ArabicEnglishGermanRussianTurkish

SOLİN AMBALAJ MALZEMELERİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,011 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:160 Şişli, İSTANBUL
 • TELEFON: (0212) 220 55 62
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Ambalaj Malzemeleri

 

SOLİN AMBALAJ MALZEMELERİ

 

Ambalaj ve paketleme ürünleri İhtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunan Solin Ambalaj; kaliteli malzeme, ürün garantisi, uygun fiyatlar ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet ve ürünlerini sunmaktadır. 10 yılık sektör bilinci ve kaliteye verdiğimiz önemle ambalaj malzemeleri konusunda kalitesini kanıtlamış, sizleri kaliteyle uygun fiyatlara buluşturuyor!

 

ambalaj malzemeleri

ambalaj malzemeleri solin ambalaj expogi 3

 

Ambalaj malzemeleri denildiğinde aklınıza gelen;

 

 • Baskılı – Baskısız Koli Bandı
 • Çift Taraflı Bant
 • Maskeleme Bantları – Kağıt Bantlar
 • Streç Film
 • Baskılı – Baskısız Poşetler
 • Jelatin Poşet
 • Balonlu Naylon

 

ürünlerini siz değerleri müşterilerimize en uygun fiyatlarla ve ödeme seçenekleriyle sunmaktayız. İhtiyaçlarınıza özel fiyatlarımızı görmek, ürünlerimizi incelemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

https://www.expogi.com/kategori/ambalaj/

 

AMBALAJ MALZEMELERİ:

 

Koli Bandı, Baskılı Bant, Çift Taraflı Bant, Maskeleme Bandı, Poşet, Baskılı Poşet, Market Poşeti, Mağaza Poşeti, Takviyeli Poşet, Jelatin Poşet, Yapışkanlı Jelatin, Balonlu Naylon ve Streç Filmler yaşamın her alanında kullanılmaya başlanmıştır.

 

BASKILI POŞET

 

 

bez poşet

ambalaj malzemeleri solin ambalaj expogi

 

Baskılı poşet nedir;
Baskılı poşet plastik, naylon, kağıt, bez gibi malzemelerden üretilen, çeşitli ürünleri taşımanıza yarayan, üzerinde ait olduğu kurumun, firmanın, logosunu, açıklayıcı bilgilerini ve iletişim adreslerini bulunduran taşıma malzemesidir.

 

KURBAN POŞETİ

Kurban yapıyorsanız, azami dikkat göstermeniz gereken şeyler, kendi sağlığınız, komşularınızın sağlığı. Yardım ve bayram ederken, bilmeyerek te olsa toplum sağlığına zarar vermek, Din açısındanda zararlı görülür.

 

Kurban keserken her boy, sızdırmaz, dayanıklı poşet kullanmak zorundayız. Kurban Poşeti

 

KOLİ BANDI

 

 

koli bandı

ambalaj malzemeleri solin ambalaj expogi 5

 

Koli bandı, şeffaf bant, ambalaj ürünleri arasında en çok kullanılan malzemelerden biridir. Günlük hayatımızda yeri asla değişmeyecek; tamirattan, tadilata, paketlemeden, günlük kullanıma kadar her alanda yardımcımız olmuştur. Koli bandı istisnasız her firmanın kullandığı paketleme bileşenlerinden birisidir. Dolayısıyla sektörlerdeki ihtiyaç da buna bağlı olarak çok fazladır. Koli bandının kullanım alanı olan her yerde kuşkusuz başka bir yardımcı ürün kullanılamaz. Bu da ev için bile olsa dahi; tüketiminin çok fazla olduğu anlamına gelmektedir. Solin ambalaj olarak gerek kurumsal, gerekse daha küçük ölçeklerde ürün temini sağlamaktayız.

 

KAYDIRMAZ BANT

 

Kaydırmaz Bant, kaygan, pürüzlü ve çok kademeli yüzeylerde oluşabilecek kaza risklerini azaltır. Yüzeyin fiziksel yapısından (Mermer, Granit), Cilalama, temizleme, ıslaklık, Yağmur, kar ve don gibi iklimsel koşullarda oluşabilecek kazaları minimize eder.

 

ÇİFT TARAFLI BANT

 

Çift taraflı bant her geçen gün talebi artan yardımcı ambalaj malzemesidir. Sabitleme, yapıştırma, asma ve dekor amaçlı kullanımların hepsine uygundur. iki yüzeyinin de yapışkanlı olmasının günlük kullanımda kullanıcılara oldukça fayda sağlaması söz konusu olduğundan ihtiyaç duyulan özel bir üründür. Çift taraflı bantlar farklı iki yüzeyin birbirine yapıştırılması ve birleştirilmesi gibi işlemler için son derece uygundur.

 

MASKELEME BANDI

 

ambalaj malzemeleri solin ambalaj expogi 1

Maskeleme bandı genelde yardımcı ürünler olarak kullanılmaktadır. Kullanılacak bölgeye istendiği gibi uygulanabilen ve yapışma özelliği ihtiyaca yönelik olduğundan kullanım sonrasında çok kolay bir şekilde uygulandığı bölgeden sökülebilir.

 

BASKILI BANT

 

Baskılı bant; işletme ve paketleme ihtiyacı olan olan her firmanın kullandığı ve kendi reklamını yapabildiği muazzam bir üründür. Baskılı koli bandı; firmanızın müşterilerinize kurumsal kimliğini en etkili ve efektif anlamda tanıtılmasını, ayrıca reklam maliyetlerinizi de belli bir oranda düşürmenizi sağlar.

 

POŞET ÇEŞİTLERİ

 

 

poşet

ambalaj malzemeleri solin ambalaj expogi 2

 

Firmamızda her tür poşet çeşitleri mevcuttur. Poşetler, ambalaj ürünleri ile ilgili en önemli materyallerden biridir. sattığınız ürünlerin müşterilerinize taşıma noktasında kolaylık sağlayan, birçok farklı materyal kullanılarak üretilen bir yardımcı ambalaj malzemesidir.

 

Poşetlerin kullanımı her sektöre göre farklılık göstermekte, hızlı tüketim ve perakende sektöründe sıkça tercih edilmektedirler. Kullanım kolaylığı ve kaliteli taşıma ürünlerinden olan poşet farklı çeşitlerde üretilebildiği gibi her firmaya özel olarak da üretilebilmektedir.

Dijital Baskılı Poşet     Poşet Fiyatları

 

PALET STREÇ FİLM

 

Palet Streç Film, Streç veya streç sargı, çeşitli maddelerin havayla olan etkileşimini ortadan kaldırmak amacıyla sarılmasında  kullanılan şeffaf paketleme malzemesi ya da plastik üründür. Elastik özelliği sayesinde sıkıca sarıldığı ögeleri tutar.  Teknolojinin gelişmesiyle paketleme alanında adeta devrim niteliğinde üretilen bir paketleme ve ambalaj ürünüdür. Streç filmler kullanım kolaylığı ve saklama koşullarının iyileştirilmesinden ürün paketlemeye ve hatta ürünlerin bir arada tutulması için sarma işlemlerine kadar her alanda kullanılmaktadır. Gerek esneme katsayısının fazla olması; gerekse paketlenen ürünü koruma görevini yerine getirmesi bakımından oldukça kullanışlı bir üründür. Hemen Hemen saklama ve depolama denildiğinde uzun ömürlü işler için kullanılan streç film; paketleme sektörünün yıldızlarından biridir. Streç film

BALONLU NAYLON

 

balonlu naylon

 

Balonlu naylon, patpat naylon olarak da bilinen bir paketleme malzemesidir. Türkiye ambalaj sektöründe balonlu naylon olarak bilinen balonlu ambalaj malzemesi, kırılabilir ürünlerin ambalajlanmasında sıklıkla tercih edilen, katlanabilir, yumuşak, esnek, saydam ve ürünleri hava şartlarına karşı da koruyabilen bir koruyucu ambalaj malzemesidir.

,

Balonlu naylon, adından da anlaşılacağı üzere plastik hammaddeden üretilir. Balonlu naylon, düzenli olarak yerleştirilmiş, çıkıntılı, hava doldurulmuş, yarı küre şeklindeki baloncuklarıyla, değerli veya kırılgan ürünler için adeta birer yastık görevi görür. İngilizcesi genellikle “air bubble film”, “bubble wrap” veya “air bubble wrap” olarak geçer.

 

JELATİN POŞET

 

Jelatin poşet, naylon jelatin, ambalaj jelatini olarak bilinen saklama ve paketleme amacı ile oldukça sık kullanılan bir ambalaj ürünüdür. Saklama ve paketleme  amacı ile her sektörde mutlaka kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Yapışkanlı jelatin, bantlı jelatin, kilitli jelatin olarak da anılmaktadır. Genelde jelatin poşet olarak anılan bu ürünü Solin Ambalaj olarak müşterilerimize sunmaktayız. Siz de sattığınız ürünlerin paketleme, ambalaj ve saklama koşullarında iyileştirmeler yapmak istiyorsanız jelatin poşeti tercih edebilirsiniz.

 

KOLİ

Koli, ambalaj malzemelerinin en önemli parçalarındandır. Solin ambalaj olarak her ebatta kutu koli ambalaj ve paketleme ürünlerini en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz. Ambalaj Malzemeleri fiyatları için lütfen arayınız

 

BEZ ÇANTA

 

Bez çanta, pamuk, keten veya sentetik ürünlerden üretilen çanta ve poşet çeşitleridir. Bez çantalar, geri dönüşümlü, uzun ömürlü ve çevre dostudur. Her geçen gün kirlenen dünyamızda plastik poşet çanta yerine kullanılabilecek en ideal çanta ve taşıma malzemesidir. Bez çanta kullanım yerleri çok çeşitlilik göstermekte ve giderek artmaktadır. Üniversitelerden derneklere, sosyal sorumluluk projelerinden sanatsal çalışmalara, fuarlardan konferanslara birçok alanda bez çanta kullanılmaktadır.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.