ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Orkide Yağ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
105 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kadir Yılmaz
  • ADRES: Ankara Cad. NO: 102 Bornova İZMİR
  • TELEFON: +90 (232) 388 25 57
  • FAX: +90 (232) 388 37 92
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.orkide.com.tr
  • E-POSTA: info@orkide.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+5 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Ankara Cad. NO: 102 Bornova İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Sıvı Yağ ve Margarin

Sıvı yağ ve margarin imalatı

 

 

orkide 

Küçükbay Yağ Sanayi A.Ş.

 

Sıvı yağ ve margarin ürünlerini yurt içinde ‘Orkide’ markasıyla ve yurt dışında da  tüketicilerin beğenisine sunan firmamız, Türkiye’ nin 7 bölgesindeki 81 ilimizde geniş bayi ağı ile satış faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya genelinde 102 ülkeye yaptığı ihracat ile döviz girdisi konusunda ülkemize yıllardır büyük katkılar sağlayan kuruluşumuz, Orkide nin dünya markası haline getirilmesi konusundaki çalışmalarını her geçen gün biraz daha ilerletmektedir.

 

Küçükbay A.Ş yemeklik sıvı yağ üretiminin yanısıra 2003 yılında margarin üretimine de başlayarak ‘İdeal Orkide’ markası ile ürettiği ürünlerini tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

 

sıvı yağ margarin orkide expogi.com

sıvı yağ margarin orkide expogi.com

 

Sıvı Yağ ve Margarin Üretiminde Sektör Lideri

 

Bugün, günlük 2.000 ton rafine yağ kapasitesi ile sektörün lideri durumunda olan Küçükbay A.Ş., yıllık 250.000 ton sıvı yağ kapasitesi ile Türkiye ‘nin yıllık yağ üretim ihtiyacının yüzde 35 ‘ini, sıvı yağ satışlarının ise yüzde 15 ‘ini  karşılayan bir kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Yaklaşık 30 bin metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren Küçükbay A.Ş. 250 çalışanı ile birlikte, iç piyasada ‘Orkide’, dış piyasada ise ‘Orkide’ ve ‘Vera’ markalarını ulusal ve bir dünya markası yapan 4 temel unsuru ilke edinmiştir ; Kalite, İleri Teknoloji, Ürün Çeşitliliği ve Üstün Kapasite.

 

sıvı yağ margarin orkide expogi.com

sıvı yağ margarin orkide expogi.com

 

Kalite Belgeli Sıvı Yağ

 

TSE Belgelerine sahip olan firmamız, Mart 2002 tarihinde de Moody International firması tarafından ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ‘yle belgelendirilerek ‘Orkide’ kalitesini bir kez daha onaylatmıştır. 90 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla dünya pazarlarında ‘Orkide’ markası Türk kalitesini gururla temsil etmektedir. Kuruluşumuz, Birleşmiş Milletlerin Resmi Tedarikçisi olma sıfatı ile her yıl yardım kampanyalarıyla  ‘Orkide’ markasını dünyaya taşımaktadır.

 

İlk 500 Sanayi Firmasından Biriyiz

 

Son on yıldır Türkiye ‘deki ilk 500 sanayi kuruluşu içinde yer alan firmamız, İSO ‘nun (İstanbul Sanayi Odası) düzenlediği, üretim ve satışla Türkiye ‘nin ilk 500 sanayi kuruluşu sıralamasında her yıl artan bir başarı grafiği yakalayarak yükselişini sürdürmektedir.

 

sıvı yağ margarin orkide expogi.com

sıvı yağ margarin orkide expogi.com

 

Güçlü Öz Sermaye Büyük Üretim Sahası

 

Öz sermayesi ve güçlü finans yapısı ile kriz dönemlerinde dahi yatırımlarına devam eden ve bu özelliğiyle de fark yaratarak dikkat çeken Küçükbay A.Ş. başarılarını artan bir trendle devam ettirmektedir. Küçükbay A.Ş. Kemalpaşa Akalan Mevkii ‘nde 80 bin metrekare arazi üzerindeki yeni fabrika yatırımlarını sürdürmektedir.

 

Hidrojene edilmemiş bitkisel yağların karışımından oluşan margarinlerimizi Türk halkının damak tadını ve sağlığını ön planda tutan özel formüllerle üretmektedir. Günlük 40 ton olan margarin üretimini 2007 yılında ürün yelpazesini genişleterek endüstriyel gruba da hitap edecek yeni ürünler piyasaya sunulmaktadır.

 

 

http://orkide.com.tr/Sayfalar/Yararli-Bilgiler/30#.XaSBi0YzZPY

 

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/margarin-sivi-yag/

 

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.