Hayvancılık

Tarım ve Hayvancılık

 

 

 

Sözler Tarım Ürünleri

 

2010 yılında “Üreterek büyüyoruz…” sloganıyla kurulan firmamız, bugünlere arkasında bıraktığı büyük bir müşteri portföyü ve müşteri memnuniyeti ile yem, tohum, gübre satışları ve yaptığı üretimle alanında geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemektedir. Büyük küçük birçok projede üretim aşamalarını, uygulamalarını başarılı bir şekilde tamamlayan firmamız TARIM ve Hayvancılık sektöründe bilinen bir firma durumuna yükselmiştir. Yaptığımız süt temini ile Türkiye’nin büyük firmalarıyla iş ortaklığı yapmaktadır. Domates, mısır ve ayçiçeği üreterek Avrupa ve çeşitli yurtdışı ülkelerine kuru domates ihracatı yapmaktadır. Alanında uzman kişilerle emin adımlarla ilerlemekte ve referanslarımızla büyümekteyiz.

 

Sözler tarım ve hayvancılık www.expogi.com  (1).

Sözler tarım ve hayvancılık www.expogi.com (1).

 

Bitkisel Üretim

 

Sözler Tarım bünyesinde bulunan sulak araziyle  domates, tohumluk mısır, tohumluk ayçiçeği, patlıcan ve tohumluk karpuz üretimi yapmakta aynı zamanda sözleşmeli üretim yaparak  ham mamul olarak aldığı domatesi gerekli işlemleri yaptıktan sonra kuru domates olarak yurtdışına ihraç etmektedir. İşinde uzman üretim ekibiyle başarılı bir sezon geçirmekte yatırımlarını ve üretim alanını her geçen yıl giderek arttırmaktadır. Türkiye’ nin ve dünyanın lider firmalarıyla çalışmakta olup tanınan bir firma haline gelmiştir.

 

Sözler tarım ve hayvancılık www.expogi.com  (1).

Sözler tarım ve hayvancılık www.expogi.com (1).

 

Hayvansal Gıda ve Üretimi

 

Sözler  Tarım olarak süt toplamakta ve üreticilerin hayvansal gıda ihtiyacını karşılamaktadır. Aylık ürettiğimiz yem ve bakliyat satışı yapmakta olup bu miktar giderek artmaktadır.

Türkiye’ nin bilinen ve güvenilen firmalarının bayiliğini yapmakta ve servis ağıyla üreticilerimizin evine kadar hizmet vermekteyiz. Kendi Bünyesinde büyükbaş hayvan çiftliğide bulunduran sözler tarım sektörel bazda giderek büyümektedir.

 

Sözler tarım ve hayvancılık www.expogi.com  (1).

Sözler tarım ve hayvancılık www.expogi.com (1).

 

Makine Bakım ve Onarımı

 

Tarımsal makineleriyle püskül çekim işçiliği ve çeşitli tohumluk bitkilerin ekimini yapmaktadır. Aynı zamanda  operatör kadrosuyla ekim ve hasat  makinelerinin bakım onarım ve kullanımını üstlenmektedir.

 

Sözler tarım ve hayvancılık www.expogi.com  (1).

Sözler tarım www.expogi.com (1).

 

Sözler Tarım Gübre ve Sertifikalı Tohum Satışı

 

Sözler Tarım toprak altı, toprak üstü sıvı ve akıllı gübre satışları yapmaktadır aynı zamanda çeşitli gübre firmalarının bayiliğini yapmakta olan firmamız kendi ekim alanlarında denemelere de yer vermektedir.

Buğday, Mısır, Arpa, Fiğ, Yulaf, Yem Bezelyesi, Çavdar , Domatesi Fidanı, Sudan Sorgun, Yonca ve Süt Otu  Sertifikalı tohumlarının satışını yapmaktadır.

 

 

http://sozlertarim.com.tr/tr/bilgi-bankasi/

https://www.expogi.com/kategori/tarim-ve-hayvancilik/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |